Skocz do zawartości
Wifi3G

Dragon Age III: Inquisition

Rekomendowane odpowiedzi

Pociąg "BioWare" wykoleił się w okolicach DA2, a silnik na którym będzie zrobiona gra średnio mnie obchodzi, bo w RPGa gra się dla fabuły i postaci, a nie efekciarskiej walki i wybuchów. Od tego jest Crysis ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

j/w

+

Po ich ostatnim dziele ME3 i DA2, można przypuszczać że z Dragon Age 3 zrobią FPSa :E

Edytowane przez Dragonov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że DA2 to był eksperyment (tu na forum?) i może jednak dotrze do nich, że okazał się niewypałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w RPGa gra się dla fabuły i postaci, a nie efekciarskiej walki i wybuchów

Powiedz to ludziom, którzy w Skyrima się zagrywają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to, jak każda kolejna gra ostatnio wydawanych serii od Bioware (DA, ME) coraz mniej przypomina rpg, to teraz pewnie dostaniemy coś w stylu Devil May Cry.

 

Update: wersje konsolowe DA zdaje się miały na stałe kamerę ustawioną jak w rasowym slasherze.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz to ludziom, którzy w Skyrima się zagrywają.

Sam się zagrywałem Skyrima (i czekam na to ch.......e Dawnguard):red:, bo w Skyrimie jest to coś co sprawia że chce się więcej (u mnie), questy które są ciekawe i podziemia, które nie są robione kopiuj-wklej co można zarzucić DA2. Skyrim nie ma efekciarskiej walki, ani wybuchów :hmm: - czary się nie liczą :P

 

Aha no i chyba o eksploracji nie muszę wspominać :P

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami, ale...

Ciekawe czy będzie to graficznie konkurencja dla Wieśka Drugiego.

 

 

I zaklepuję pomysł, że będziemy grać aktualnym/byłym członkiem Seekers'ów. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana silnika nie dziwi mnie wcale - EA pakuje teraz Frostbite do każdej swojej gry. Skoro jest w RTS-ie (Generals 2), to czemu nie w (action-)cRPG-u. Dla mnie to plus.

 

Mam nadzieję, że Dragon Age III będzie bliższe "jedynce", która była bardzo fajna (tylko gdyby nie ta ilość walk...). "Dwójki" nigdy nie ukończyłem, nawet nie mam na to ochoty. Poza sztampę BioWare raczej nie wyjdzie, ale niech postarają się zrobić coś więcej niż solidną grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planescape Torment ciągle pozostaje królem RPG, niestety :(

Fix'd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pociąg "BioWare" wykoleił się w okolicach DA2, a silnik na którym będzie zrobiona gra średnio mnie obchodzi, bo w RPGa gra się dla fabuły i postaci, a nie efekciarskiej walki i wybuchów. Od tego jest Crysis ;)

 

Osobiście DAII bardziej mi przypadł do gustu niż jedynka, która też jest fajna ale dwójka jest trochę bardziej nowoczesna, współczesna, szybsza i ma lepiej zrobioną walkę / przynajmniej dla mnie /

zmiana silnika też jest na + przecież wiele osób narzekało na oprawę graficzną jedynki i dwójki a pierdzielenie o tym, ze grafika w RPG / cRPG się nie liczy jest już zwyczajnie nudne, gdyby się nie liczyła to nie byłoby modów do Skyrima, który bez nich wygląda po prostu biednie - RPG to także eksploracja a ja lubię zwiedzać łasne i ciekawie zaprojektowane lokacje, poza tym, gra ma mieć bardziej otwarty świat, więc lepszy silnik daje większe szanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna dobra wiadomosc w tym to ze uzywaja Frostbite 2. Niestety, na tym dobre wiadomosci sie koncza i raczej nie zaczną ;e.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wystarczy, jeśli DA III będzie na poziomie DA II, które bardzo mi się podobało :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wystarczy, jeśli DA III będzie na poziomie DA II, które bardzo mi się podobało :P

 

Czyli na poziomie pasjansa w windowsie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RPG to także eksploracja a ja lubię zwiedzać łasne i ciekawie zaprojektowane lokacje, poza tym, gra ma mieć bardziej otwarty świat, więc lepszy silnik daje większe szanse.

Z tego co pamiętam z DA2, a pamiętam dość sporo - bo przeszedłem ją kilka razy dla upewnienia się, że nic nie przeoczyłem - i widząc co piszesz, przeczysz sam sobie. DA2 ani nie miało ciekawych lokacji, anie nie miało otwartego świata. Patrząc na ostatnie produkcje bioware śmiem twierdzić, że to samo można oczekiwać po ich nadchodzących produkcjach - brak ciekawego otwartego świata.

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to wogle bym chcial zeby DA3 wyewoluowało w strone sandboxa. Takiego Elder Scrolls.

Fabula BioWare wychodzi nadzwyczaj marnie, wiec imo powinni sobie dac z nia spokoj i zrobic gre zlozona z dziesiatek malych historii i eksploracji.

Ofc FB2 oznacza zero możliwości modowania.

 

http://www.gamasutra.com/view/news/177815/Dragon_Age_III_team_looks_to_win_back_fans_with_more_open_development.php?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+GamasutraNews+%28Gamasutra+News%29#.UFdcS7XMifY

 

 

Ehh. Skoro SOE sie zmieniło (naprawde!), to może EA też zaszły jakieś zmiany :E

Edytowane przez iniside

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jak już kiedyś nadmieniłem, idealnym RPG'iem byłby mix jakości takiego np. Dragon Age'a i wielkości Skyrim'a. :P

Wieeeelki ale i zarazem bardzo bogaty świat. Taka gra na 200GB+. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to wogle bym chcial zeby DA3 wyewoluowało w strone sandboxa. Takiego Elder Scrolls.

Fabula BioWare wychodzi nadzwyczaj marnie, wiec imo powinni sobie dac z nia spokoj i zrobic gre zlozona z dziesiatek malych historii i eksploracji.

Ofc FB2 oznacza zero możliwości modowania.

 

http://www.gamasutra.com/view/news/177815/Dragon_Age_III_team_looks_to_win_back_fans_with_more_open_development.php?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+GamasutraNews+%28Gamasutra+News%29#.UFdcS7XMifY

 

 

Ehh. Skoro SOE sie zmieniło (naprawde!), to może EA też zaszły jakieś zmiany :E

Czy ja naprawdę muszę zacząć wymieniać wszystko co mówiło EA przez ostatnie lata i jak to się skończyło :E

 

P.S: http://www.mobilenapps.com/articles/3813/20120821/ea-up-sale-what-mean-gamers.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Dragon Age III będzie bliższe "jedynce", która była bardzo fajna (tylko gdyby nie ta ilość walk...). "Dwójki" nigdy nie ukończyłem, nawet nie mam na to ochoty. Poza sztampę BioWare raczej nie wyjdzie, ale niech postarają się zrobić coś więcej niż solidną grę.

Mnie już jedynka momentami męczyła, dwójka to zderzenie z betonową ścianą - najpierw demo, później pełna wersja, bo przecież nie można oceniać po tak krótkim kontakcie. Nie wiem, może później gra się rozkręca, ale po kilku godzinach "zabawy" jakoś nie chciało mi się tego sprawdzać. Nie czekam więc na kolejną część, choć równocześnie nie mówię, że w nią nie zagram. :)

Fix'd.

Approved. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Bethesda (ZeniMax) by kupił EA to świat by chyba implodował. :E

DLC za 5,99 do DLC za 10,99 naprawiające bugi. :E

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nabrać po raz trzeci nie dam. Dragon Age: Origins był grą średniego kalibru ale jeszcze fajny i grywalny. Ale to co zrobili z Dragon Age 2 to czysta żenada - nie jestem w stanie wymienić ani jednej pozytywnej cechy tej gry.

Jeżeli trójka choć w najmniejszym stopniu będzie przypominać DA2 to bojkotuję od razu. To samo w przypadku pójścia w stronę "action" i "on-line" co jest wysoce prawdopodobne jak popatrzymy gdzie wylądował Mass Effect 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co z wątkiem Blight. W 2 odbili od tego całkowicie i trochę obawiam się efektu Efektu Masy 3.

Na kolanie, na szybko, średnio sensownie.

 

 

Jeszcze jedna kwestia mi się przypomniała.

Jakiś czas temu czytałem na Kotaku wypowiedź... kogoś tam z szczytu, szczytów w EA.

Rzucił on hasło w stylu - "Każda nowa gra EA powinna zawierać aspekt multiplayer'owy/socjalny".

I ja się zaczynam odrobinę martwić o los DA3... :E

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam z DA2, a pamiętam dość sporo - bo przeszedłem ją kilka razy dla upewnienia się, że nic nie przeoczyłem - i widząc co piszesz, przeczysz sam sobie. DA2 ani nie miało ciekawych lokacji, anie nie miało otwartego świata. Patrząc na ostatnie produkcje bioware śmiem twierdzić, że to samo można oczekiwać po ich nadchodzących produkcjach - brak ciekawego otwartego świata.

 

Tyle, że ja pisałem o swoich oczekiwaniach względem DAIII a nie DAII.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to wogle bym chcial zeby DA3 wyewoluowało w strone sandboxa. Takiego Elder Scrolls.

Fabula BioWare wychodzi nadzwyczaj marnie, wiec imo powinni sobie dac z nia spokoj i zrobic gre zlozona z dziesiatek malych historii i eksploracji.

Ofc FB2 oznacza zero możliwości modowania.

 

 

Czyli oczekujesz gry bez fabuły ale za to ze swobodą, która zacznie nudzić po dwóch, trzech godzinach? - przynajmniej tak jest w moim przypadku z TES.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...