Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kukuc

Jaki pad do Mortal Kombat 9 Komplete Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Allegro nie może wycofać teraz jak juz kupiono, nie?

Nie jestem pewny. Wydaje mi się, że zapłacą tylko prowizję i mogą spróbować się wykpić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, ze nie, stracę sporo czasu, gdyby nie to byłbym juz w domu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten Pad obsługuje DirectInput oraz Xinput.

Faktycznie, przepraszam za wprowadzenie w błąd (powielony za spisem, napiszę do domana18). W takim razie masz ekstra pady. Daj znać jak sprawuje się ich krzyżak.

 

Spoko Padzik jeżeli chodzi o Wireless i oddzielne przyciski kierunków :D Gra się wygodnie :) Mogę polecić. Zobaczymy ile pożyje. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki? :) Pytam, ponieważ tego tematu u nas jeszcze nikt publicznie nie zgłębił.

nikt nie zgłębił bo mało kto kupi kontroler, z którego można korzystać w produkcjach typowo pod automaty, poza tym kupno dobrego sprzętu to wydatek blisko 200zł, używka w dobrym stanie za 100 ale to wyłącznie okazjonalnie.

odpowiadając na twoje pytanie, dobry powinien być każdy na japońskich podzespołach siemitsu/sanwa. z typowych masówek to sprzęt od madcatz ewentualnie dreamcast arcade stick. to sprawdzone konstrukcje i mogę je polecić z czystym sumieniem. unikać należy tanich sticków na tanich przełącznikach (gumowych). najlepsze rozwiązanie to budowa własnego arcade sticka tzw custom arcade stick. nie jest specjalnie skomplikowana a przyjemność z grania nieporównywalnie większa.

do złożenia za mniej niż 200zł.

 

sam miałem 3 arcade sticki 1 tani za 50zł, drugi ww od madcatz edycja street fighter a nawet własny custom. choć nie gram w bijatyki już od 3 lat a sticki sprzedałem to może pokuszę się o mały poradnik. za dużo od tamtego czasu na pewno się nie zmieniło.

 

Nie jestem pewny. Wydaje mi się, że zapłacą tylko prowizję i mogą spróbować się wykpić.

jest to możliwe lecz ja dostałem email, że przyjęto zamówienie i że mam czekać na sms kiedy towar będzie gotowy do odbioru w salonie. :) jest szansa że uda się wyrwać tego pada za bezcen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę polecić SpeedLink xeox pro ( SL-6566-BK jest wireless ).

A jak wygląda kwestia krzyżaka w tym padzie? Bo czytając ten temat widzę że ludzie odradzają kupno pada z xboxa do bijatyk (ew. go zmodyfikować). Jeśli to samo występuje też w tym padzie jako że wzoruje się na xboxowym to raczej bym poszukał czegoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno pad od xbox 360 jak i logitech z serii F NIE NADAJĄ SIĘ DO MK.

 

Testowałem oba i oba mają tragiczne DPADY, nic w MK przez to nie zdziałacie, gość na klawiaturze was zniszczy, gdyż ma 100% kontrolę, a wy nie, dodatkowo logitech seria F to w ogóle śmiech z tą ich ceną (dowolny model), bo w tych padach analogi są wypukłe, będą wam zjeżdżać paluchy albo wiecznie będziecie korygować ich pozycję, nie wiem za kogo ma logitech gracza, ale te pady odradzam w ogóle do czegokolwiek, zwłaszcza te droższe bezprzewodowe, to samo, koszmarny DPAD i wypukłe analogi, nie wiem kto to tam wymyślał, ale kompletnie sprawy nie przemyślał, aby tak proste błędy popełnić, jednocześnie tragiczne w skutkach, bo pad od x'a jak nie potrzebny jest zbytnio dpad to się sprawdza do wszystkiego innego.

 

Jak zamówiliście coś z serii F to radzę wam oddać w ciągu 10 ustawowych dni.

 

A jak kupujecie pada do wszystkiego to MUSI mieć wklęsłe analogi najlepiej z wypustkami i gumowe, do tego DPAD gdzie wciskanie boku nie uruchamia losowo góry i/lub dołu, najlepiej pad z gumową powłoką, na inne nie patrzcie, dobrze wam radzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo spodobał mi się nowy mortal i chciałbym zakupić pada specjalnie z myślą o nim, bo ten od xboxa to padaka do tego typu gier. Myślałem nad oryginalnym padem od PS2+przejsciówka. Jak sprawdza się takie kombo? Do innych gier będę miał xboxowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, pad od ps2 oryginalny jest świetnym padem.

 

Dostał juz ktoś info dot. F310?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RTV EURO AGD ładnie zbywa ludzi na reklamacjach. Tak jak to zrobili ze mną. Tak jak wcześniej napisałem otrzymałem 2 pady i jeden z nich był uszkodzony. Pisałem do nich i otrzymałem odpowiedz, że sprzęt na pewno był dobry. Hmmm ciekawe stwierdzenie bo Pad był oryginalnie zaklejony i ciekawe jak ktoś mógł sprawdzić jego funkcjonalność. Żenada. Wkurzyłem się i mam ich w d.... Otworzyłem tego niedziałającego złoma. W środku masakra. Popękane plastyczki które trzymają analogi. Bzdura. Wygląda ten Pad jakby ktoś go zarzynał przede mną. Jakiś poekspozycyjny czy po naprawie, reklamacji. Eehhhh. Żenada 1 słowem. Niech się udławią tą stówą i wsadzą ją sobie tam gdzie człowiek nie sięga jęzorem. Nie zbiednieję :P Pozdro wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Mogłeś nie otwierać pada. Muszą przyjąć gwarancję i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł F310, jak wrócę do domu to napisze, czy działa, jest oryginalnie zapakowany, a co najfajniejsze na przesyłce wartość jest 79, a zakosil 54 (29+przesylka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe no to super. ja właśnie dostałem smsa, że już na mnie czeka w salonie do odbioru więc na dniach się udam. to wychodzi na to, że jednak to nie była pomyłka i faktycznie te 29 to tak miało być. a tak btw powinni reglamentować towar do np 5sztuk. gdyby nie ten pajac co kupił ponad 70sztuk pewnie więcej osób by nabyło, tym bardziej, że aukcja była do 10 sierpnia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem samodzielnie tego złoma, który pewnie leżał u nich na magazynie z 10 lat. Miał ponadłamywane plastyki trzymające analogi i w dodatku była padnięta bateria. Baterię starą zdemontowałem i podłączyłem do USB. Wynik ? Wszystko działa pięknie. Zamiast Wireless muszę go mieć podłączonego kablem, ale poradzę sobie i zamontuję drugą baterię, a plastyki pokleję mocnym klejem. Mam gdzieś Ich reklamację. Sam sobie go naprawię bo szkoda mi tej stówy, którą wyrzuciłem u Nich w błoto. i nieładnie, że wcisnęli mi jakiś stary kilkuletni sprzęt. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisał ktoś do Xkomu czy jeszcze raz f310 w takiej cenie wystawią ? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odebrałem pada. posiada małe ryski na obudowie które moim zdaniem powstały już na etapie produkcji. przycisk Y ma skazę nie jest dokładnie przeźroczysty widać bąbelek powietrza. za taką kasę nie warto robić afery. reszta ok. nie mam zastrzeżeń. zagram kilka meczy w fifę i dam znać jak się sprawuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widocznie taka seria była. ale za takie pieniądze na takie niedoróbki można przymknąć oko. ;)

sprawdziłem we fifie i całkiem nieźle się gra, w porównaniu do gry na rumblu teraz mam trochę lepszy drybling :o . trochę dziwnie się czuję wciskając spusty ale 6 lat gry na rumblu robi swoje.

ogólnie jestem z zakupu bardzo zadowolony. za taką kasę warto. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisał ktoś do Xkomu czy jeszcze raz f310 w takiej cenie wystawią ? :E

Pady były nowe z 24 miesięczną gwarancją D2D. Magazyn opróżnili i nie spodziewają się kolejnej dostawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh no szkoda bo się nie załapałem :(

Może kiedyś jeszcze wystawią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno pad od xbox 360 jak i logitech z serii F NIE NADAJĄ SIĘ DO MK.

 

Testowałem oba i oba mają tragiczne DPADY, nic w MK przez to nie zdziałacie, gość na klawiaturze was zniszczy, gdyż ma 100% kontrolę, a wy nie, dodatkowo logitech seria F to w ogóle śmiech z tą ich ceną (dowolny model), bo w tych padach analogi są wypukłe, będą wam zjeżdżać paluchy albo wiecznie będziecie korygować ich pozycję, nie wiem za kogo ma logitech gracza, ale te pady odradzam w ogóle do czegokolwiek, zwłaszcza te droższe bezprzewodowe, to samo, koszmarny DPAD i wypukłe analogi, nie wiem kto to tam wymyślał, ale kompletnie sprawy nie przemyślał, aby tak proste błędy popełnić, jednocześnie tragiczne w skutkach, bo pad od x'a jak nie potrzebny jest zbytnio dpad to się sprawdza do wszystkiego innego.

 

Jak zamówiliście coś z serii F to radzę wam oddać w ciągu 10 ustawowych dni.

Czy aby nie przesadzasz z tą opinią? W Dualshocku dopiero z wersją 4 zmienili analogi. Ogólnie jest to normalne, o ile ktoś nie zgapia konstrukcji Xpada. Zaś krzyżak F310 siedzi pewniej niż w padzie MS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzam, pady serii F od logictech to porażka, zarówno analogi jak i dpad są tragiczne. Jak już to słyszałem opinie, że xboxowy dpad jest nieco lepszy od tego w serii F, po za tym dpad w xpadzie da się poprawić ponoć nieźle łatwym modem.

 

Dla mnie wypukłe analogi to porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na xboxowym gra ssie, tylko dla masochistów.

Zgadzam się z tym w pełni - jak dla mnie MK na padzie z X'a jest praktycznie niegrywalny.

Na PC używam F310 i pomimo, że do ideału sporo mu brakuje jest o niebo lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie pada esperanza eg102.

Korzysta ktoś z niego? Testował w MK? Widziałem wyżej, że jedna osoba kupiła.

Jak z jego żywotnością? Jak z krzyżakiem i przyciskami, nie zacinają się, nie wchodzą przypadkowe ukosy?

 

Potrzebuje najtańszego pada tylko do MK (esperanza jest do wyjęcia za ok.15 zł), z krzyżakiem z oddzielnymi przyciskami.

Do innych gier mam już 2 pady: Xbox 360 wireless i Logitech Chillstream ale do MK oba się kompletnie nie nadają (beznadziejny dpad, gdzie non stop losowo wskakują ukosy zamiast pojedynczych kierunków).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...