Skocz do zawartości
marcin_kg

Film - czego nie warto oglądać..?

Rekomendowane odpowiedzi

Sala samobójców hejter (2020)

Tytuł to oszustwo. Nie ma tu ani kontynuacji poprzedniego filmu (jedyny wspólny element, to dwóch gości przez 4 minuty łącznie na film gadający w grze), ani hejtera (film jest o fabryce trolli, polityce i terroryzmie). Pewnie dużo osób dało się na to nabrać. Ogólnie film jest o Breiviku w polskich klimatach. Z patriotów i prawicy zrobili nazistów i psycholi. Końcówka do bani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halloween 2018

Głupie śmierci. Przewidywalność. Jeszcze nieudany motyw Ellen Ripley.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.08.2020 o 10:25, Áltair napisał:

Sala samobójców hejter (2020)

Tytuł to oszustwo. Nie ma tu ani kontynuacji poprzedniego filmu (jedyny wspólny element, to dwóch gości przez 4 minuty łącznie na film gadający w grze), ani hejtera (film jest o fabryce trolli, polityce i terroryzmie). Pewnie dużo osób dało się na to nabrać. Ogólnie film jest o Breiviku w polskich klimatach. Z patriotów i prawicy zrobili nazistów i psycholi. Końcówka do bani.

Wspólnym elementem jest postać grana przez Kuleszę. Beata Santorska to matka w SS, a tutaj gra szefową agencji. 

 

Hubie Halloween (2020) 3/10

Film Grown Ups był niezły. Sandler kolejny raz zebrał paczkę znajomych oraz rodzinę, ale tym razem nie wyszło. Główną przyczyną było to, że przesadził z graniem przygłupa. Większość jego ról jest taka, ale tutaj poszedł o krok za daleko, coś jak Billy Madison. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.10.2020 o 21:32, ODIN85 napisał:

Borat 2

 Parę dobrych żartów a tak to nie ma startu do 1.

Już nawet serial był lepszy.

Słaby był. Za bardzo upolityczniony i córka Borta  na minus. A największy minus za brak Azamata Bagatova. 

Bill & Ted Face the Music (2020) 2,5/10

Żenujący powrót do epoki VHS. Nie wiem dla kogo jest ten film, raczej nie dla nowego widza bo nie połapie się o co chodzi, a dla reszty będzie  mało zabawny. Żarty w wykonaniu 50latków nie są śmieszne. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hellraiser Judgment 2/10

Nigdy nie byłem wielkim fanem Pinheada, wolałem pana Krugera. Ostatnia odsłona piekielnego wysłannika to kicha, już po pierwszych minutach wiedziałem, że będzie kiepsko (po sposobie realizacji - chyba jakąś tanią kamerą cyfrową kręcili). Sama historia strasznie naciągana i bardzo mało Pinheada. Puścili też oczko do fanów ulicy Wiązowej i dali małą scenę z Heather Langenkamp, Czas nie był dla niej łaskawy, właściwe ona podsumowuje jakość tego filmu.

 hellraiserjudgmentblu05.jpg

Edytowane przez ghostdog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Craft: Legacy (2020) 2/10

Jest przepaść pomiędzy aktualną wersja a tą z lat 90, choć tamta i tak była bardzo przeciętna. Teraz mamy obraz skrojony pod nowoczesne standardy: różnorodność etniczna, body positive, wątek lgbt i tajne stowarzyszenie złych białych mężczyzn ? Najsłabszym elementem są aktualne czarownice, które wyglądają i zachowują się jak krejzolki z tiktoka, a sama historia jest nudna. David Duchovny musi mieć problemy z kasa, że wystąpił w takim gniocie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrong Turn (Geneza) 2021 3,5/10

Najzabawniejsze, że w polskim tytule jest "Geneza" a ta odsłona nie ma nic wspólnego z mutantami-kanibalami ? Tutaj bardziej poszli w stronę Midsommar. Ogólnie historia nie jest zła, ale głupota niektórych sytuacji poraża. No i zrezygnowano z seksownych lalek, które padały od ciosów narzędzi śmierci na rzecz multi-kulti i wątku lgbt. Nie powiem, główna bohaterka nie jest zła ale nie jest to Eliza Dushku. No i film jest za długi, prawie 2 godziny, a takie filmidła najlepiej wypadają jako 90 minutowa sieczka. Plus za może 2-3 sceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarne święta/Black Christmas 2019

Co za kupa.

Przez pierwsze 30 minut było znośne. Zapowiadało się na slasher z mordercą zabijającym uczniów w kampusie. Potem poleciał tak głupi scenariusz, że nawet pijany ośmiolatek nie wymyśliłby czegoś takiego. Krwawiące smołą popiersie z gipsu daje supermoce złym białasom, z którymi walczy dobra czarna przywódczyni grupy feministek. Oczywiście musiała się pojawić reklama związku czarnego mężczyzny i białej kobiety oraz masa feminizmu. "Mordercza opona" przy tym zasługuje na oskara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzilla vs Kong 3,5/10

Chyba najgorsza odsłona związana z przygodami wielkich stworów. Sama historia jest strasznie głupia i naiwna. Grubas wraz z dwójką dzieciaków infiltruje tajne bazy, włażą gdzie chcą (oczywiście nigdzie nie ma kamer i czujników ruchu). Jakaś babka naukowiec jest właścicielem Konga, to nie pies aby robić z nim co się chce i pożyczać jak ktoś poprosi. Podróż do wnętrza ziemi też nie wypada najlepiej. A ostateczna walka to niezły kosmos, budynki walą się jak domki z kart. Powinien być licznik ofiar, tak jak to było w Hot Shots 2 ? (bo chyba te budynki nie były puste). I nawet Eiza González nie ratuje filmu, strasznie jej mało. Ogólnie film jest dość nudny i słabo zrealizowany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Wytrzymałem jakieś 20 min i dałem sobie siana -starość nie radość ;). Lubię sobie czasem popatrzeć na jakieś efektowne bzdury :) ale to mnie przerosło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam są tylko dwie akcje dobre do przetestowania sprzętu audio wideo i tyle :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wonder Woman 1984. Najsłabszy film z DCEU. Nawet BvS bardziej mi podobał. Nudny, chaotyczny, bezsensowny i bezstylowy. Jakby wygenerowany przez mało rozgarnięte AI w generatorze chujowych filmów. Na dobicie brak efektownych scen akcji i słabe CGI (finałowa walka z Cheetah to nieśmieszny żart). 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thunder Force z Netflixa, film o otyłych super bohaterkach, miało być śmiesznie, a wyszło jak zwykle, 4,5/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam alergię na wagę ciężką w wykonaniu McCarthy, a jak mamy dwie grube, nieśmieszne baby to ocena chyba za wysoka na te 4,5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, ghostdog napisał:

Ja mam alergię na wagę ciężką w wykonaniu McCarthy, a jak mamy dwie grube, nieśmieszne baby to ocena chyba za wysoka na te 4,5

Się zgodziłem z tą z IMDB po prostu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 6.04.2021 o 15:31, Klakier1984 napisał:

@up

Wytrzymałem jakieś 20 min i dałem sobie siana -starość nie radość ;). Lubię sobie czasem popatrzeć na jakieś efektowne bzdury :) ale to mnie przerosło.

Też nie wiem, czy dokończę tego Godzilla vs Kong, a jestem mniej więcej w połowie (może ktoś podpowiedzieć, czy od chwili wchodzenia małpy do podziemi będzie ciekawiej). Straszna papka wszystkiego i niczego. Jakieś puste Ziemie, iluminaci... Akcja leci za szybko, nic nie jest rozwijane. Żeby to chociaż ciekawe było.

Na razie 3/10.

Edytowane przez Áltair

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie ciekawej,będzie głupiej za to jeszcze bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 Teraz jest sam syf. Superbohaterzy dobierani pod kątem rasowym.Żałosne.

Edytowane przez AndyLau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Countdown (2019) 3/10

Kolejny horror połączony z social media. Właściwie to pomysł nie był zły, tylko że w filmie nic się nie dzieje. Nie ma krwawych scen, a zachowanie bohaterów jest strasznie głupie. Kiedyś takie filmy kręciło się wyłącznie dla kablówki, bo nawet nie warto było ich wydawać na kasatach VHS. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem Kobieta w oknie na netflix, co za szmira, absolutnie nie polecam tego oglądać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Army of Dead - 4/10

Słaby film o zombie. Ma duży budżet i dość dobrą obsadę, ale nic się nie klei. Bohaterowie są nudni i głupi, a fabuła nie trzyma się kupy. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Stefan999 Dawno tak głupiego filmu nie oglądałem. Batista dawał radę, ale ta jego córka :lol2:

Edytowane przez ditmd
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie zdawałem sobie sprawy, że ten tasiemiec ma tyle lat. Nie dziwota, że laski już ledwo dają radę, jak Michelle Rodriguez
i Jordana Brewster debiutowały w pierwszej części 20 lat temu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F9 jest chyba najsłabsze z całej serii. W dodatku Charlize w tej fryzurze wygląda jak Simple Jack z Tropic Thunder. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też byłem wczoraj w kinie na Szybkich, łapałem się za głowę co oni tam wyczyniają ale z sentymentu chodzę... Gościu z Tokio Drift wyglądał jakby mu głowę w CGI dokleili, strasznie się zestarzał :(

Edytowane przez ketiw555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...