Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

chaostheory

PCLiquid by PCLab

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko lecz powiedz mi czemu wentyl na chłodnicy 120 mm nie jest zamontowany od środka ???

 

Wąż to Primochill ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko lecz powiedz mi czemu wentyl na chłodnicy 120 mm nie jest zamontowany od środka ???

 

Wąż to Primochill ?

 

Wąż to PrimoChill, a wentyl na chłodnicy musi być od zewnątrz, bo chłodnica "przyklejona" bezpośrednio do ścianki obudowy tam nie wchodzi. Ten 25-milimetrowy odstęp, który daje zamontowany pomiędzy ścianką a chłodnicą wentylator eliminuje ten problem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Montawż kolorowgo węża to pójście na łatwiznę.

Czemu węże nie przeźroczyste i dobrany kolor płynu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście kolorowe węże w ogóle nie podchodzą, ale ich niewątpliwym plusem jest to, że można wlać płyn clear i zapomnieć o problemach z syfem w układzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten odzień czerwieni jest, jak to się mówi "k****sko" czerwony. Lepiej dobierzcie jakiś bardziej "bloody" odcień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolorowy wąż, bo Tygon po czasie robi się "mętny", a z primochilem nie ma kłopotów - wiem, bo przetestowałem na poprzednim układzie ;)

 

 

No i muszę się poskarżyć na polski aquatuning :(

 

Zamówienie złożone w sobotę (5.10.2013), zapłacone kredytówką. W poniedziałek do południa (7.10.2013) domówiony bloczek na Aquaero + opłacony od razu. Wszystko co zamówiłem dostępne "na stanie". Zadzwoniłem do właściciela czy można połączyć zamówienia i czy druga część może pojechać razem z pierwszą w paczce. Odpowiedź "tak, spokojnie, proszę tylko wysłać maila". Mail wysłany, 2h później dzwonię raz jeszcze potwierdzić sprawę. "Tak, dzisiaj koledzy wszystko zweryfikują i powinno zostać przekazane do realizacji".

 

Minęło równo 7 dni, dzisiaj jest 14.10, a paczka nawet nie wyszła od nich, a gdzie tam jeszcze droga do mnie. Skusiłem się tym, że mieli wszystko "na stanie", ale to chyba kolejny sklep z wirtualnymi stanami magazynowymi.

 

Teraz odliczam czy dadzą radę dostarczyć pakę na przyszły poniedziałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aquatuning pl to tylko strona a towar sprowadzany z centrali w DE by odbyło się wszystko szybko i sprawnie należy zrobić zamówienie bezpośrednio z aquatuningu de

 

Zamawiałem u nich blok na karte i po 4 dniach był u mnie :)

 

W innym wypadku będzie tak jak u Angeli na zamówienie 7 - 14 dni albo i dłużej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, chciałem dać zarobić polskim pośrednikom, ale myślalem, że będzie szybciej :E Aquatuning.pl = Angela.pl, jeśli chodzi o osoby prowadzące ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym co z tego, że PL jak za przesyłkę płacisz jak w DE :D Niestety wiele osób się na to nabiera są pozbawieni świadomości, Ty zapewne wiedziałeś o tym ale żyjemy w PL i tu wszystko jest inaczej jak w Europie zachodniej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są stany magazynowe z centrali w DE, troszkę trzeba poczekać zanim sprowadzą, dodadzą u siebie na stan i wyślą dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aquatuning pl to tylko strona a towar sprowadzany z centrali w DE by odbyło się wszystko szybko i sprawnie należy zrobić zamówienie bezpośrednio z aquatuningu de

 

Zamawiałem u nich blok na karte i po 4 dniach był u mnie :)

 

W innym wypadku będzie tak jak u Angeli na zamówienie 7 - 14 dni albo i dłużej

 

Nie wprowadzaj innych w błąd nic się nie sprowadza, wszystkie zamówienia są wysyłane bezpośredni z DE chyba że kupujący wybierze opcję wysyłki zbiorczej do PL.

Nie ma róźnicy czy zamówi sie na Aquatnunig.de czy Aquatning.pl w przypadku wysyłki bezpośrenio do Polski czas realizacji zamówienia jest taki sam.

Jak inaczej VAT wynosiłby 19%.

 

Poza tym co z tego, że PL jak za przesyłkę płacisz jak w DE :D Niestety wiele osób się na to nabiera są pozbawieni świadomości, Ty zapewne wiedziałeś o tym ale żyjemy w PL i tu wszystko jest inaczej jak w Europie zachodniej :(

 

Nabiera na co?

System sklepów regionalnych aquatuning jest wszędzie taki sam.

Zamówienia realizowane są od razu po zaksięgowaniu pieniędzy z Niemiec lub jeżeli ktoś chce nieco zaoszczędzić kosztem czasu -mass transport (średnio raz w tygodniu wysyłane zbiorczo w dostawie do Polski i z Polski bezpośrednio do klienta).

Sprzedającym ZAWSZE jest Aquatuning Niemcy, stany magazynowe widoczne na każdym narodowym sklepie to stany aquatuning.de

W zamyśle lokalizacja sklepu ma ułatwić klientowi kontakt, pomoc techniczną i umożliwić zapłatę i przelewy w narodowej walucie.

 

To są stany magazynowe z centrali w DE, troszkę trzeba poczekać zanim sprowadzą, dodadzą u siebie na stan i wyślą dalej.

 

Jak pisałem więcej nic się nie sprowadza, paczki są pakowane w Niemczech, sprzedającym jest Aquatuning GmbH.

 

Kolorowy wąż, bo Tygon po czasie robi się "mętny", a z primochilem nie ma kłopotów - wiem, bo przetestowałem na poprzednim układzie ;)

 

 

No i muszę się poskarżyć na polski aquatuning :(

 

Zamówienie złożone w sobotę (5.10.2013), zapłacone kredytówką. W poniedziałek do południa (7.10.2013) domówiony bloczek na Aquaero + opłacony od razu. Wszystko co zamówiłem dostępne "na stanie". Zadzwoniłem do właściciela czy można połączyć zamówienia i czy druga część może pojechać razem z pierwszą w paczce. Odpowiedź "tak, spokojnie, proszę tylko wysłać maila". Mail wysłany, 2h później dzwonię raz jeszcze potwierdzić sprawę. "Tak, dzisiaj koledzy wszystko zweryfikują i powinno zostać przekazane do realizacji".

 

Minęło równo 7 dni, dzisiaj jest 14.10, a paczka nawet nie wyszła od nich, a gdzie tam jeszcze droga do mnie. Skusiłem się tym, że mieli wszystko "na stanie", ale to chyba kolejny sklep z wirtualnymi stanami magazynowymi.

 

Teraz odliczam czy dadzą radę dostarczyć pakę na przyszły poniedziałek.

 

Sprawcą całego zamieszania jest wysyłka zbiorcza do PL, oraz lekkie zamieszanie w zamówieniu.

Faktycznie zamówiłeś towar 5.10 i domówiłeś blok 7.10 tyle że zanim Niemcy wstukali w system że mają połączyć oba zamówienia tak aby koszt wysyłki był liczony raz, mass transport wyjechał.

Niestety przez to Twoje zamówienia czekaja na kolejny który planowo miał wyjechać dzisiaj ( jutro to sprawdzę).

Gdybyś wybrał wysyłkę UPSem już dawno miałbyś towar u siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawcą całego zamieszania jest wysyłka zbiorcza do PL, oraz lekkie zamieszanie w zamówieniu.

Faktycznie zamówiłeś towar 5.10 i domówiłeś blok 7.10 tyle że zanim Niemcy wstukali w system że mają połączyć oba zamówienia tak aby koszt wysyłki był liczony raz, mass transport wyjechał.

Niestety przez to Twoje zamówienia czekaja na kolejny który planowo miał wyjechać dzisiaj ( jutro to sprawdzę).

Gdybyś wybrał wysyłkę UPSem już dawno miałbyś towar u siebie.

 

Widziałem, że Pan pisze, odpowiedź miałem przygotowaną. Dostał Pan tę samą odpowiedź na maila :)

 

aquatuning_order.jpg

 

Stoi jak byk: UPS Standard, a nie wysyłka zbiorcza kurierem GLS.

 

Gdybyś wybrał wysyłkę UPSem już dawno miałbyś towar u siebie.

 

W tym kontekście bardzo interesuje mnie jedna rzecz: "Gdzie moje LC klocki?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, że Pan pisze, odpowiedź miałem przygotowaną. Dostał Pan tę samą odpowiedź na maila :)

 

aquatuning_order.jpg

 

Stoi jak byk: UPS Standard, a nie wysyłka zbiorcza kurierem GLS.

 

 

 

W tym kontekście bardzo interesuje mnie jedna rzecz: "Gdzie moje LC klocki?"

 

Sądzę że nie ma sensu zaśmiecać forum.

Jak na pewno wiesz, zdjęcia nie muszę tutaj wklejać, w aktualizacji zamówienia (domówienie bloku) wybrałeś wysyłkę mass transport.

Została ona z automatu wstukana w system, wybierając w drugim zamówieniu wysyłkę UPS nie byłoby problemu.

Jesteśmy w kontakcie meilowym i myślę że to zupełnie wystarczy.

Jutro zoreintuję się w sytuacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że nie ma sensu zaśmiecać forum.

Jak na pewno wiesz, zdjęcia nie muszę tutaj wklejać, w aktualizacji zamówienia (domówienie bloku) wybrałeś wysyłkę mass transport.

Została ona z automatu wstukana w system, wybierając w drugim zamówieniu wysyłkę UPS nie byłoby problemu.

Jesteśmy w kontakcie meilowym i myślę że to zupełnie wystarczy.

Jutro zoreintuję się w sytuacji

 

Przy drugim zamówieniu jest zaznaczony „mass transport” , bo to DOMYŚLNIE zaznaczona opcja jeśli niczego się nie zmienia w zamówieniu i to żadne wytłumaczenie.

 

Zapłaciłem za UPS Standard (z pierwszego zamówienia), chcę UPS Standard. To, że z automatu został wybrany "mass transport" w systemie to już nie mój problem.

 

"Jutro" to za późno. To miało być załatwione na wczoraj.

 

To jest ostatni mój post tutaj na ten temat. I Pana też.

 

EOT

 

 

PS. Dla kontrastu - Caseking.de.

 

Paczka również zamówiona w poniedziałek :E

 

caseking_order.jpg

 

Przyszła w czwartek: https://gls-group.eu/PL/pl/sledzenie-paczek [numer paczki: 11122122615]

 

O klienta walczy się jakością obsługi, a nie oficjalnym kontem na forum.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy drugim zamówieniu jest zaznaczony „mass transport” , bo to DOMYŚLNIE zaznaczona opcja jeśli niczego się nie zmienia w zamówieniu i to żadne wytłumaczenie.

 

Zapłaciłem za UPS Standard (z pierwszego zamówienia), chcę UPS Standard. To, że z automatu został wybrany "mass transport" w systemie to już nie mój problem.

 

"Jutro" to za późno. To miało być załatwione na wczoraj.

 

To jest ostatni mój post tutaj na ten temat. I Pana też.

 

EOT

 

 

PS. Dla kontrastu - Caseking.de.

 

Paczka również zamówiona w poniedziałek :E

 

caseking_order.jpg

 

Przyszła w czwartek: https://gls-group.eu/PL/pl/sledzenie-paczek [numer paczki: 11122122615]

 

O klienta walczy się jakością obsługi, a nie oficjalnym kontem na forum.

 

Pozdrawiam

 

Oficjalnym kontem z 3 postami :) Faktycznie aktywność Auqtuning.pl na forum w ciągu ostaniego roku jest porażająca.

Zamówienia złożone w Aquatuning.pl i wysyłane z bezpośrenio z Niemiec są dostarczane w ciągu 3-4 dni do Polski, w tym wypadku zawinił ten mass transport w drugim zamówieniu.

Po jego wklepaniu został też zmieniony sposób wysyłki, cóż mogłem sie zapytać pana czy transport też ma być modyfikowany.

Nie można jednak od razu na tej podstawie pisać że wszystkie zamówienia są w podobny sposób realizowane.

Tak jak pisałem w naszej korespondencji mailowej jutro postaram się wszystko wyjaśnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System systemem, nie bym się czepiał, ale tam też pracują ludzie, a nie tylko komputery przecież :)

Wystarczyło się dogadać, teraz już po ptokach chyba.

 

chaos, daj znać na PW czy dałeś sobie radę z tymi bloczkami na kontrolery raid.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepiam się, bo mam od dwóch/trzech tygodni totalny burdel w salonie, z kompem rozłożonym na salonowym stoliku ze szkła i statywami oświetleniowymi dookoła. I skończyłbym to juz w ten weekend, gdyby paczka, którą zamówiłem w poniedziałek przyszła przynajmniej do piątku. Caseking dał radę (mimo, że zamówienie zostało złożone później, bo dopiero około 13-14), a aquatuning jakoś nie :| Jutro wylatuję do Kanady na Nvidia Editors Day, nie będzie mnie tydzień i zostawię wszystko rozłożone jak jest. Dziewczyna jest już na mnie zła za ten burdel :E

 

A z bloczkiem to chyba mogę napisać tutaj ;) Jest pewna osoba w PL (oczywiście nie darmacz-partacz), która podjęła się zrobienia bloczku na LSI 9260, ale finał tego będzie dopiero za 2-3 tygodnie.

 

Kandydat do włączenia w LC:

 

lsi_9260_3.jpg

 

Sam jestem ciekawy co z tego będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię, w takim razie życzę, by jak najszybciej paka dotarła :)

 

Daj znać na PW jak możesz kto się podjął, bo sam szukam podwykonawcy ogarniętego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Listopad się zrobił a tu cisza... nie zarzuciliście chyba tego projektu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złożone, pomiary się robią w jednej konfiguracji, a w weekend dalsza zabawa :) Postaram się wrzucić fotki dzisiaj.

 

Dużo premier ostatnio było (i będzie :E) to też z czasem słabo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ostrzę sobie ząbki na wyniki :) Ciekawi mnie ile to da, zwłaszcza w przeliczeniu wzrostu wydajności na złotówki ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywistym jest, że "wydajność/cena" cud się nie stanie, ale pomiary głośności i temperatury rozklepią z łatwością każde AC na rynku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc o wydajności miałem na uwadze wszystko - głośność też. Wiem, że chyba niemożliwe jest utworzenie odpowiedniej proporcji z tylu (w tym subiektywnych - jak głośność) danych. Ale to już każdy sobie sam oceni, o ile przeprowadzicie testy z różnymi ustawieniami i da się znaleźć jakiś "punkt zaczepienia" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...