Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

abesus

Co to jest Remote Procedure Call ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzis rano odpalając komputer spotkała mnie niespodzianka. Komputer Uruchomił się, Internetu brak, karta sieciowa sygnalizowała tak jakby kabel w ogóle był odłączony. Na środku ekranu pojawiło się okienko z komunikatem:

"Usługa RPC Endpoint Mapper niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 1. " Po twardym resecie (komputer nie chciał się zdestartować), system się uruchomił natomiast niektóre programy straciły ustawienia (GG, mozilla). W dzienniku zdarzeń znalazłem powtarzające się komunikaty:

 

"Usługa RPC Endpoint Mapper niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 1. W przeciągu 120000 milisekund zostanie podjęta następująca czynność korekcyjna: Restart the service."

"Usługa Remote Procedure Call (RPC) niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 1. W przeciągu 60000 milisekund zostanie podjęta następująca czynność korekcyjna: Reboot the machine."

"Usługa Remote Procedure Call (RPC) zależy od usługi RPC Endpoint Mapper, której nie można uruchomić z powodu następującego błędu: Usługa zwróciła kod błędu specyficzny dla tej usługi."

 

Komputer sprawdziny 2 programami antywirusowymi, dysk sprawdzony pod kątem bad sektorów. Może ktos powiedzieć mi gdzie jest problem i jak się go w przyszłości ustrzedz?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...