Skocz do zawartości
marcin_kg

Film - czego nie warto oglądać..?

Rekomendowane odpowiedzi

Star Wars: The Rise of Skywalker - dno i dwa metry mułu. Gorsze od poprzedniej części, jak dla mnie najgorsza część ze wszystkich. Już wolę Atak Klonów od tego shitu.

 

Atak klonów był bardzo przyzwoitym filmem. Zemsta sithów też. Miały swój klimat, inny niż klasyczne 4-6 ale dawały radę, mimo wszystko.

 

Natomiast SW IX --- CIĘŻKO ZNALEŹĆ W JĘZYKU LUDZI, KRASNOLUDÓW CZY ELFÓW, SŁOWA, BY OPISAĆ TEN GNIOT.

 

Ostatni raz tak zażenowany byłem na seansie w kinie, gdy w czasach szkolnych byliśmy z klasą na jakimś śpiewanym badziewiu z Bollywood.

Makabra.

Żałuje nawet nie każdej złotówki co każdej sekundy, którą poświęciłem na to badziewie. Cała te 3 edycja to marnizna straszliwa, napchana ideologicznie po brzegi ale IX to już po prostu odruch wymiotny. Efekt synergii partactwa od strony reżyserskiej, fabularnej, logicznej, aktorskiej... Tam się nic nie zgadza z niczym i nic nie pasuje do niczego. No ale ważne, że ideologia wylewa się jak z wulkanu.

:kupa:

 

Co do palpatine

 

Powiedzieli gdzieś tam, że może się sklonował ale to nie wyjaśnia posiadania tożsamości oryginału

 

Edytowane przez LasagnaBolognese

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atak klonów był bardzo przyzwoitym filmem. Zemsta sithów też. Miały swój klimat, inny niż klasyczne 4-6 ale dawały radę, mimo wszystko.

 

Natomiast SW IX --- CIĘŻKO ZNALEŹĆ W JĘZYKU LUDZI, KRASNOLUDÓW CZY ELFÓW, SŁOWA, BY OPISAĆ TEN GNIOT.

 

Co do palpatine

 

Powiedzieli gdzieś tam, że może się sklonował ale to nie wyjaśnia posiadania tożsamości oryginału

 

 

Nie zauważyliście zjawiska, że po wielu latach, na przykład 15-20, wiele filmów uważanych za okropne w chwili premiery, po czasie są uznawane za niezłe, a nawet dobre? Na początku wieku jechano po nowej trylogii, jak teraz po tych częściach 7-9. Że beznadzieje romansidło w 2 części, że Natalie Portman grać nie umie, że Jar Jar, że jakiś gówniarz niszczący statek flagowy części 1, że przyczyna przemiany w Vadera do bani, i inne :E Z "Prometeuszem" też powoli tak się dzieje, film jest uznawany za niezły, a fatalny teraz jest ostatni Alien.

 

Co do Palpatine'a.

 

Powinni razem z nim ożywić mistrzów Jedi jako potężnych w mocy, zwłaszcza Yodę i Qui Gona. Pod koniec 3 części nawet było wspomniane, że Qui Gon wrócił duchem zza światów i kontaktował się z Jedi, ale obecny reżyser chyba zapomniał o tym wątku. Powrót Yody na jakieś 2 minuty bardzo pomógłby temu filmowi.

 

Edytowane przez Áltair

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gemini Man - co za szmira, jak już widziałem Chiny/USA to się nie spodziewałem niczego dobrego, na końcu prawie usnąłem, nie polecam 3/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terminator: Mroczne Przeznaczenie, ani T-101, ani oryginalna Sara Connor nie uratowała tego filmu, co za kupa, alternatywna rzeczywistość alternatywnej rzeczywistości, jakiś Legion, pomysły ctrl c, ctrl v z innych filmów. 3,5/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terminator: Mroczne Przeznaczenie, ani T-101, ani oryginalna Sara Connor nie uratowała tego filmu, co za kupa, alternatywna rzeczywistość alternatywnej rzeczywistości, jakiś Legion, pomysły ctrl c, ctrl v z innych filmów. 3,5/10.

 

Pisałem o tym w dzień premiery, ale skoro jest już kopia w sieci to sobie to jeszcze raz obejrzę.

 

No i obejrzałem, 7/10 jeśli by tego filmu nie brać na serio bo wizualnie jest dobrze poza tym wychodzeniem terminatorów z wody, słabo to akurat wyszło.

Edytowane przez Pentium D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

7 uczuć - Co za chory i głupowaty film. Momentami może troszkę śmieszył ale ogólnie nie mam pojęcia dla kogo jest kierowana ta produkcja. Chyba dla osób, które naćpają się przed seansem. Katastrofa. 2/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieoszlifowany Diament, bezsensowne sceny nic nie wnoszące do fabuły, której to fabuły ten film nie ma w zasadzie. Moje wyjście do tesco na zakupy można by ciekawiej przedstawić niż żałosne życie żydowskiego handlarza błyskotkami które wydawały się dla kogoś ciekawym tematem na film. - 0/10

 

Terminator: Mroczne Przeznaczenie - 3/10 ta seria potrzebuje rebota, nowych aktorów, nuty horroru, ta seria wyzbyła się grozy jaką miała pierwsza część (oczywiście na ówczesne czasy - teraz ten film już nie robi takiego wrażenia) teraz ten film przypomina Harrego Potera. Roboty już nie są robotami tylko beczką smoły - komedia. Brakuje powrotu do mechanicznych klimatów, szoku jaki wywoływały maszyny na ulicach miast w latach 80`tych (uważam że przeniesienie akcji z powrotem w te lata z retro klimatem komputerów schronów atomowych itp było by trafieniem w punkt dla widzów)

Druga część Terminatora z Terminatorem który zmieniał się w ciekły metal odniosłą sukces dzięki temu że ofekty specjalne - to co Cameron wtedy pokazał - zdarło kaski z głów wszystkim. Takiego czegoś w kinie jeszcze nie było, to był szok i zachwyt, - ciągnięcie tego na nowy level jak to ma miejsce np w Mrocznym Przeznaczeniu - jest śmieszne. W Terminatorze nie o to chodzi i nie to bawi widzów.

ja bym chciał zobaczyć mechaniczne człekokształtne roboty walczące, ale popełniające błędy, które są ROBOTAMI jednak a nie superbohaterami jak z filmów Marvela.

 

Gemini Man Will Smith źle ocenił potencjał tego scenariusza - 2/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

365 Dni - widzieliście może kiedyś gorszy kicz od tego filmu? Obraz typowego faceta Polaka jako łysego, śmierdzącego w podkoszulce na ramiążka to wstyd i hańba dla narodu produkować tak beznadziejne filmy !

365-Dni-plakat.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ramiążka

że kur#@ COO??? - Pasujeżżż do tego filmu jak ulał.

Edytowane przez Legoman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że kur#@ COO??? - Pasujeżżż do tego filmu jak ulał.

 

Ramiączka* ;)

 

Od Ciebie bije "Polskością" :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

365 Dni - widzieliście może kiedyś gorszy kicz od tego filmu? Obraz typowego faceta Polaka jako łysego, śmierdzącego w podkoszulce na ramiążka to wstyd i hańba dla narodu produkować tak beznadziejne filmy !

365-Dni-plakat.jpg

Dziś ma konkurencje Zenek i Bad Boy Vegi. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aniołki Charilego 2019, taki typowy akcyjniak-odmóżdżacz , Kirsten Stewart nie lubię, obejrzałem tylko dla Elli Balinskiej zakochany.gif oraz dla Patricka Stewarta, inaczej bym nie oglądał, takie 5/10. :E

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

365 Dni - widzieliście może kiedyś gorszy kicz od tego filmu? Obraz typowego faceta Polaka jako łysego, śmierdzącego w podkoszulce na ramiążka to wstyd i hańba dla narodu produkować tak beznadziejne filmy !

365-Dni-plakat.jpg

 

Oglądałeś czy tylko powtarzasz to, co jest w necie? Ogólnie Blanka Lipińska zarobiła na swoich książkach właśnie przez hejt, bo nic jak on nie wzbudza ciekawości :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałeś czy tylko powtarzasz to, co jest w necie? Ogólnie Blanka Lipińska zarobiła na swoich książkach właśnie przez hejt, bo nic jak on nie wzbudza ciekawości :E

Na pewno nie zarobiła tyle co Sapkowski na Wiedźminie. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj, aż CDP RED zrobi grę, a Netflix serial.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin powstał tak jakby trochę wcześniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Charlie Angels 2019 3/10

 

Słaby scenariusz, razi w oczy "girl power". Nie mam nic przeciwko silnym kobietom w kinie, ale tutaj wyszło bardzo sztucznie. Za mało akcji, widowiskowych scen, humor też na niskim poziome. Paździerz, tak samo jak poprzednie wersje. Rożnica, że obsada mniej znana, choć na plus nasza "kawa z mlekiem" Ella Balinska, aktorsko słabo, ale urodziwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Charlie Angels 2019 3/10

 

Słaby scenariusz, razi w oczy "girl power". Nie mam nic przeciwko silnym kobietom w kinie, ale tutaj wyszło bardzo sztucznie. Za mało akcji, widowiskowych scen, humor też na niskim poziome. Paździerz, tak samo jak poprzednie wersje. Rożnica, że obsada mniej znana, choć na plus nasza "kawa z mlekiem" Ella Balinska, aktorsko słabo, ale urodziwa.

Ja ten film tylko dal Elli oglądałem. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ten film tylko dal Elli oglądałem. :E

 

Ja to obejrzę dla Kristen Stewart :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to obejrzę dla Kristen Stewart :E

Ella ładniejsza i w połowie nasza. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Rise of Skywalker".

 

2/10.

 

Driver plus CGI. I tylko to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Rise of Skywalker".

 

2/10.

 

Driver plus CGI. I tylko to.

Popieram. Saga wygasła, a my po prostu oglądaliśmy jak w owe wygasanie wywalono morze $.

Edytowane przez piterski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Serio ten Rise of Skywalker jest taki słaby? przeraża mnie to eh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to #zostanwdomu robi z człowiekiem.

Obejrzałem 365 dni i zrobiłem to tylko dlatego, że ten film obejrzał Marcin Łukański z kanału Na Gałęzi na Yt. Nie ma się co rozpisywać, bo niby nad czym? :E Mogę się tylko podpisać pod recenzją Łukańskiego. Takiego badziewia dawno nie widziałem.

 

Sceny grzmocenia na jachcie nagrane w formie teledysku mnie rozbawiły, a chyba nie takie było zamierzenie. Już bardziej poważnie wychodzą podobne sceny na czerwonym youtubie

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio ten Rise of Skywalker jest taki słaby? przeraża mnie to eh

 

Takie do zobaczenia i zapomnienia. Na drugi dzień nie pamięta się, o czym było. Miałkie i bez duszy.

 

To: Rozdział 2/ It: Chapter Two 2019

 

Co za dno. Ponad 30% filmu to scenki zgrane z poprzedniego filmu. Kompletnie nic tu nie ma sensu. Ginie dziecko - spoko, nikogo to nie obchodzi. Coraz durniejsze kolejne potwory, a i nie brakuje szukania jaj z aliena, jak i walki z bossem z Dooma.

 

1.5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...