Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pwn

The Crew (wątek ogólny gry)

Rekomendowane odpowiedzi

? przecież offroad w tej grze jest jakiś niedorzeczny, już nawet nie chodzi o brak realizmu, zasad fizyki itd ale nawet w tej arkadowej konwencji nie trzyma się to przysłowiowej kupy...

 

Gra ujdzie ale dupy nie urywa jakieś podstawowe zasady fizyki prowadzenia samochodu powinny istnieć w tej grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym sprawdził u siebie tą grę, ale nie załapałem się na klucz, może ktoś jeszcze posiada wolny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ boli to co piszecie. Ale załapałem sie na kluczyć, właśnie ssie się i to z niezłą prędkością... Zobaczę, co to za crap. choc tak naprawdę w głębi serca miałem nadzieję, ale rozum podpowiadał, że to może być produkt słabiutki, zwłaszcza jeśli o model jazdy chodzi.

 

BTW - można sprawdzic pewnie tylko najsłabsze wozy, prawda?

W fatalnym GRID 2 np one nie były takie złe, dopiero im dalej w las tym więcej driftu itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznie, the crew używa tylko ~40% z GTX770

ogólnie gra sie lajtowo i chyba kupię grę jak pojawią się kody z kart graficznych w okolicach 49zł :D

troche mojego gameplayu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznie, the crew używa tylko ~40% z GTX770

ogólnie gra sie lajtowo i chyba kupię grę jak pojawią się kody z kart graficznych w okolicach 49zł :D

troche mojego gameplayu

Może dostane w karcie 870gtx ale myślę ze może będzie coś lepszego od nvidi np FC4 i ac unity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się już znudziło :). Pojeździłem trochę swobodnie po USA, pozwiedzałem co chciałem. Model jazdy nie jest tym co trzymałoby mnie dłużej. W sumie świat mógłby być jeszcze większy, robiłoby to znacznie większe wrażenie. Jak pisałem jedynie na bezdrożach czuć bardziej FF na kierownicy. Czuć że jedzie się po wertepach, kierownicę rzuca we wszystkie strony, ciężko ją utrzymać, nie ma szans jechać prosto. Na padzie nie ma znowu żadnych problemów i prawie nie czuć różnicy w jeździe między ulicą, a bezdrożami.

 

Ciężko wróżyć ile rzeczy twórcy naprawią. Model jazdy trzeba by pisać od nowa, bo jest prymitywny nawet jak na arcade. Jak pisałem w poprzednim poście, na kierownicy jeździ się najlepiej, choć powinienem napisać nie tak tragicznie ;p. Nie wpada się nagminnie w drifty, ale input lag i biedny FF nie dają zbytniej przyjemności z jazdy. Plus za otwarty świat i bardzo dobrze zrobione miasta jak LA czy NY.

 

Jak ktoś chce klucz, to pisać na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznie, the crew używa tylko ~40% z GTX770

ogólnie gra sie lajtowo i chyba kupię grę jak pojawią się kody z kart graficznych w okolicach 49zł :D

troche mojego gameplayu

Śmiesznie, nie śmiesznie, to przez locka na 30FPS, zdjęli by kaganiec to na tej karcie 60FPS+ raczej jest gwarantowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MalagBaul

Można ustawić blokadę na 60fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tuning jest przeciętny. Już w NFS Carbon można było przesuwać/łączyć naklejki oraz malować felgi, a tutaj nie :/

Dałeś mi nadzieję, że może w to zagram :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MalagBaul

Dałeś mi nadzieję, że może w to zagram :P

 

Huehuehue. Jak lubisz jeździć tylko seryjnymi autami to sobie daruj, bo tuning w tej grze jest obowiązkowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huehuehue. Jak lubisz jeździć tylko seryjnymi autami to sobie daruj, bo tuning w tej grze jest obowiązkowy.

Przecież przed chwilą pisałeś, że go nie ma :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież przed chwilą pisałeś, że go nie ma Up_to_something.gif

 

Facepalm.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dla mnie auta po prostu zachowują się jak pudełka po zapałkach, które pędzą po lodzie"

 

W punkt!

Nie no, a ma ktos pomysł co w tej grze oznacza linearity i speed factor?

Bo codies (jeszcze z ichnimi nazwami) sobie, symulatory sobie. Rozumiem, że w połowie suwaków sterowanie jest liniowe, a zależność czułości od prędkości też pomiędzy zerową a pełną/

 

A, da się wyłączyć widocznosć innych graczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jeszcze jakieś klucze? ;)

Na Twitterze pełno ich się wala, ja wziąłem pierwszy lepszy i wszedł bez problemu, a tweet z tym kluczem do najświeższych nie należał, wygląda na to, że parcia dużego nie ma na te klucze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość h141

Dostałem dodatkowe klucze. Jeżeli ktoś któryś wykorzysta to proszę napisać.

 

HTRP-HHVG-A9GQ-L3BA

 

JMLJ-6LNA-A6QB-XC3M

 

ECBD-KC7A-P8DR-BC93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ładuje mi The Crew, stoi na ekranie The Crew -> loading ... i dupa, nic mi nie ładuje .. co zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemoge uruchomic bety wyskakuje ze gra niemoze byc odpalona zebym sprawdzil czy zostala poprawnie zainstalowana co jest ?

 

Juz dzala musalem naprawic gre :)

 

W jaki sposób naprawiłeś grę, bo mi avast też przy ściąganiu wywalił komunikat i przeniósł plik do kwarantanny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ładuje mi The Crew, stoi na ekranie The Crew -> loading ... i dupa, nic mi nie ładuje .. co zrobić ?

Miałem to samo poczekaj kilka minut i pójdzie.

A propo samej gry szały nie ma dupy nie urywa kolejny średniak od Ubisoftu. Aż boję się o premiere FC4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko FC4 i Division też spier*olą, bez obaw festiwal musi trwać w imię NextGen (motyla noga.....)

mam wrażenie, że mają więcej ludzi do marketingu niż do robienia gier.

 

Tytułu ogólnie szkoda, widać pomysł mieli, chcieli pewnie dobrze wyszło jako ostatnio w UBI z tytułami jak FC3, WD itd.

Szkoda, potencjał był, ale pusty i nudny świat grafa na poziomie 2010r bugi bugi, modele aut jakieś takie średnie, model jazdy zwalony..

.. ehh szkoda nawet gadać..

Uprzejmie dziękuję UBI za pomoc w zaoszczędzeniu kasy. Aha jak to było PC who cares! To ja zmienię UBI who cares !.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swietna gierka jak ktos grywal w pierwsze TDU to ta gra MUST HAVE dawno tak nie ubawilem sie grajac w wyscigi.

Grafika jest wporzadku trzyma poziom tych czasow (wlasnie robią cos na serwerze dlatego to napisalem takto bym dalej jezdzil :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie to samo, godzinke temu jak gralem to 2h bez problemow tyle ze mi znikli inni gracze, a teraz zupelnie sie nie uruchamia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko FC4 i Division też spier*olą, bez obaw festiwal musi trwać w imię NextGen (motyla noga.....)

mam wrażenie, że mają więcej ludzi do marketingu niż do robienia gier.

 

Tytułu ogólnie szkoda, widać pomysł mieli, chcieli pewnie dobrze wyszło jako ostatnio w UBI z tytułami jak FC3, WD itd.

Szkoda, potencjał był, ale pusty i nudny świat grafa na poziomie 2010r bugi bugi, modele aut jakieś takie średnie, model jazdy zwalony..

.. ehh szkoda nawet gadać..

Uprzejmie dziękuję UBI za pomoc w zaoszczędzeniu kasy. Aha jak to było PC who cares! To ja zmienię UBI who cares !.

 

Pomysł na grę mieli dobry ale jak zwykle gorzej z jego realizacją :kwasny: ale to było do przewidzenia w końcu to Ubi ;) a czego nie ruszą, to spier**olą :E

 

Słuszna uwaga, że mają więcej ludzi od marketingu niż do robienia gier. A Ubi tak ostatnio zapewniało, że będą robić lepsze gry i co? nawet news na PcLab jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...