Skocz do zawartości
Kris

Fallout 4

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję jakiegoś save najlepiej w jak najpóźniejszym etapie gry czy progresu odkrycia mapy.

 

Jest ktoś się w stanie podzielić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej odkryć mapę komendą z konsoli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję akurat save jeśli ktoś się takowym może podzielić. Najlepiej nawet taki po przejściu gry.

 

Edit.

Save ogarnięty, więc już nie potrzebuję.

Edytowane przez DyndaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Mam do was pytanie. Mianowicie Wszystkie DLC są teraz w Game Pass. I kusi mnie by powrócić do Fallout 4. Kiedyś grałem w podstawkę i eksplorację miło wspominam to jednak fabuła mnie zawiodła..

 

Czy warto wrócić dla samych dodatków? Czy jest możliwość aby ominąć główny watek i eksplorować świat dodany w DLC? Czy w ogóle DLC dodaja sporo nowego terenu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto wrócić dla samych dodatków? Czy jest możliwość aby ominąć główny watek i eksplorować świat dodany w DLC? Czy w ogóle DLC dodaja sporo nowego terenu?

Far Harbor dodaje bardzo dużo nowego terenu i przeciwników. Możesz ominąć wątek główny i grać Far Harbor i Nuka World. Te DLC odpalają się po wbiciu, bodaj 15 lvlu, więc bardzo wcześnie. Tylko, że na takim poziomie (15lvl) nie poradzisz sobie z przeciwnikami z DLC.

Możesz ściągnąć mod na podniesienie lvlu - link do moda

Edytowane przez dzapan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Hmm czyli lepiej będzie jak nabije sobie jakiś poziom.. Czyli pewnie trzeba przejśc z połowę wątku fabularnego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm czyli lepiej będzie jak nabije sobie jakiś poziom.. Czyli pewnie trzeba przejśc z połowę wątku fabularnego :D

 

Niekoniecznie, możesz porobić poboczne zadania + budowanie i wpadnie Ci sporo poziomów. Polecam build oparty na niskiej inteligencji i perku Idiot Savant, pamietaj tylko zeby przed oddaniem questa, zrobić quicksave F5, następnie oddać quest. Jak procnie idiot savant (xp pomnozone x3/x5, zaleznie od poziomu perka), to lecisz dalej, a jak nie to quick load i znowu oddajesz quest, az do skutku.

Edytowane przez dzapan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Dziękuje za wyjaśnienie. Gra mi się podobała ale tylko pod kątem eksploracji bo jednak główny wątek z fabuły mocno mnie rozczarował :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie te dodatki nie były takie złe. Ale w Far Harbor przed główną "rozprawą" z DIM-ą zrób sobie zadania poboczne. Ktoś tam prosił o jakieś dyski z danymi, kwiatki (?) i takie pierdoły. Po rozprawce nie można do tego wrócić a wisi na liście zadań ciągle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w F4, bo ostatnio mnie naszło i zainstalowałem. Zna ktoś jakiegoś moda na budowanie osad? te które kiedyś używałem nie działają z obecną wersją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gra ktoś w F4, bo ostatnio mnie naszło i zainstalowałem. Zna ktoś jakiegoś moda na budowanie osad? te które kiedyś używałem nie działają z obecną wersją.

Moja córa pyka namiętnie i 99% czasu rzeźbi osadę! scratchhead.gif

 

Jej odp.na Twój post:

"To ja korzystałam z polecanych przez 2 osoby:

Tego kolesia:

I jeszcze jedną dziewczynę, ale nie mogę jej teraz znaleźć

Nie wszystkie pewnie zadziałają, ale ja sobie po prostu eksperymentowałam z tym, i co weszło, to weszło XD".

Plus to:  

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za filmiki, właśnie przeglądam i instaluje mody bo bieda w oryginale

Kiedyś używałem, nowe domy w Sanctuary Hills i budynków instytutu, ale te mody już mi nie działają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem za 35 zł GOTY, hmm chyba przeproszę się z tą grą jak wcześniej z HoMM VII, z dodatkami i modami ta gra jest naprawdę grywalna, ja tam osady nie buduje, eksploruje świat swoją piękną Chloe i robię questy jak to w Falloucie po 20h godzin gry mogę na razie dać 7,6/10, nie jest to New Vegas, ale nie jest też takie brzydkie jak Fallout 3, gra mi się ok wszystko śmiga na ultra w 60fps. :)

W 2015 faktycznie to była słaba gra, teraz jest lepsza, tak samo jak z HoMM VII, poprawili kupę rzeczy, dodali kupę rzeczy i da się grać.

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 miesiące temu zacząłem grę. Eksploracja spoko, fabuła i drewniana fizyka na minus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Saren7(jg77xfx) napisał:

Ja 2 miesiące temu zacząłem grę. Eksploracja spoko, fabuła i drewniana fizyka na minus.

Mam Grubasa teraz tylko zdobyć mini atomówki i będzie zabawa będzie się działo. :elefant::atomic::E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mam sześć Power Armorów  w tym jedną T-60, teraz tylko zdobyć X-01 zrobić z niej wypasioną zbroje i można iść na Morze Blasku. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mam X-01 Mark II, zrobiłem Automatron, nie było to złe DLC, bunt robotów w Falloucie, spoko questy i końcówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jeszcze pogrywam w F4, automatron nawet spoko ale z dodatków nie ruszyłem 2 najważniejszych nuka i far, a jakoś tak mi się nie chce jeszcze, a co do muzyki to się to g... wyłącza, ja tam latam z muzą z F 1/2 , zawsze można latać z radio klasyka  ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, romcio703 napisał:

Ja tam jeszcze pogrywam w F4, automatron nawet spoko ale z dodatków nie ruszyłem 2 najważniejszych nuka i far, a jakoś tak mi się nie chce jeszcze, a co do muzyki to się to g... wyłącza, ja tam latam z muzą z F 1/2 , zawsze można latać z radio klasyka  ?.

Dokładnie, ja latam z muzyką Marka Morgana czyli tego od F1 i F2, Far Harbor może niedługo ruszę, zobaczmy.  Moja postać bez Power Armor X-01 II bo takej zbroji używam, mam w kolekcji cztery pełne power amory i cztery nie pełne. :E

0PnhQGK.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę grasz gościem, masz swoją bazę w Sanktuarium, ja w Red Rocket mam tam też dwa roboty i psa, ja mam moda nawet na X-01 gdzie jak zbudujesz plecak to masz razem 670 udźwigu. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam modów poprawiających "interfejs", tak aby troszkę chociaż się upodobniło do klasycznych Falloutów :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.12.2017 o 15:24, skunRace napisał:

Nowy Fallout jaki jest jako cRPG wszyscy wiemy, fabularnie też jak dla mnie jest kiepsko, ale nic więcej po Bethesdach się nie spodziewałem. Pochwalić za to mogę klimat post nuklearnego Bostonu, całą masę smaczków z tym miastem związanych i jak to w ich grach eksplorację. Jak sobie przypomnę tą eksplorację, byłbym skłonny wrócić do Fallouta, tym bardziej, że grałem po premierze i Far Harbor chętnie bym odwiedził. 

Święte słowa (dlatego je przytoczyłem bo nie zestarzały się i uważam że nadal jest to aktualne).

Pora odkopać temat i ponownie zabrać się za modowanie gry ?

A oto przykład tego jaki efekt można obecnie uzyskać 

Blisko 200 modów robi swoje 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami mi chodzi po głowie, żeby jeszcze raz wrócić do tej gry, ale za dużo zaległości na ten moment.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...