Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Xellos

Guild Wars

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pograłbym, ale 2 konta mi shackowali... Więc tyle co sie nagrałem i wszystko straciłem... Mam niby 3 konto(od tej gry nieda sie od tak odejść) ale, to już nie jest to samo.. Także Rysiu hf&gl w przechodzeniu i wbijaniu tytułów ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem zajrzeć do GW parę dni temu... ktoś mi się na konto włamał.

konto odzyskałem, ale moje wszystkie zabawki, takie jak obsi, volta spear, bds etc stracone :(

i postaci bez armorków (pewnie runy gnojki wyciągały).

buuuu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię, mimo że posiadam podstawową wersję, warto zagrać? Nie mam dodatków, grę dostałem od kolegi :thumbup: tzw. konto, zrobię nowe konto rzecz jasna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo Prophecies? Możesz się szybko zniechęcić bo to najnudniejsza część, mało rozbudowana i ogólnie mało wciągająca. Dokup przynajmniej Eye of The North to pograsz dłużej.

 

Druga sprawa. Mam pytanie odnośnie sprzedawania złota na różnych serwisach aukcyjnych. Czy jest to całkowicie bezpieczne? Są tutaj użytkownicy którzy już się na tym wzbogacili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa. Mam pytanie odnośnie sprzedawania złota na różnych serwisach aukcyjnych. Czy jest to całkowicie bezpieczne? Są tutaj użytkownicy którzy już się na tym wzbogacili?

Nie jest to bezpieczne.

 

Może być konto "baj baj" :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy siedzę na Linuxie i programuję.

 

A Ty grasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie gram, bo nie mam po co już, gra jako taka mi się znudziła, ale z Tobą, żeby pomóc to mogłem pograć. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejdziesz te 3, to jeszcze jedna Ci zostanie. :E A potem już tylko czekać na GW2. :)

 

Myślę, że tak po 20 jakoś mógłbym chwilkę pograć. ;)

Dwie. GW:EN i WiK. :P

 

3.

Jedna rune można założyć na jedną rzecz, z tego co pamiętam, ale musiałbym sprawdzić bo nie jestem pewny.

Na jedną rzecz można nałożyć jedną runę i jeden symbol.

I 5 barwników. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziękuję.

 

Po przerwie chciałem się zalogować do GW. Nie łapie mi hasła (a wpisuję raczej dobre). W panelu www także kaszanka.

 

Najprawdopodobniej ktoś przy tym maczał palce ale za głowę się łapię jak Oni to zabezpieczyli skoro takie numery są.

 

Szkoda słów... Już siebie nie pogram :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gra ktoś jeszcze? Może polecicie jakąś fajną gildie z dużą aktywnością? :) Jestem raczej początkującym graczem a do zakupu skłoniły mnie wieści o GW2 tak więc chciałem poznać pierwszą część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Norcon

Polecam gildię OLA, wspierająca nowych graczy i co najważniejsze, panuje tam miła atmosfera:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że mój już leciwy pc nie da sobie rady z GW2, zastanawiam się nad zakupem Guild Wars + 3 dodatki (jest w jednym packu za 59 zł).

Teraz moje pytanie - czy ktoś jeszcze gra w GW1 , czy raczej serwery świecą pustkami. Nie chcę kupować w ciemno - może się ktoś orientuje jak jest z ludźmi grającymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym konto do GW 1 jeśli ktoś nie gra :)

Z checią bym wrócił do niej z sentymentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...