Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ArcziR2D2

Niedrogie kino domowe lub głośniki do TV

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś kina domowego do TV ale chciałbym wydać na to niedużą kwotę, tak do 1000zł.

Czy w ogóle warto w tej cenie coś kupować? bo widzę że tu na forum są opinie że takie są badziewne. Więc co innego mogę zrobić żeby mieć 5.1 przy TV??

 

Sprzęt byłby podłączony do TV, dekodera UPC i PS3, w przyszłości PS4. Zależałoby mi aby dekoder i konsolka były podłączone tak aby nie było konieczne przepinanie kabli.

No i jeszcze zestaw musi być mały, kolumny nie wchodzą w grę gdyż nie miałbym ich gdzie postawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie coś takiego byłoby najlepsze.

Mam dość leciwego już Sharp Aquos lc42x20e

 

A czy da radę podpiąc do tego jednocześnie dwa urządzenia?? tz. dekoder UPC i w przyszłości konsole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie plastikowe zestawy są nieporozumieniem. Zdecydowanie wolałbym mini wieżę z DVD i zrobić z tego sensowne stereo, a nie bawić się w pseudo KD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są aż tak badziewne że nie warto kasy wydawać??

Rzecz w tym że ja chcę 5.1 mieć a nie 2.1...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kol. Klimą... sam mam TV podpiety pod prawdziwe stereo z wzmakiem Unitry, oraz plastikowe badziewie 5+1. Plastik da sie lekko podratowac, ale nie bedzie to proste by brzmiało "znośnie" (no i wymagany tak czy tak dodatkowy wzmak).. jezeli oczywiscie jestes w mniejszosci narodowej, czyli nie masz drewnianych uszów.. Jesli jestes zwykłym smeirtelnikiem i do tej pory wystarczał Ci dzwięk z samego TV to takie plastikowe kino domowe poprawi CI napewno doznania efektów dzwiekowych jak i sam dzwięk. Póki nie uslyszysz jak powinno brzmiec wszystko poprawnie to będziesz zadowolony :) Zeby nie wydawac niepotrzebnie kasy, to kup poprostu uzywane 5+1 i zaplacisz grosze niz to co zamierzasz wydac, a i w razie w nie bedziesz plul w brodę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...