Skocz do zawartości
SPYCHCIO

Wszystko na temat Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje słuchawki z mikrofonem do ps4 dla młodzienca lat 7, nie jakiś tani badziew, ale też nie za cenę z kosmosu (młody ma tendencję do psucia :) )

co myślicie o tym - https://allegro.pl/oferta/sluchawki-bezprzewodowe-p57-nauszne-mikrofon-sd-fm-9501551789  albo o tym https://allegro.pl/oferta/bezprzewodowe-sluchawki-bluetooth-ps4-zestaw-black-8715968008 , ewentualnie o tym https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/sluchawki/wszystkie-sluchawki/sound-blaster-jam-sluchawki-bluetooth-z-mikrofonem ? muszą być takie klasyczne jak w linkach, bezprzewodowe, nie douszne, każde co mają bluetootha będą współpracować czy ps4 jest wybredne i niekoniecznie ? będą służyc głównie do grania po sieci z innym kumplem np w Fortinite. Jak zrobiłem rozeznanie to około 300zł trza pierdnąć, ewentualnie coś po kablu do 150zl ?

Mój faworyt https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/zestaw-sluchawkowy-big-ben-stereo-gaming-headset-do-ps4 , będzie spoko ?

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Elvis79 napisał:

Potrzebuje słuchawki z mikrofonem do ps4 dla młodzienca lat 7, nie jakiś tani badziew, ale też nie za cenę z kosmosu (młody ma tendencję do psucia :) )

co myślicie o tym - https://allegro.pl/oferta/sluchawki-bezprzewodowe-p57-nauszne-mikrofon-sd-fm-9501551789  albo o tym https://allegro.pl/oferta/bezprzewodowe-sluchawki-bluetooth-ps4-zestaw-black-8715968008 , ewentualnie o tym https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/sluchawki/wszystkie-sluchawki/sound-blaster-jam-sluchawki-bluetooth-z-mikrofonem ? muszą być takie klasyczne jak w linkach, bezprzewodowe, nie douszne, każde co mają bluetootha będą współpracować czy ps4 jest wybredne i niekoniecznie ? będą służyc głównie do grania po sieci z innym kumplem np w Fortinite. Jak zrobiłem rozeznanie to około 300zł trza pierdnąć, ewentualnie coś po kablu do 150zl ?

Mój faworyt https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/zestaw-sluchawkowy-big-ben-stereo-gaming-headset-do-ps4 , będzie spoko ?

Normalnych słuchawek bezprzewodowych nie podłączysz do PS4 po BT, chyba że kupisz specjalny nadajnik.
Niedługo powinien być wysyp headsetów Sony do PS4, czy to używek czy wyprzedaży ze sklepów.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, musichunter1x napisał:

Normalnych słuchawek bezprzewodowych nie podłączysz do PS4 po BT, chyba że kupisz specjalny nadajnik.
Niedługo powinien być wysyp headsetów Sony do PS4, czy to używek czy wyprzedaży ze sklepów.

No też w sieci na takie info trafiłem, te Big Bena za niewielką kasę chyba powinny być OK ? zaznaczam dla dzieciaka, nie dla jakiegoś zapaleńca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Mały dylemat, pomóżcie go rozwiązać.

Zastanawiam się, czy to ostatni dobry moment, żeby dostać sensowną zapłatę za sprzedaż PS4? Biorąc pod uwagę ten fakt, znacznie przyjemniej dołożyć 1600 zł i mieć nową. Przyjmuję też, że po premierze PS5, ceny PS4 nowych i używanych pójdą w dół.

Mam zwykłą wersją FAT z dyskiem 500 gb, 2017 r. z dwoma oryginalnymi padami. 650 zł to dobra kwota?

Edytowane przez ginn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż za dobra :E. Teraz to trzymaj, wszystkie exy ograsz na niej :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z jednym padem do PS4, prawa gałka skręca mi ku górze ale o dziwo nie we wszystkich grach o_O W CoD WW2 skręca samo w górę, w GTA V zachowuje się poprawnie. Walnięty pad (przy okazji jak wygląda kwestia naprawy, ma GW do końca listopada) czy coś innego software'owego bardziej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy to normalne, że po usunięciu użytkownika na konsoli, traci się subskrypcję Playstation Plus? Kilka dni temu sprzedałem konsolę, więc przed tym całkowicie ją wyczyściłem. Dzisiaj z ciekawości wszedłem na swoje konto przez stronę internetową i gdy wejdę w zakładcę subskrpcję, to pojawia się informacja o jej braku. Czy jest to normalne w sytuacji, gdy usuwa się konto na konsoli? No dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, ginn napisał:

Panowie, czy to normalne, że po usunięciu użytkownika na konsoli, traci się subskrypcję Playstation Plus? Kilka dni temu sprzedałem konsolę, więc przed tym całkowicie ją wyczyściłem. Dzisiaj z ciekawości wszedłem na swoje konto przez stronę internetową i gdy wejdę w zakładcę subskrpcję, to pojawia się informacja o jej braku. Czy jest to normalne w sytuacji, gdy usuwa się konto na konsoli? No dziwne.

Robiłem identyko czyli sprzedałem konsolę czyszcząc ją do zera, tak samo jak wejde w subskrypcje żadnego infa nie ma, że posiadam ps+ ,ale jak klikam w swojego avatara jest żółty znaczek ps plusowy, to chyba wszystko OK jest, pewnie masz tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ginn napisał:

@Elvis79 Mam dokładnie to samo. Na wszelki wypadek napisałem do supportu.

Support odpowie, że wszystko w porzo, co najwyżej trza będzie dać na - odnów licencję w nowej konsoli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.09.2020 o 15:38, larry.bigl napisał:

Mam problem z jednym padem do PS4, prawa gałka skręca mi ku górze ale o dziwo nie we wszystkich grach o_O W CoD WW2 skręca samo w górę, w GTA V zachowuje się poprawnie. Walnięty pad (przy okazji jak wygląda kwestia naprawy, ma GW do końca listopada) czy coś innego software'owego bardziej?

Mam dokładnie to samo, ale pad po gwarancji. Zastanawiam się czy samemu można coś wykomibinować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.09.2020 o 10:55, ginn napisał:

@Elvis79 Mam dokładnie to samo. Na wszelki wypadek napisałem do supportu.

I co Ci odpisali ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że subskrypcja jest ważna zgodnie z jej datą zakupu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś porównanie odnośnie kultury pracy PS4 Slim (2216b) vs PS4 Pro (7216b) ? Mój slim strasznie głośno pracuje, czy Pro w najnowszej rewizji jest ciche?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rewizja nie ma znaczenia, jak pasta jest wypchana z pomiędzy chipu i radiatora, to każdy model będzie głośny - szczególnie pro ma z tym problem, trzeba dać bardzo gęste mazidło, żeby to trochę wytrzymało (np. ic diamond) albo ciekły metal

w bajki o wyższości wentylatorów nidec nie wierz - puszczają je sprzedawcy "zestawów dla frajerów" z amazona KLIK ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, ODIN85 napisał:

W Tlou 2 i GoT praktycznie niesłyszalne było.

Dzięki za informację. W Days Gone i TLOU2 miałem odrzutowiec w salonie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, speed3r napisał:

Dzięki za informację. W Days Gone i TLOU2 miałem odrzutowiec w salonie...

#metoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Około 4 lata temu miałem jeszcze PS3 i pamiętam, że gry w wersji cyfrowej z PSN dawało się kupić na wielu przecenach (black friday, wielkanoc, święta itp.) za kwoty 15-30zł. I to nie jakieś gówno gierki, tylko np. Crysisa 3, Batmany, Battlefieldy, Far Cry 3, Bulletstorm, Max Payne 3. Czy takie ceny za stare gry cyfrowe z PSS na PS4 są w ogóle możliwe? Były kiedyś podobne promocje? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest to możliwe. Nawet teraz w promo w sklepie cyfrowo masz np. Dooma za 23pln, Far Cry Primal za 39pln, The Division za 38pln, The Wolf Among Us za 17zeta. Co jakiś czas te promocje się zmieniają na inne gry.

Tylko trzeba patrzeć raz na tydzień/dwa i wybierać to co nas ciekawi.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, lukadd napisał:

Tak jest to możliwe. Nawet teraz w promo w sklepie cyfrowo masz np. Dooma za 23pln, Far Cry Primal za 39pln, The Division za 38pln, The Wolf Among Us za 17zeta. Co jakiś czas te promocje się zmieniają na inne gry.

Tylko trzeba patrzeć raz na tydzień/dwa i wybierać to co nas ciekawi.

The Division 2 jest w okazji tygodnia za 20,40 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pełni szczęścia będziesz potrzebował jeszcze kontrolerów PS Move:

https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/okulary-vr/akcesoria-kons-ps-vr-sony-double-move-motion-controler

Choć nie wszystkie tytuły pod VR ich wymagają, sporo produkcji idzie ograć z goglami na głowie i padem w dłoniach (w opisie gry powinna być wzmianka czego dana pozycja wymaga do zabawy, choćby w PSS).

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, larry.bigl napisał:

Tak jak napisał kolega wyżej - PS Move. Do pełnego zestawu zostaje jeszcze Aim Controller.

 

https://allegro.pl/oferta/gra-farpoint-kontroler-aim-controller-ps4-vr-pl-9561528929

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...