Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

losdamianos

Lumia amber update

Rekomendowane odpowiedzi

Nokia zaczela seedowac najnowszy update dla nowych lumiii

co nowego ?

 

Przypomnijmy zmiany jakie wprowadzi aktualizacja GDR2 z pakietem dodatków Lumia Amber. W dużym skrócie są to: powrót radia FM, filtrowanie połączeń i smsów, udoskonalenia IE, Data Sense, Nokia Glance, Double-tap to wake, Flip-to-silence (obróć aby wyciszyć), profil kolorów Lumia, aplikacja Smart Camera.

 

88votMh.png

 

http://www.nokia.com/global/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-europe/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Szkoda, że L520 nie dostanie Nokia Glance - przyjemny bajer, coś podobnego chyba widziałem w N8.

Ale tak to już jest, gdy się wybiera najniższy model z rodziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

520 nie dostanie glance bo nie ma czujnika ktory by to obslugiwal :(

ale za to bedzie smartcam -> polecam, bawilem sie na L925

radio i Flip to switch swietny byl bajer za czasow N8 znowu bedzie mozna telefon przewrocic na drzemke jak bedzie budzil :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy, przeszkadza mi, że nie wyświela godziny tak jak w N8 poprzedniej ;).

Smart Camera też widzę ciekawe.

 

Nie wie ktoś, czemu mi nie działa aplikacja Nokia Upload, żeby wrzucać na yt filmiki z telefonu bezpośrednio?

W sklepie jest informacja, że nie jest dostępna dla mojego telefonu scratchhead.gif.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co stoi wyżej, waiting for approval czy coming soon? Kurde, czuje się jakbym Androida kupił musząc czekać na akceptację operatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że "waiting for approval" -> "coming soon".

 

Zauważ, że "coming soon" jest dla flagowców, a zazwyczaj zaczyna się "od góry".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

U mnie na Lumia 920 update OTA pojawił się wczoraj (telefon mam w przedłużeniu PLAY) ~15 minut updejtował. Aplikacja Nokia Pro Cam jest wywalista . W końcu pozbyłem się jedynej badziewnej aplikacji w Windows Phone jaką była domyślna apka MS do aparatu. Naprwadę MS powinien ją zmienić ogólnie na platformie WP8 dla wszystkich słuchawek, bo jest lipna na maksa. Szkoda że moja żona w Lumii 720 musi się męczyć z tym crapem. Nokia zrobiła genialnie tą aplikację. Reszty zmian w zasadzie nie widać :E Filtr połączeń i sms`ów może się przydać jak zaczną mi dzwonić z konkursami...

 

Ponoć teraz Lumia 920 nagrywa dźwięk stereo przy kręceniu filmów. Wcześniej było mono shocked.gif. Lumia 920 ma 3 mikrofony (jeden do tłumienia szumów tła podczas rozmów) ale dlaczego do tej pory telefon nie korzystał z 2 mikrofonów...?

 

Aha - no i nie widzę nigdzie radia FM. Nie wiem czy źle szukam czy trzeba dossać apkę... W sumie mnie to mało interesuje ale nurtuje mnie to czego tego nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na aktualizację do mojej lumii 820, tylko nie wiem czy będzie dostępna bo tel. mam z t-mobile a czytałem o tym że brand-czy jakoś tam to się nazywa jest zablokowany. Napiszcie czy to prawda. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających PClab.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie jest zablokowane, tylko dostaniesz trochę później. Niebrandowane 820 już dostały, a Ty musisz poczekać kilka dni aż t-mobile weźmie się do roboty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie jest zablokowane, tylko dostaniesz trochę później. Niebrandowane 820 już dostały, a Ty musisz poczekać kilka dni aż t-mobile weźmie się do roboty ;)

Witam, dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotr dostepnosc polskiego tmobila masz w tym linku

http://www.nokia.com/global/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-europe/

 

polska 820 z tmobile juz ma

 

a ja dalej czekam :mad2:

Dzięki znalazłem, ale mam pytanie dość prozaiczne co to znaczy available to chyba po angielsku ha,ha. Nie chciało mi się szprechać po angielsku, teraz mam za swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczoraj wieczorem zassało amber(lumia 820 t-mobile).Fajnie,że działa nokia smart cam:) co do reszty,to się nie wypowiem bo jeszcze nie testowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczoraj wieczorem zassało amber(lumia 820 t-mobile).Fajnie,że działa nokia smart cam:) co do reszty,to się nie wypowiem bo jeszcze nie testowałem.

Witaj, próbowałem wgrać nową aktualizację i coś przerwało. Mam pytanie, jeśli mam internet mobilny i przełożę kartę micro sim do telefonu to da radę wgrać aktualizację nokia amber? Pytam bo nie posiadam routera. Internet mam w abonamencie 20 GB m-c. Proszę o info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety obawiam się,że musisz mieć wifi,przy wp8 są ograniczenia:

 

20 MB - jeśli plik pobierany jest w ramach komórkowej transmisji danych. W przypadku gdy wielkość pliku wynosi więcej niż 20MB, transfer zostanie wznowiony przy aktywnym połączeniu WiFi

100MB - dla połączenia WiFi na zasilaniu tylko bateryjnym

>100MB - tylko z ładowarką sieciową i aktywnym połączeniem WiFi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety obawiam się,że musisz mieć wifi,przy wp8 są ograniczenia:

 

20 MB - jeśli plik pobierany jest w ramach komórkowej transmisji danych. W przypadku gdy wielkość pliku wynosi więcej niż 20MB, transfer zostanie wznowiony przy aktywnym połączeniu WiFi

100MB - dla połączenia WiFi na zasilaniu tylko bateryjnym

>100MB - tylko z ładowarką sieciową i aktywnym połączeniem WiFi

Witaj, dzięki bardzo dziś lecę do sklepu i kupię router widziałem taki model TP-LINK MR 3220 ma gniazdo na modem, chyba taki wystarczy. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy kupiłem router wszystko działa tylko nie wiem jak zablokować dostęp innym użytkownikom. Mam router TP=LINK MR 3220. Pomóżcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na http://192.168.1.1/ ,nazwa użytkownika:admin hasło: admin

wireless-wireless settings-enable wireless security- wybierz WPA-PSK/WPA2-PSK ,reszta na auto a w miejscu gdzie jest PSK passphrase wpisz swoje hasło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy kupiłem router wszystko działa tylko nie wiem jak zablokować dostęp innym użytkownikom. Mam router TP=LINK MR 3220. Pomóżcie.

 

Otwórz pudełeczko i poszukaj takiej białej książeczki, fachowo nazywanej instrukcją. Ew, na płytce. Ew, w googlach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwórz pudełeczko i poszukaj takiej białej książeczki, fachowo nazywanej instrukcją. Ew, na płytce. Ew, w googlach.

Pudełko otwarte instrukcja przeczytana, kabel od routera podpięty do laptopa, zasilacz do routera włączony i..... nic się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis zrobilem sobie update w mojej 820 do Amber ale mam teraz 2 rozkminy:

- jak wlaczyc wybudzanie ekranu podwojnym puknieciem w ekran? u mnie to nie smiga

- jak wlaczyc staly zegar jako wygaszacz ekranu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...