Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Michalgost

Konfiguracja AP jako repeater

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mieszkam w piętrowym domu, gdzie na parterze znajduje się router kablowy, który otrzymuje sygnał od odbiornika internetu radiowego.

Router to TP-Link WR 740N. Na parterze router ten zapewnia dobry zasięg wi-fi, ale niestety na piętrze sygnał jest za słaby.

Zastanawiałem się więc nad rozszerzeniem zasięgu sieci poprzez zamontowanie repeatera.

 

Kupiłem więc Access Point AirLive WL-5450AP bo tak doradził mi facet w sklepie, chciaż na początku chciałem kupić drugi identyczny router (ew wyższy model, ale wciąż TP-Link).

Po kilku godzinach "zabawy" okazało się, że nie umiem teo cholerstwa skonfigurować i chyba jest to trudne ze względu na różnicę w sofcie producentów.

 

Gdyby ktoś mógł krok po kroku przedstawić co muszę zrobić by połączyć router z tym AP w trybie repeatera, to byłbym wdzięczny.

Jeśli nie to chyba wymienie AP na router, ale i tak licze na pomoc forumowiczów z konfiguracją.

 

 

Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jimasek

Może sam coś zrobisz a potem zapytasz o szczegóły? "krok po kroku" działa na większość jak płachta na byka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

często gęsto sprowadzi się to do ustawienia AP w tryb WDS-Repeater i podania adresów MAC drugiego urządzenia, ewentualnie możesz pociągnąć kabelek ethernetowy do nowego AP i ustawić mu SSID, hasło i zabezpieczenia na identyczne, tylko kanał na inny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...