Skocz do zawartości
SPYCHCIO

Wszystko na temat Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

chyba logiczne, jak kupowałem swoje kino domowe to jednym z priorytetów było, żeby posiadało wejście optyczne we wzmacniaczu

mnie zastanawia, po co @Gonzo kupił dodatkowo kartę muzyczną do plejki ;)

 

*facepalm*

 

co jest logiczne? ze Gonzo ma wejscie optyczne, bo ty masz? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, co ma gonzo, ja ci napisałem co ja posiadam, bo twoja odpowiedź pod moim postem zaczynała się " jak masz..." czyli stwierdziłem , ze skierowałeś ją do mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie zastanawia, po co @Gonzo kupił dodatkowo kartę muzyczną do plejki ;)

W końcu obecne konsole to też pecety więc czemu nie :P.

 

Zaspokoję twoją ciekawość :E. Za długo już trzymam cię w niepewności :D.

 

Kartę kupiłem do laptoka po zamianie z peceta 4,5 roku temu, tam też miałem dedykowaną dźwiękówkę i lapek grał niestety słabo, więc musiałem zaraz coś dokupić.

Z półtora czy dwa lata temu, ktoś zarzucił tutaj temat z dźwiękówkami i mówię sprawdzę i okazało się że działa pięknie. Było to dla mnie wybawieniem bo używam dużo yt do muzy i wcześniej głównie już do tego używałem ps3, gdy podłączyłem ps4 pod wieżę, ta przejęła pałeczkę.

Czy po prostu do gier super efekt.

Wieżę mam starą ale jarą, Technicsa, tylko że bez optyka. Zamiast szukać kombinować z jakimiś dacami, mam dwie pieczenie bo i do lapka i do konsoli.

Komuś już kiedyś ją poleciłem w ten sam sposób i był zadowolony. Co prawda ps4 po usb wypuszcza tylko dźwięk stereo, ale to już na wieży ustawiam sobie czy ma być surround czy stereo ;)

Gdyby ta karta miała opt in to już byłaby bajka, a tak nie wiadomo czy droższe modele też tak zadziałają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, ale rozumiem, że dźwięk po optyku z ps4 nadal jest taki super jak w trójce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, bo nie mam jak sprawdzić.

Może nie być taki super, bo w czwórce nie ma Cella :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, ale rozumiem, że dźwięk po optyku z ps4 nadal jest taki super jak w trójce?

 

:lol2:

 

O matko, ile ty masz lat? Jaśniej chyba się już nie da, a ty dalej nie kumasz. Gonzo odpisał to samo co pisałem ci wczoraj - potrzeba zewnętrznej karty dźwiękowej pojawia się, gdy we wzmacniaczu są tylko wejścia analogowe. Czego nie rozumiesz, że się tego "optyka" tak czepiłeś? :E

W ogóle jaki wpływ na jakość dźwięku miałoby mieć wyjście optyczne w konsoli? Cyfrowy zapis wysyła cyfrowo, tam nie ma konwersji ADC. Może trochę dokładniejszy zegar i w efekcie mniejszy jitter, ale to chyba jedyne co mogłoby się zmienić (i tak nie do zauważenia). Przy takim połączeniu jakość dźwięku będzie zależeć od DAC w karcie zewnętrznej albo w amplitunerze, a nie od konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2:

 

O matko, ile ty masz lat? Jaśniej chyba się już nie da, a ty dalej nie kumasz. Gonzo odpisał to samo co pisałem ci wczoraj - potrzeba zewnętrznej karty dźwiękowej pojawia się, gdy we wzmacniaczu są tylko wejścia analogowe. Czego nie rozumiesz, że się tego "optyka" tak czepiłeś?  :E

W ogóle jaki wpływ na jakość dźwięku miałoby mieć wyjście optyczne w konsoli? Cyfrowy zapis wysyła cyfrowo, tam nie ma konwersji ADC. Może trochę dokładniejszy zegar i w efekcie mniejszy jitter, ale to chyba jedyne co mogłoby się zmienić (i tak nie do zauważenia). Przy takim połączeniu jakość dźwięku będzie zależeć od DAC w karcie zewnętrznej albo w amplitunerze, a nie od konsoli.

chłopie spokojniej trochę, to już trzeba być nie wiadomo jak młodym, żeby się na czymś nie znać? zadaję proste pytania, a ty się podniecasz jak jakiś pępek świata - zluzuj zwieracze, bo starości nie dożyjesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można już zasysać demo Devil May Cry 5. Po robocie sprawdzę co tam wysmażyli.

 

Plus dla Capcomu, że nie zapomina o czymś takim jak wersja demonstracyjna (ostatnio też remake Resident Evil 2), bo to w dzisiejszych czasach trochę egzotyka już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem po demie,i jestem lekko rozczarowany.

Grafika przecietna,muzyka cicha ,sam Dante jakis niemrawy.Odpalam zeby to porównać z DmC i tam nawet ciecia mieczem sa lepiej zrobione.

 

Bylem na gre przekonany ,ale nie ma bata za 230 tego nie kupie,czekam az zleci spokojnie stówke albo wiecej i biore za 2-3 miechy używke.

 

fajnie ze dali 60 fps,to robi robote tutaj plus na pro dziala świetnie :)

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedna rzecz... Grałem wcześniej na PS4 slim w kilka exów. Teraz mam PS4 Pro, ale brak jakichkolwiek trofeów. JEdynie przy beyond two souls jest tam jakiś jeden początkowy. Nawet jak do takiego horizona mam wgrany save, to też pokazuje zero jakichkolwiek trofeów.

 

O co z tym kaman? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem wcześniej na PS4 slim w kilka exów. Teraz mam PS4 Pro, ale brak jakichkolwiek trofeów.

trofea przypisane są do konta użytkownika a nie konsoli, wobec czego zmiana sprzętu nie ma tu żadnego znaczenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem po demie,i jestem lekko rozczarowany.

Grafika przecietna,muzyka cicha ,sam Dante jakis niemrawy.Odpalam zeby to porównać z DmC i tam nawet ciecia mieczem sa lepiej zrobione.

 

Bylem na gre przekonany ,ale nie ma bata za 230 tego nie kupie,czekam az zleci spokojnie stówke albo wiecej i biore za 2-3 miechy używke.

 

fajnie ze dali 60 fps,to robi robote tutaj plus na pro dziala świetnie :)

Na bazowej PS4 też działa bardzo dobrze. Frapsa w oku nie mam, ale poniżej 60 klatek to nie zeszło ani na chwilę. Jak na moje to graficznie nie wygląda źle, patrząc na ilość wyświetlanych klatek i ogólną jakość obrazu, to RE Engine spisuje się bardzo dobrze i tutaj postawiłbym plusik.

 

Samo demo jajek nie urwało, ale to tylko wycinek gry i z osądami trzeba jednak poczekać do premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedna rzecz... Grałem wcześniej na PS4 slim w kilka exów. Teraz mam PS4 Pro, ale brak jakichkolwiek trofeów. JEdynie przy beyond two souls jest tam jakiś jeden początkowy. Nawet jak do takiego horizona mam wgrany save, to też pokazuje zero jakichkolwiek trofeów.

 

O co z tym kaman? :hmm:

Jeśli nie za aktualizowałeś profilu, to trofea zostały na konsoli.

Tak było/jest na ps3, tutaj wydaje mi się że to odbywa się w locie, chyba że grałeś offline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bazowej PS4 też działa bardzo dobrze. Frapsa w oku nie mam, ale poniżej 60 klatek to nie zeszło ani na chwilę. Jak na moje to graficznie nie wygląda źle, patrząc na ilość wyświetlanych klatek i ogólną jakość obrazu, to RE Engine spisuje się bardzo dobrze i tutaj postawiłbym plusik.

 

Samo demo jajek nie urwało, ale to tylko wycinek gry i z osądami trzeba jednak poczekać do premiery.

 

 

 

byly lekkie spadki podczas walki z bossem na koncu ,ale to chwilowe i praktycznie ich nie bylo czuc,gra ponoc chodzi w 1800p,60 fps czegoż to chcieć wiecej.

 

P.S Ogralem demko drugi raz i zlapalem jednak zajawkę,kurde to bedzie dobry slasher ;) ale czy kupie na premiere to niewiem.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie za aktualizowałeś profilu, to trofea zostały na konsoli.

Tak było/jest na ps3, tutaj wydaje mi się że to odbywa się w locie, chyba że grałeś offline.

 

hmmm... Niby nie miałem wtedy routera, więc jak coś aktualizowałem, to po prostu przełączałem kabel, ale dziwna sprawa, że mi tylko jedno trofeum się zapisało z jednej gry, a reszta nie :hmm:

Nie wydaje mi się abym od instalacji gier nigdy kabla sieciowego nie podłączył, bo na bank coś z ciekawości sprawdzałem. Pamiętam, że sprawdzałem jak też chodzi tam net, przeglądarka, aplikacje itp.

 

Niby mi to jednak w żaden sposób nie przeszkadza, ale dziwna sprawa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wejść w profil lub trofea, wtedy jest pewność że poszły w świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyyy... a jaką to daje "pewność" :E ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też macie problem z dźwiękiem w APEX Legend, jak strzelam do przeciwnika to nic nie słychać, cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy jak mam konsole na gwarancji, to czy po wymianie analogów na aluminiowe gwarancja zostaje czy już ją tracę, idzie wymienić analogi samemu czy trzeba dawaćgdzies na jakis serwis?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biore nakładki bo nawet takich używam i polecam, ale Fallouta nie chce :lol2:

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam małe pytanko odnośnie ps4 na alledrogo.

Natrafiłem na taką oto aukcje *** ma sporo zakupionych egzemplarzy więc wydaję się legit ale jest to jednak wysyłka z UK i nie wiem jak to może wyglądać.

Edytowane przez Estrinh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja :) zastanawia mnie jeszcze czy nie będzie jakiejś "wiosennej promocji" na ps4, nie orientuje się ktoś czy było coś w tym stylu rok temu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc raczej kupię w takiej cenie jak jest, nie zniósł bym dodatkowych 2 miesięcy oczekiwania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...