Skocz do zawartości
SPYCHCIO

Wszystko na temat Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tak sobie spoglądam ukradkiem na to, co gracze tworzą w Dreams to dochodzę do wniosku, że ludzie z Media Molecule cichaczem zrobili grę generacji. Ten tytuł to niesamowite narzędzie twórcze i w rękach kogoś kreatywnego pozwala robić istne cuda. Do tego samo to, że ogarnęli kwestię interfejsu i jego obsługi na padzie... Serio, czapy z głów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

True, dziwi mnie dlaczego Sony tego nie promowało. Wysokie noty na MC, bardzo mocny ex z tego wyszedł - odzew społeczności mega pozytywny. Mamy coś co nie wydawało się możliwe, narzędzie do tworzenia gier na konsoli. Warto zaznaczyć, że potężne. Ludziom może się wydawać, że to jakiś RPG Maker a tak na prawdę można tu stworzyć niemal wszystko. Ostatni update dodający pełne wsprcie VR z kontrolerami miazga. Chłop co przeniósł Beat Sabera dla mnie pozamiatał. MM ma ambitne plany co do Dreams, mają wprowadzić m.in. eksport do silnika Unity, płatne tytuły, multiplayer jak i tworzenie w kilka osób na jednym ekranie. (teraz się da to robić przez SharePlay).

Zrobiłem warp pipe'a, który występuje w oryginalnym SMB 1-1 https://linkd.pl/7zkd bardzo wczesna wersja ale działa :D

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 30.07.2020 o 14:31, .winter. napisał:

Pro ma usb 3.1.

Dobra kupiłem wczoraj kieszeń na ssd i będę to pewnie dziś podpinał po testach DF. Na razie podepnę sandiska 240 i zgram na niego rdr2 teraz ta gra powinna być grywalna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja testowałem na USB SSD i różnica jest widoczna. Sprawdź na YT testy i podłączenie na USB jest praktycznie takie samo, jak poprzez SATA. Po prostu procek ogranicza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, .winter. napisał:

Ja testowałem na USB SSD i różnica jest widoczna. Sprawdź na YT testy i podłączenie na USB jest praktycznie takie samo, jak poprzez SATA. Po prostu procek ogranicza.

Wczoraj oglądałem na DF właśnie i różnice są małe względem montażu w konsoli. Dlatego po obejrzeniu od razu zamówiłem kieszeń. Może wreszcie skończę rdr2 bo loadingi dobijają mnie straszliwie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

M.in. dla tej gry montowałem ssdka, bo słyszałem właśnie o tych loadingach :E. Days gone jest następne w kolejce i nie chciałem żadnej z nich zaczynać na hdd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj w świecie PPE.

Pani Iza przetłumaczyła "noticeable upgrade in geometry pop-in" jako "zauważalną poprawę geometrii". Czyli wychodzi na to, że ten SSD w PS4 Pro to chyba dodał obiektom wielokątów :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego nie zaglądam tam. Śmieciowe newsy. GOLa też nie odwiedzam. Czasami Polygamię odwiedzę, bo mają dla mnie fajny layout.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi