Skocz do zawartości
Kris

Fallout 4

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie jakoś o dziwo ominęło. :hmm:

Większość osób to ominęło, ja byłem tym 1%, ale i tak lubiłem tą grę, po patchu i 50 modach jeszcze bardziej. Ale to niestety pokazuje, że Skyrim nie jest taki dobry, bo dopiero z modami jest dobry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Perlmana ma niby nie być w intro? Hejtuję taką decyzję. :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę na pocieszenie, Kotaku dokopało się ponoć do dokumentów, które jasno wskazują że Fallout 4 powstaje (d'oh!) i prawdopodobnie będzie jednak w Bostonie http://kotaku.com/le...t-in-1481322956

Do tego dochodzi fakt, że poprzednie fallout'y przechodzą w nowym roku najprawdopodobniej w ręce Bethesdy i będą usunięte m.in. z oferty gog.com:

Please note that all three classic Fallout titles are pending right holder change. Sadly, to the best of our knowledge, we'll be forced to remove Fallout, Fallout 2, and Fallout Tactics from our offer. That doesn't mean, however, that you won't be able to download them if they are already a part of collection by then. Secure your copies today (or anytime before Saturday, December 14, at 1:59PM GMT)!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do tego dochodzi fakt, że poprzednie fallout'y przechodzą w nowym roku najprawdopodobniej w ręce Bethesdy i będą usunięte m.in. z oferty gog.com:

Aha to dlatego za darmo dają :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie, ale ile bym dał, żeby tę grę robił Obsidian, a nie Bethesda.

New Vegas było właściwie pod każdym względem (może poza klimatem pustkowi) lepsze niż F3, znaaaacznie lepsze.

No i nowy silnik by się przydał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A miało być tak pięknie :E

cross-gen gierka ;/

QkHuZRO.png

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cross-gen, Bethesda...

ZIMNA-RYBA.png

No nic, czekam na Fallout 5. Albo New Vegas 2. Czy co tam Obsidian do Fallouta zrobi. Bo musi. Prawda?

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A miało być tak pięknie :E

cross-gen gierka ;/

To jeszcze o niczym nie przesądza.

Skoro nawet x360 i ps3 odpuścili, robiąc dodatek do New Order...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciii...Skyrim też był na PS3, X360. To niczego nie zepsuło ;)...póki będzie zestaw dla modderów....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja powiem, że mnie to pasuje.

Stary silnik mi w niczym nie przeszkadza.

Ci ludzie potrafią z niego wykrzesać coś cudownego, poza tym moderzy to na pewno wykorzystają.

P.S

Ta strona się tak ładuje bez końca?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie na silniku Skyrima. Fallout potrzebuje czegoś żwawszego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta strona się tak ładuje bez końca?

Również u mnie jest to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe co to jutro pokażą, jaram się :thumbup:

Niby liczy się klimat, może i grałem w obie ostatnie części na zwykłym lapku, ale wolałbym nowy silnik. Coś mi się nie chce wierzyć że wydadzą to na tyle platform.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cross-gen czy nie cross-gen, jaram się też nowym FO :D

nie mogę się już doczekać końca odliczania tego licznika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jutro wyjadą z Fallout Online. :rotfl:8:E 8:E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyłączcie adblocka i stronka się załaduje, tylko że nic na niej nie ma po za zegarem odliczającym jeszcze 17 h i 20min :E

Ja się nowego Fallouta nie mogę doczekać, idealnie by do niej pasował Unreal Engine 4 ale Bethesda w życiu na takie coś nie pójdzie i dadzą jakiś wyeksploatowany stary silnik z kulejącą mechaniką i grafiką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to teraz czekamy na F4 żeby Obsidian mógł zobaczyć co zrobić lepiej i wydać New Vegas 2 :E

Ciii...Skyrim też był na PS3, X360. To niczego nie zepsuło ;)...póki będzie zestaw dla modderów....

Był na Ps3 i X360, bo wtedy nie było ps4 i xbone...nie żeby to cokolwiek dało. Znając zdolności Bethesdy gra na 5 platform to będzie bugfest

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jutro wyjadą z Fallout Online. :rotfl:8:E 8:E

z Fallout 3 remastered lub Fallout 1 i 2 na androida... wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wielce prawdopodobne że nowy silnik to IDTECH5 Bethesda w każdej nowej grze już go wrzuca, i bardzo dobrze

plotka na E3 pokaz 20-30min

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wielce prawdopodobne że nowy silnik to IDTECH5 Bethesda w każdej nowej grze już go wrzuca, i bardzo dobrze

Ta, bardzo dobrze. Już nie mogę się doczekać, jak mi tekstury przed oczami będą się ładować po każdym obrocie kamery. :E

No i tego: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=433794

He added that id Tech 5 is "not magic," and the engine is good for certain kinds of games such as Rage, but not as much for games such as Grand Theft Auto that render cities with lots of surface area.

"The megatexture direction [in id Tech 5] has some big wins, but it's also fairly restrictive on certain types of games," he said. "It would be a completely unacceptable engine to do [bethesda's Elder Scrolls V:] Skyrim in, where you've got the whole world, walking across these huge areas."

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta, bardzo dobrze. Już nie mogę się doczekać, jak mi tekstury przed oczami będą się ładować po każdym obrocie kamery. :E

ja takiego problemu nie mam,

zobaczymy jak będzie mają właściwie 2 engine'y w posiadaniu IDtech5 i ten ze Skyrim'a

chyba że robią po cichaczu coś nowego, osobiście wolę IDTech Pray udowodnił że na postapo się nadaje

czas okaże

Carmack to już sporo gwiazdoży niż robi dobrego, pozatym przez 4 lata sporo się zmieniło i wiele mogło zmienić

Wolf, Evil Within jasne tunelówki ale tak zastały zaprojektowane i taki był ich zamysł.

Konkurencja nie śpi i raczej wątpię aby Bethesda trzymała się starego engine'a... zobaczymy

Edytowane przez djcasey

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja takiego problemu nie mam,

Ty może nie, ale...

O co chodzi z teksturami które są rozmyte na maksa jak się szybko obracasz? Serio takie doczytywanie i kasowanie z bufora natychmiast? oO

Też mam ten problem z texturami trochę to wkurza :(

I Jeszcze jedno, czy macie takie dziwne wczytywanie tekstur przy rozgladaniu się raz w prawo raz w lewo (Chodzi o otwarty teren)?

Wszyscy to mają, to wina silnika gry.

Dokladnie, ale jakos nie rzuca sie to strasznie w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi