Skocz do zawartości
Kelam

YT

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wszyscy wiedzą, ostatnio nastąpiła zmiana wyglądu youtube. Jak widać nie dla wszystkich. Przykład:

Mój link

Słowem - jak można wrócić do starego wyglądu kanału? Jeszcze niedawno była taka opcja (onechanell) teraz już niestety nie. Dodam, że mam ie10.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lol ja serio widzę stary.

Mój link

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• czasem zdarzają ci się w miarę rozsądne posty albo chociaż fragmenty w postach, ale w większości wypadków balansujesz na granicy poczytalności; od 30 lat budują komunę 2.0, i w rezultacie najbogatsi stają się coraz bogatsi a najbiedniejsi coraz biedniejsi - gratulacje za taką komunę, w której wszystko miało być w końcu wspólne, przede wszystkim bogactwo; rzeczywiście w tej komunie wszystko zależy od woli urzędasów - niech spróbują odebrać miliarderom ich miliardy, obojętnie w USA, Rosji czy Chinach, zobaczymy, jakie długie ręce ma ta ich urzędnicza władza; oczywiście twoje życie jest w dużym stopniu od nich, tzn urzędasów, uzależnione, ale nie życie bogatych - odwrotnie, życie wielu urzędników, a zwłaszcza zakres ich władzy, jest uzależniony od bogatych; fakt, że komuna, czyli wspólnota interesów, panuje we frazesie - w realnym życiu oczywiście panuje prywata - najlepszy dowód, że community, czyli wspólnota, to w angielskim określenie dowolnej zorganizowanej lokalnej społeczności - wspólne w tej amerykańskiej wspólnocie są tylko frazesy o rzekomej wspólnocie, wszystko inne jest prywatne; czyli w realnej ocenie stanu faktycznego świata błądzisz jak dziecko we mgle albo lesie, jeśli lubisz angielskie porównania (baby in the woods) a co do realnej woli urzędasa to w wypadku covid i dużej liczby innych chorób, w tym zakaźnych, nie zależysz od własnej woli - zakażasz siebie i innych nieświadomie, poza zasięgiem własnej woli, dlatego wola urzędasa, cudza wola, decyduje za ciebie, i to normalne, bo chroni cię i "wspólnotę", w której żyjesz, po prostu przed twoją nieświadomością i wynikającą z niej nieodpowiedzialnością na historii ideologii też się znasz jak na wszystkim innym - w chyba? innym poście przypisujesz to wszystko marksizmowi, tzn panowanie urzędników - gdybyś choć trochę otarł się o rzeczywisty marksizm wiedziałbyś, że niejaki pan Engels, który był chyba lepszym znawcą marksizmu od ciebie, już w końcu 19 wieku pisał, że w komunizmie urzędnicy będą zbyteczni, bo władza urzędnicza, czyli władza nad ludźmi, stanie się niepotrzebna, zastąpi ją władza\panowanie nad rzeczami, czyli nad rzeczowymi warunkami własnego życia; obecnie nad warunkami życia własnego i cudzego panują tylko ci, którzy mogą sobie na to pozwolić, czyli bogaci - własnego, to oczywiste - cudzego, bo np ich osobista decyzja o inwestycjach, itd, może zdecydować o warunkach życia setek, tys, czy nawet milionów innych ludzi; czyli władza urzędników jest niezbędna, bo wymagają tego realne  sprzeczności interesów w społeczeństwie, i służy do utrzymania niezbędnego dla przetrwania w zantagonizowanym społeczeństwa minimum tzw porządku publicznego; przy okazji, dla naiwnych jak ty, ta władza reprezentuje urojoną wspólnotę, bo np multimiliarder też może w głosowaniu czy np referendum oddać tylko 1 głos jak ty, więc jesteście pod względem politycznym równi  
    • A jak myslicie jaka cena przy dzisiejszwj sytuacji na rynku kart graficznych.
    • Kto co lubi ale ja jakbym dostał taką kartę to bym odesłał na zwrot albo serwis. Nawet jak by dobrze działała to sam fakt by mnie wkurzał że coś jest nie tak.
    • Coś nie pykło, bo dalej ten proces zabiera RAM i CPU prawie na 100 % FixLog -> http://www.wklejto.pl/915412
    • Wykorzystuje radka bo wystarczy, że zagram w jakaś gierkę to widać różnicę fps.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...