Skocz do zawartości
SPYCHCIO

Wszystko na temat Playstation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie będę lutował czy szukał. Na razie tragedii nie ma, ale teraz już jestem pewien problemu, a jak pomyślę o otwieraniu tych padów z gównolitu na zatrzaskach, to rozważam nawet pozbycie się i kupno drugiego lub wcale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli mi któryś analog w padzie padnie to biorę lutownicę w rękę i będę naprawiać, z jakim skutkiem to się jeszcze okaże... :E 

W padzie od ps5 driftował mi lewy drążek ale po ostatnich aktualizacjach konsoli przestał... cud techniki normalnie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, Gonzo3211 napisał:

(...)

Takie czyszczenie zdałoby egzamin?(...)

jak pisałem wcześniej:

- jeśli brud jest problemem, to pomoże

- jeśli ścieżka w potencjometrze jest przytarta, to trzeba go wymienić (albo cały analog, jeśli mechanizm jest już też wyrobiony)

ds4 to nie rakieta, otwiera się go bardzo łatwo 😉

Godzinę temu, zaodrze244 napisał:

W padzie od ps5 driftował mi lewy drążek ale po ostatnich aktualizacjach konsoli przestał... cud techniki normalnie 

deadzone zwiększyli... podłącz do pc, to zobaczysz jak analog pływa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może to brud, dzisiaj próbowałem "wywołać" drifta i nie działało, dlatego na razie nie ruszam, bo problem jest marginalny i po wielu próbach go ustaliłem, a nie chce mi się z tym babrać na razie. Nie jest tak że zapierdziela na ostro od włączenia itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właściwie zastosowanie dla ps4 -> PS2 classic.

Ten koleś opowiadał w innym filmiku że kupił okazyjnie ps4 pro kolejne i wsadził je do szafy, nie aktualizował firmwareu tylko czekał na właśnie taki moment kiedy będzie można z ps4 zrobić takie cudo. 

Z tego co widzę to i rozdzielczość w grach poszła do gory i AA występuje, piękne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tym filmie nic nie ma 😒

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jak to nic nie ma? 

Ja widzę normalnie filmik pod 2h w którym koleś pokazuje jailbrake na ps4 a potem odpala gierki z ps2 z pkg, które zresztą można pobrać z archive.org wpisując ps2 redump. 

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miał ktoś fantazję :E. Do tego somsiad jest chyba rzeźnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jaki masz tv?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
11 minut temu, lukas455 napisał:

Witam. Zamierzam kupić PS4 slim i pytanie czy da ona sobie radę z nowymi tytułami takimi jak TLOU2 czy np. Assassin's Creed Valhalla ??

Daje radę, też na slimce obecnie siedzę, Obecnie u mnie na tapecie Ghost of Tsushima i Grid (2019) 🙂 Tlou2 to tytuł pisany jeszcze pod PS4 więc dobrze chodzi, a AC valhalla zerknij sobie na YT, tragedii nie ma

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
23 godziny temu, ODIN85 napisał:

A jaki masz tv?

55" UHD 4K

Samsung UE55MU6472

Około 5 lat ma.

Edytowane przez lukas455

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To Slimka styknie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co myślicie, kupić PS4 Slim czy dołożyć trochę do Xbox Series S i game passa ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co możemy myśleć? Obie konsole oferują odmienną bibliotekę gier, więc od tego proponowałbym zacząć. Nikt Ci przecież nie powie w co masz grać. To znaczy pewnie jakiś chętny się znajdzie. :E

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, lukas455 napisał:

Co myślicie, kupić PS4 Slim czy dołożyć trochę do Xbox Series S i game passa ???

Ja kupiłem slimke bo mam zaległości z tej konsoli w postaci koło 20 gier, gry z xa mogę na pc sobie ograc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, lukas455 napisał:

Tylko Nintendo Switch!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Gonzo3211 napisał:

Tylko Nintendo Switch!

Nie każdy potrzebuje handhelda, a jako stacjonarka to trochę archaiczna ta konsola (720p?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, lukas455 napisał:

Slima bierz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gość robi świetną robotę, oglądanie takich materiałów to dla mnie zawsze czysta przyjemność. Podobnie jak filmy na kanale Daniela Rakowieckiego.

Choć trzeba przyznać, że te miniatury tych filmików u Szymona jak i ich tytuły to normalnie jak jakieś Trudne sprawy wyglądają :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://www.tweaktown.com/news/81693/psa-ps4-firmware-v9-0-update-is-bricks-playstation-4-consoles/index.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=instagrambusiness&utm_campaign=tweaktown (tweaktown)

No i pięknie firmware 9.0 niszczy konsolki. Dobrze że dawno prosiaka nie odpalałem i nie aktualizowałem konsoli. :E 

Ktoś z Was już robił aktualizację do 9,0? Działa mu konsola czy już nie? 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam 9.0 i nic złego się nie dzieje, zainstalowałem nie wiedząc o tym, że są z nim jakieś problemy :E

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, zaodrze244 napisał:

https://www.tweaktown.com/news/81693/psa-ps4-firmware-v9-0-update-is-bricks-playstation-4-consoles/index.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=instagrambusiness&utm_campaign=tweaktown (tweaktown)

No i pięknie firmware 9.0 niszczy konsolki. Dobrze że dawno prosiaka nie odpalałem i nie aktualizowałem konsoli. :E 

Ktoś z Was już robił aktualizację do 9,0? Działa mu konsola czy już nie? 

40 minut temu, Kszyrztow napisał:

Ja mam 9.0 i nic złego się nie dzieje, zainstalowałem nie wiedząc o tym, że są z nim jakieś problemy :E

Podobno nie uwszystkich są te problemy może jesteś w tej grupie wybrańców? Tak czy siak lepiej uważać i nie robić aktualizacji 

Uważajcie na aktualizację 9.00 do PS4. Gracze zgłaszają masowo problemy z konsolami https://planetagracza.pl/aktualizacja-ps4-9-00-blad-ps-store-problemy/

PS4: Firmware 9.00 powoduje poważne problemy. Użytkownicy ostrzegają https://pl.ign.com/playstation-4/43017/news/ps4-firmware-900-powoduje-powazne-problemy-uzytkownicy-ostrzegaja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko śmiga jak ta lala, kilku osobom się do PS store nie zalogowało i już panika, no ale clickbajty muszą się zgadzać 😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi