Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

chaostheory

PCLiquid by PCLab

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem 90% testów i szybkie spostrzeżenia.

 

1) Temperatury CPU - mniej więcej takie jakich oczekiwałem, dużo lepsze niż na AC przy kolosalnej różnicy w głośności.

2) Temperatury płyty głównej - sporo wyższe niż sądziłem, średnio o tylko 7-10 stopni (np dla sekcji zasilania) lepsze niż na stockowych radiatorach płyty (czyli np zamiast 68 stopni, mamy 60.)

3) Temperatury GPU - dużo NIŻSZE niż się spodziewałem. LC rozerwało na strzępy stockowy cooler z 780-tek, wszelkie chłodzenia JetStream/DCU/WindForce, a nawet Prolimatecha MK-26 ;0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ale to worklog, więc czekamy na materiały ze składania i podłączania całości ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem 90% testów i szybkie spostrzeżenia.

 

1) Temperatury CPU - mniej więcej takie jakich oczekiwałem, dużo lepsze niż na AC przy kolosalnej różnicy w głośności.

2) Temperatury płyty głównej - sporo wyższe niż sądziłem, średnio o tylko 7-10 stopni (np dla sekcji zasilania) lepsze niż na stockowych radiatorach płyty (czyli np zamiast 68 stopni, mamy 60.)

3) Temperatury GPU - dużo NIŻSZE niż się spodziewałem. LC rozerwało na strzępy stockowy cooler z 780-tek, wszelkie chłodzenia JetStream/DCU/WindForce, a nawet Prolimatecha MK-26 ;0

 

Ogólniki jakie większość zna...

 

Kiedy będzie trochę cyferek? ;)

 

PS. jak sprawdzasz temperatury na mobo? Chipset, sekcja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli niewiele się dzieje.

Chętnie byśmy zoabczyli już jakieś konkretne wyniki testów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chaostheory, odnośnie ostatniego artykułu.

 

Wrzuć proszę schemat podłączenia tych dwóch zestawów 360 i 1080.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...