Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MatiEx

Pendrive USB Goodram twister 32 GB - Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem trochę dziwny i nietypowy. Pendrive służy mi przede wszystkim do przechowywania muzyki i waznych programów. Co dziwne od wczoraj nie czyta go system ( wcześniej nie było takich problemów ) a czyta go radio które mam w aucie :E. Jestem kompletnie zdezorientowany tą sytuacją :E W samochodzie pięknie lala sialala muza gra, a system za cholere go nie widzi. Dodam że mysz, jak i klawiatura które są na usb działają bez problemów. Wczoraj także wyjmowałem płytę w celu odkurzenia kompa, zmiany pasty na cpu i gpu itp. Kabel usb jest poprawnie podłączony jak i także w biosie wszystko jest tak jak powinno. Nie mam pojęcia co z tym mam zrobić.. Zgrałbym ważne sterowniki na pendrive i przeinstalował system no ale niestety nie czyta mi go.. Doradźcie coś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inne flaszki też sprawiają taki problem? Może podłączasz go na jakimś przedłużaczu i po ponownym podłączeniu występują jakie spadki napięcia? Podłączałeś go do złącz z tyłu płyty głównej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem już chyba rozwiązany, ponieważ radio go nie czyta jak i winda, będe musiał go reklamować o ile się uda. Tylko nie wiem dlaczego się tak stało. Wczoraj jechałem na ryby to wszystko było ok radio go czytało bez problemu. Potem jak chciałem zgrać kilka nutek z kompa na pena to już klops nie działa, mówie pójde do samochodu sprawdze jak z radiem i też go nie czyta.. Nie mam pojęcia co jest. A z tyłu płyty także go podłączałem i to samo jest. Jedynie ciepły się robi jak go podłączam, do jakiegokolwiek portu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu zdechł bo go zajeździłeś (ograniczona żywotność komórek), albo z jakiegoś innego powodu. Flaszka może się zepsuć jak każda inna rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kurcze to trochę jest śmieszne.. Kupiłem go miesiąc temu i już mógł ,,zdechnąć,, ? Zobacze co da się zrobić, podjade jutro do sklepu w którym go kupiłem i pogadam tam z nimi, może wymienią na nowy w ramach gwarancji, a jak nie to przesiadam sie na stare dobre płyty.. płyta nie zdechnie :E Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież go nie naprawią - tego sie nie naprawia

 

pewnie sie upalił - niektóre są delikatne ale i niektórzy mają zwalone wejścia usb więc uważaj na inny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sklepie, na szczęście wszystko wyszło na moją korzyść, czekam teraz tylko po odbiór nowego pena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...