Skocz do zawartości
Kris

Fallout 4

Rekomendowane odpowiedzi

fallout-4-pokaz-dla-powpm1.jpg

Wiadomo tyle:

miejsce akcji: Boston

platformy: XO, PS4, PC, PS3 i X360

Prawdopodobna premiera: 2015

Póki co są to pierwsze informacje na temat nowego Fallouta. Rzekomo prasa na E3 zobaczyła 37-sekundowy trailer, to tyle było z ich pokazu, w każdym razie - coś się dzieje!

Edytowane przez Kris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie podobne do F3 to nie ma nawet o czym wspominać :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie podobne do F3 to nie ma nawet o czym wspominać :-)

 

TRUE!

 

Polać koledze piwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

> Fallout 4 has been in development since January 2011 by a small team, as the majority were working on Skyrim.

 

> As of February 2013, the team working on Fallout 4 is the size of the team which was working on Skyrim. This is due to Skyrim development ending.

 

> As it stands now, Fallout 4 will release on Xbox One, PS4, PC, Xbox 360 and PS3. However, this is still subject to change.

 

> The actual announcement for Fallout 4 will come BEFORE E3 2014, but will NOT launch in 2014.

 

> The expected launch is in October 2015.

 

> The game is (as of June 2013) 55% complete, consequently, voice actors will be hired towards the end of 2014.

 

> There is no planned multi-player, but there is a possibility of Co-Op locally.

 

> The game will take place in Somerville, Cambridge, Arlington (and surrounding areas). The main setting is in a Post-Apocalyptic Boston. However, this area will not be immediately accessible.

 

> The story is not clear, however, Vaults exist.

 

> The 37 second trailor starts starts with a half-broken phone sparking. The scene pulls out slowly with the stereotypical music you would hear. Slowly you work out the scene is pulling out of a belltower. As it pulls further out, you see a destroyed town around. This is Boston. Suddenly, you hear the bell chime loudly, and the screen changes black instantly. The words of Ron Pearlman are heard "War... War never changes...". The logo for Fallout 4 appears with the 5 platforms above listed.

 

 

TRUE!

 

Polać koledze piwo

Zgadzam sie.

 

A co do info - zawsze to lepiej niz nic no i w koncu mam temat gdzie moge spamowac o Fallout 4 :)

 

@Nizej

W Fallout 3 dalo sie grac, prawda ale z klimatem Fallout to to mialo niewiele wspolnego.

 

@Nizej 2

Czasem okolice Bostonu/Instytutu w Fallout 4 nie mialybyc jakos technologicznie-steampunk'owo zaaranzowane :hmm:

Cos takiego kiedys czytalem ale to moze byc bzdura.

Edytowane przez Dzifny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie podobne do F3 to nie ma nawet o czym wspominać :-)

 

W F3 dało się grać, a Fallout New Vegas było już naprawdę fajną grą DLC do niej zresztą też. Do rzutu izometrycznego pewnie już nie wrócą, ale jeśli się przyłożą do fabuły i questów to powinno być fajnie. Szkoda, że nikt nie zrobi Arcanum 2, trochę mi brakuje steampunkowych RPGów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może by tak Chiny albo Europa dla odmiany? :heu:

Nie wiem czy Boston to jest najlepszy możliwy wybór jeśli chodzi o USA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trójka była strawialna, w zasadzie bawiłem się bardzo dobrze. NV jeszcze lepsze, ale odczuwałem już pewnie znużenie tym settingiem. Dlatego czwórka na razie mnie nie kręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może by tak Chiny albo Europa dla odmiany? :heu:

Nie wiem czy Boston to jest najlepszy możliwy wybór jeśli chodzi o USA...

 

jakie Chiny, jaka Europa - Fallout to Ameryka, stylistyka powiązana jest z wczesnym rozwojem USA. Nie róbmy tutaj powtórki z Assassins Creed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3 jednym zdaniem... Dobra gra, słaby Fallout.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie Chiny, jaka Europa - Fallout to Ameryka, stylistyka powiązana jest z wczesnym rozwojem USA. Nie róbmy tutaj powtórki z Assassins Creed.

Tylko to się robi nudne już. A Chiny czy np. CCCP z racji potęgi w tym uniwersum byłyby ciekawą odskocznią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko to się robi nudne już. A Chiny czy np. CCCP z racji potęgi w tym uniwersum byłyby ciekawą odskocznią.

Imho to nie zdaloby egzaminu, Fallout zawsze krecil sie wokol USA i jakos z tym problemu nie bylo, pierwsze 2 gry byly bomba i wcale nie byly nudne.

Jesli Bethesda wezmie sie do roboty i ogarnie to moze cos z tego bedzie ale po Fallout 3 i Skyrim ktory nudzil mnie niemilosiernie nie wiem, czy wiele sie zmieni no ale nadzieja umiera ostatnia, w koncu to moja ulubiona seria gier i uniwersum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho to nie zdaloby egzaminu, Fallout zawsze krecil sie wokol USA i jakos z tym problemu nie bylo, pierwsze 2 gry byly bomba i wcale nie byly nudne.

Jesli Bethesda wezmie sie do roboty i ogarnie to moze cos z tego bedzie ale po Fallout 3 i Skyrim ktory nudzil mnie niemilosiernie nie wiem, czy wiele sie zmieni no ale nadzieja umiera ostatnia, w koncu to moja ulubiona seria gier i uniwersum :)

Bo gry same w sobie nie są nudne, setting zaczyna już zalatywać nieświeżym. Naprawdę nie ciekawi was jak wyglądała sytuacja po wojnie w innych częściach świata? :hmm:

 

W każdą część grałem bardzo, bardzo dużo, więc i z tą zapewne będzie podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi, ale takie rzeczy to sprawy drugoplanowe - satysfakcje przynosi quest w aktualnej lokalizacji, a jeśli chodzi o jakieś info poza USA - to najwyżej w kwestii jakiegoś pobocznego questa ,gdzie jakiś NPC opowiada coś, bądź trafiam na dokumenty co tam się działo/ ew. pilota rosyjskieg/chińskiego co uciekł bo np. coś się tam tak strasznego stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ma wygladac swiat po globalnej wojnie nuklearnej :D

Imho pustynie/zniszczone miasta sa spoko jako setting post-apo i mi to odpowiada, nie poszukuje tutaj jakiejs oazy gdzie nie ma radiacji i potworow razem z palmami i malym jeziorkiem, wszystko ma byc spalone, zburzone i zmiecione z powierzchni ziemi :P

Ja tam np TES nie trawie za bardzo a Fallout mi bardzo odpowiada, konkretne post-apo to jest to*

 

*TES to niezla odskocznia wlasnie od Fallout'a imho ktory w moim przypadku dzialal jako "refresher" od post-apo z Fallout'a.

Edytowane przez Dzifny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi, ale takie rzeczy to sprawy drugoplanowe - satysfakcje przynosi quest w aktualnej lokalizacji, a jeśli chodzi o jakieś info poza USA - to najwyżej w kwestii jakiegoś pobocznego questa ,gdzie jakiś NPC opowiada coś, bądź trafiam na dokumenty co tam się działo/ ew. pilota rosyjskieg/chińskiego co uciekł bo np. coś się tam tak strasznego stało.

Dokładnie. Quest niesie satysfakcję, lokacja znużenie. :E;)

 

A jak ma wygladac swiat po globalnej wojnie nuklearnej :D

Imho pustynie/zniszczone miasta sa spoko jako setting post-apo i mi to odpowiada, nie poszukuje tutaj jakiejs oazy gdzie nie ma radiacji i potworow razem z palmami i malym jeziorkiem, wszystko ma byc spalone, zburzone i zmiecione z powierzchni ziemi :P

Ja tam np TES nie trawie za bardzo a Fallout mi bardzo odpowiada, konkretne post-apo to jest to.

Oczywiście, że wasteland to wasteland i mnie to pasuje ale jest tyle ciekawych miejsc na ziemi... Naprawdę trzeba ciągle piłować USA?

Wcześniej wspomnieliście o stylistyce lat 40/50 jako podstawie serii. Ja bym tam chętnie zobaczył np. francuską wersję czegoś takiego.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Oczywiście, że wasteland to wasteland i mnie to pasuje ale jest tyle ciekawych miejsc na ziemi... Naprawdę trzeba ciągle piłować USA?

Wcześniej wspomnieliście o stylistyce lat 40/50 jako podstawie serii. Ja bym tam chętnie zobaczył np. francuską wersję czegoś takiego.

Imho to czy to USA czy tez nie dla mnie nie ma znaczenia poniewaz nie obchodzi mnie skad jest dana lokacja badz na czym byla wzorowana, poza tym mysle, ze za duzo w swiecie Fallout jest juz stworzone w oparciu o USA aby to zmieniac.

Niech robia co chca, jesli wybiora USA to mi to odpowiada i calkowicie nie przeszkadza - niech napakuja duzo ciekawych dialogow, postaci oraz lokacji i questow, uzyja silnika ze Skyrim, poszerza arsenal i ubior, dodadza duzo frakcji i wyborow oraz spora mape, zostawia system special i ulepsza system skilli i perkow itd itd i mam kolejna gre RPG przy ktorej strace tysiace godzin zycia :)

 

@Edit

W sumie to pewnie skonczy sie na tym, ze gre i tak bedzie trzeba ostro modowac tak jak FO3/FONV bo bedzie albo za latwa albo zbyt malo realistyczna jak na moje upodobania ... :E

Edytowane przez Dzifny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie coś się ruszyło, szkoda tylko, że wybrali Boston bo troche mi to zalatuje nudą. Jak dla mnie lepsze by było San Francisco albo ew. Los Angeles chociaż ono z kolei pewnie zalatywało by co niektórym NV. Swoją drogą jeśli się nie myle to czytałem gdzieś artykuł o tym, że Obsidian chętnie ulokował by jakiegoś Fallouta właśnie w L.A. Fajnie by też było gdyby odświeżyliby grafike i interfejs bo jeśli chodzi o mnie to nie wiem czy łyknałbym 3 raz to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miodzio, jak uda im się klimat NV, to będzie w co pograć. Jeżeli zrobią to nieco mroczniej, na modłę F1 lub jeszcze mroczniej, to zmienię się w nolifea=] Oczekuję jednak jakiegoś środka transportu- jakiegoś Highwaymana albo motóra. Akcja mogłaby się dziać przed F1, możnaby otrzeć się o takie postaci jak Richard Gray, Harold a świat nie byłby jeszcze tak pozbierany do kupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że najwyższy czas założyć ten temat :)

Dużo plotek krąży w sieci, a najnowsze są z przed kilku dni - dość ciekawe.

 

Czekamy :)

Edytowane przez adasikow
Nieregulaminowy link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może czegoś konkretnego się doczekamy w stylu F2 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekawy co pokaże Bethesda w najbliższej przyszłości. :) Niestety do tej pory żadnej oficjalnej info, zapowiedzi, trailera. Mam jednak nadzieje iż F4 jest w produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekawy co pokaże Bethesda w najbliższej przyszłości. :) Niestety do tej pory żadnej oficjalnej info, zapowiedzi, trailera. Mam jednak nadzieje iż F4 jest w produkcji.

W produkcji jest już na pewno :) Pytanie tylko kiedy jakiś trailer/info wyjdzie prosto od Bethesdy.

Fallout to jedyna seria gier z której każdą kolejną część kupie w ciemno, więc jak wyjdzie jakaś zapowiedź od razu składam preordera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Fallout 4 ma prezentować taki typ "zabawy" jaki mamy w Fallout 3 to ja dziękuję. Jednak patrząc na skok jakościowy pomiędzy Oblivionem a Skyrimem mam cień nadziei, że tym razem Bethesda nie spieprzy kolejnej części tej wielkiej serii gier postapo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może czegoś konkretnego się doczekamy w stylu F2 .

Jeśli masz na myśli rzut izometryczny, etc. to na 9999% możesz o tym zapomnieć. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • To ten co mu platforma płaciła za hejt? Znaczu za analizy polityczne i inne ekspertyzy a hejt robił charytatywnie?
    • Oled jest bardzo tani w produkcji. Tylko na razie traktowane jako produkt premium. Zobaczymy czy z tego niewypalania coś wyjdzie bo to i zmniejszenie poboru o którym było niedawno i mamy ekran idealny na lata. Microled niby w 2025 w zegarkach apple ale to jeszcze daleko. Też nie bardzo wierzę w microledy w zwykłych ekranach w jakimś rozsądnym czasie. Musiałby nastąpić przełom. Oledy są dużo szybsze i microled z każdym pixelem świecącym własnym światłem ciężko sobie wyobrazić. W jakichś wielkich ekranach to się sprawdzi ale w monitorach jakoś tego nie widzę w najbliższej przyszłości.
    • Problem rozwiazany , wystarczylo wylaczyc rdzenie , ktore osiagaja 4 ghz. Temat mozna zamknac.
    • Nie. Zacytowałeś przepisy, które nie są oderwane od siebie. Dodatkowo nie zabraniają mi wykonywać nalotu dronem. A cytowanie w tym przypadku konstytucji to kuriozum takie, że nawet nie chce mi się tego komentować. Tyle piszecie o tej przestrzeni publicznej i prywatnej. Mogę Ci pokazać zdjęcie zrobione z "terenu" przestrzeni publicznej jakim wg was jest droga publiczna, a jednak z osobami na prywatnych posesjach. Idąc waszym tokiem rozumowania po co mi się pchali w obiektyw - przecież latałem nad przestrzenią publiczną. Mieli siedzieć w domu i czekać aż skończę nalot. Nie wiem czy macie wyobrażenie jaki obszar obejmuje zdjęcie z drona z wysokości powiedzmy 50m. Tak mi jeszcze przyszło to głowy. Wejdźcie sobie na stronę Pansy do zgłaszania lotów, tam nawet są podane numery telefonu do pilotów. Dzwońcie i pytajcie się ilu z nich zbiera właśnie zgody od wszystkich postronnych osób na możliwość wykonania lotu
    • Witam forumowicze! Zwracam się do was z zapytaniem, a być może będzie to również wskazówka dla pozostałych forumowiczów. Szykuję się do zakupów sprzętów RTV/AGD itp., obserwuję sieciówki typu Media Expert, Media Markt. Z racji tego, że będę potrzebował dużej ilości sprzętu do zakupu zainteresowała mnie promocja 5 produkt za 1 zł. Oczywiście chcę to zrobić z głową i kupować produkty w miarę zbliżone do siebie cenami, czyli na przykład lodówka, pralka, suszarka, zmywarka, płyta indukcyjna, wszystko w zbliżonej do siebie cenie, tak aby wyjść na tym korzystnie. Ostatnio jednak znajomy, który pracuje w branży powiedział mi, że korzystniejsza jest aktualna promocja w MM, za każde wydane 500 zł 50 zł zwrotu i za każdy wydany 1000 zł, 120 zwrotu. Chciałbym się was doradzić, może ktoś jest bardziej ogarnięty w tej kwestii, co wyjdzie korzystniej, bo znajomy jak to znajomy, po prostu pracując w takiej sieciówce może mieć narzucony plan do realizacji i dlatego poleca mi aktualną promocję. Z góry dziękuję za pomoc!!
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...