Skocz do zawartości
SPYCHCIO

Wszystko na temat Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem kupić abo na 15 miesięcy w cenie 12 ale nie mogę bo..mam już PS PLus (darmowe 14 dni). Nie będę mógł kupić tego? Da się to obejść?

Ktoś wie jak sobie poradzićz tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak odwalili Spyro graficznie to coś pięknego. To co zrobili z poziomem trudności to kpina.

Jakakolwiek ochota żeby zostawić grę w kolekcji uleciała momentalnie.

Przecież Spyro 1 był turbo łatwo, wręcz samograjek.

Co do reszty nie wiem, nie grałem na PSX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak odwalili Spyro graficznie to coś pięknego. To co zrobili z poziomem trudności to kpina.

Jakakolwiek ochota żeby zostawić grę w kolekcji uleciała momentalnie.

 

Daj spokój, Spyro to nie Crash, jesli chodzi o poziom trudności. Do Crasha na platyne to trzeba mieć analogi z tytanu :E Spyro wcale taki trudny nie był, przynajmiej dla mnie na psx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę tam pozmieniali, no ale jakby nie było gra otrzymuje bardzo dobre oceny i od graczy i od recenzentów i raczej na dobre te zmiany wyszły.

 

A jak ktoś lubi starego spyro to dalej jest. Ja raczej nie zamierzam w to grać już nie te lata :E, ale zapewne za jakiś czas kupię synowi do ogrania.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Spyro 1 był turbo łatwo, wręcz samograjek.Co do reszty nie wiem, nie grałem na PSX.

Jedynkę grałem sporadycznie a od deski do deski przeszedłem raz, więc nie pamiętam dokładnie, ale zapamiętałem że nie była zbytnio rozbudowana. Takie demo przed dwójką bym powiedział. Którą już skatowałem milion razy i to tutaj wszystkie babole widzę jak na dłoni.

Trójkę też jedynie doszedłem może do połowy kiedyś, więc teraz będę miał okazję odświeżyć sobie wszystko.

 

Daj spokój, Spyro to nie Crash, jesli chodzi o poziom trudności. Do Crasha na platyne to trzeba mieć analogi z tytanu :E Spyro wcale taki trudny nie był, przynajmiej dla mnie na psx.

Nie mam na myśli nie wiadomo jak wyśrubowanych poziomów, ale jednak przy niektórych orbsach można było się zmęczyć, czy to przez przeciwników albo wymagały chociaż "trochę" umiejętności albo gra nie ułatwiała wszystkiego.

Tymczasem jak dotąd wszystko jest tak spłaszczone do bólu, że nie wymaga niczego.

Piszę akurat o dwójce, z trójki wziąłem tylko początek i pewnie większość kojarzy deskorolki na początku. Przecież tutaj gra prawie ci nie pozwala z niej spaść, co w oryginale było nietrudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prędkość jest uzależniona od temp. krzemu - więc chłodząc go wodą zaszkodzisz zasilaczowi i vrm

 

 

mierzone w połowie otworów montażowych

 

O ile vrm to jak najbardziej o tym myślałem, lecz co do zasilacza, to się jednak nie zgodzę. Radiator zamontowany tam, nie dość, że mocno ogrzewa powietrze co też podgrzewa na pewien sposób zasilacz, to jeszcze tez ogranicza przepływ. Zasilacz będzie miał słabszy przedmuch, ale będzie chłodzony chłodnym, a nie gorącym powietrzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przedmuch to dosyć istotna rzecz - nie bez powodu słabe jakościowo zasilacze mają wysokie obroty min. na wentylatorze wink.gif zrobisz jak uważasz - po rozebraniu konsoli i tak stracisz gwarancję, więc w sumie różnicy to nie robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedmuch dalej będzie, trochę jednak mniejszy (wolniejsze obroty, ale bez radiatora na apu) i powietrzem pewnie około 30 stopni a nie 60 :E

 

Bardziej obawiam się o sekcję, bo nie wiem czy ona w ps4 się grzeje czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobisz jak uważasz... Twój sprzęt

 

ps. co do chłodzenia vrm - to radiator będziesz musiał dorobić 

Edytowane przez bartosz302

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem czy to zrobię, bo konsola nowa, więc trochę musi pochodzić, a coś czuję, że pogram ze 3-4 miesiące i poleci do żyda tak jak to było ps4 slim. Chociaż chodzi mi to po głowie mocno, a graty do zrobienia mam.

 

Już bez przesady. Zasilacz będzie ok. Tak jak mówiłem, usunięcie radiatora z apu znacznie poprawia przepływ i tak.

 

Znasz jakieś testy z pomiarem temperatur vrm w ps4 pro? Niby to jest na termopadach, ale styka się z tym całym ogromnym metalowym plate, więc teoretycznie powinno być ok... chyba... że vrm w konsolach w standardzie grzeje się mocno, to by wtedy była trochę lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie już na internetach Prosiaka wodowali. Trochę czasu i wysiłku trzeba na to poświęcić jednak. Głównie po to, aby cały układ wyglądał jakoś w miarę estetycznie (no chyba, że ktoś ma na to wywalone :E). Dla mnie trochę sztuka dla sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat z moich obserwacji to nie problem. Widziałem kilka filmów i mocno przekombinowane + kupa błędów gdzie np sekcja nie miała chłodzenia.

 

Jak widzisz filmy jak rozbierają ps4 pro, to masz radiator na apu, który jest zaraz przy boku konsoli. Wystarczy odpowiedni blok i przerobiony system montażowy. Trzeba do tego wyciąć 1-2 otwory na węże i zaraz za tym warto dać qdc dla wygody.

 

Osobiście bym bardzo chętnie zawodował, ale konsola nowa, więc musi trochę pochodzić, a dwa u mnie konsola to tylko do exów i do żyda.

 

Kolejna sprawa to cewki... miałem przez chwilę 7216 z euro, ale nie dość, że to się gibało na nowach, to jeszcze cewki... o ile w GoW przy 30 fps było ok tak 60 (chyba?) była tragedia. Czekam na kolejną tym razem z ME.

 

Gdybym miał używać konsoli jako głównego urządzenia do gier, to woda to by była totalna podstawa. Strasznie to wyje w porównaniu do PC... nawet AC, a już w ogóle nie ma porównania do LC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wywalisz cały radiator, to sama blaszka może nie dać rady ze schłodzeniem vrm - na dłuższą metę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wywali radiator to te blaszki chyba nijak będą się trzymały. Naklej radiatory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jaka promo cie interesuje, ale są po 205/206 zł na 365 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na black friday był plus na promo własnie chyba po 180zł. Teraz szybko takiej promocji pewnie nie będzie, co najwyżej na jakieś gry cyfrowe, zresztą teraz chyba jest jakas wyprzedaż bo są gry na promo w storze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak najlepiej aktualizować gry na ps4 gdy ma się np 10 i 24 GB do ściągnięcia? Czy najlepiej jest zostawić konsolę do trybu spoczynku i niech się pobiera czy po prostu ściągac gdy się gra lub na dzień zostawić konsolę w tryb spoczynku? Szybkosc

Internetu jest różny tzn w dzień najczęściej wolny lub średni a w nocy szybki a czasami wolny i średni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie używasz aktualnie to w spoczynku najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem a czy długa praca w spoczynku konsoli jak i w czasie grania nie wpłynie wadliwie na działanie sprzetu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, aby nie narażać się na uszkodzenie sprzętu najlepiej jest go nie włączać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak najlepiej aktualizować gry na ps4 gdy ma się np 10 i 24 GB do ściągnięcia? Czy najlepiej jest zostawić konsolę do trybu spoczynku i niech się pobiera czy po prostu ściągac gdy się gra lub na dzień zostawić konsolę w tryb spoczynku? Szybkosc

Internetu jest różny tzn w dzień najczęściej wolny lub średni a w nocy szybki a czasami wolny i średni.

Rozumiem a czy długa praca w spoczynku konsoli jak i w czasie grania nie wpłynie wadliwie na działanie sprzetu ?

Nie musisz obchodzić się z konsolą jak z jajkiem, bez przesady. Po to ją kupiłeś, aby z niej korzystać (bo trzymać w kartonie chyba nie zamierzasz). Korzystaj tak jak Ci wygodnie. Ja często zostawiam na noc w stanie spoczynku jak do zassania jest sporo GB. Odpalam rano i wszystko pobrane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok a co ile czyścić konsolę ze środka z kurzu? Samemu to robić czy dawać do specjalnego punktu który się tym zajmuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...