Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Zabieramy się za udostępnienie blogów wszystkim chętnym. Pierwszym etapem jednak będą zamknięte testy, do których chciałbym Was zaprosić.

Początkowo chcemy dać możliwość blogowania wybranym osobom. Zależy nam na tym, aby przetestować działanie i zebrać uwagi dotyczące cms-a do blogów. Gdy wszystko doszlifujemy, otworzymy blogi dla wszystkich.

Jeśli wśród Was jest ktoś chętny do pisania na blogu, a jednocześnie ma ochotę również sprawdzić jego działanie i podyskutować, proszę o PM-kę. Zależy nam początkowo na osobach które lubią i umieją pisać, a jednocześnie są w stanie na milion sposobów popsuć coś w CMS-ie :) Jeśli ilość chętnych będzie zbyt duża, odezwę się tylko do części z Was.

Jeśli chcecie mi nieco ułatwić wybór, w PM-ce możecie napisać, dlaczego to właśnie Wy chcecie wziąć udział w testach :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę zaoferować zdjęcie ajfona :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę zaoferować zdjęcie ajfona :)

Pozdrawiam.

:rotfl:

Troll :E

Blog, blogiem, jak rozumiem tematyka dowolna? :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, w zasadzie dowolna, ale należy mieć na uwadze, jaka jest ogólna tematyka portalu. Jednak niektórzy też piszą o skuterach, ubezpieczeniach, czy piłce nożnej, itp :)

Blog jest (ekhm będzie) dla Was :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może wolontariusze na Labie już wyginęli ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może wolontariusze na Labie już wyginęli ;)

Nikogo nie zmuszamy do pisania na blogu. Wpisy mogą zamieszczać wszyscy zainteresowani, którzy chcą się podzielić ze światem swoimi przemyśleniami, a do tej pory nie znaleźli dla siebie odpowiedniego miejsca (i nie chcieli korzystać z platform typu blogspot czy blog.pl). Oczywiście fajnie by było, gdybyśmy wszystkim płacili za wpisy, ale bylibyśmy wówczas pierwszą na świecie otwartą platformą blogową, która płaci blogującym ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A żebym tylko miał pomysł na ciekawy temat i zdolności do pisania takich rzeczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

duda007 - żebyś miał to byś nie myślał o blogu na pclabie, który przyniesie zyski pclabowi i odciaży niusmanów, możliwość przydzielania, usuwania..to jak rekrutacja naiwnych twórców za totalne free

aczkolwiek

blog na pclab powiela wzór z portalu dobreprogramy

ciesze sie że idea zostanie przeniesiona na pclab bo tamten portal nie jest przyjaznym miejscem, po chwili zachwytu poraziła mnie zależność od microsoftu, samsunga, intela.. pewnego rodzaju du!"§)(" które trzeba prezentować żeby zaistnieć, aż razi w oczy stronniczość, a zmiany szaty graficznej sprawiły że - nawet znaleźć dobry program to istna katorga zdecydowanie wole onetowskie pliki - chociaż preferuje softpedia.com

Pomysł dobry bo CoreClub pokazał jaki potencjał tkwi w ludziach z labowego forum - na dobrychprogamach również jest kilku ciekawych ludzi lub conajmniej jeden - który pisze nt. sprzetu Apple(tego starego prehistorycznego i tego nowego - w detalach) Mam nadzieje że podobnych pasjonatów nie zabraknie na pclab, jest sporo tematów na forum wartych uwagi wystarczy poszukać i zaproponować przeniesienie na bloga. Możliwych tematów jest od groma, żeby tylko znaleźć na to czas i motywacje?

Edytowane przez Stanley

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety, ale coraz ciężej znaleźć osoby zainteresowane pisaniem wyłącznie hobbistycznym. Odnosi się, to zarówno do pracy dla portalu jak i zwykłego blogerstwa.

Przyznam, że byłbym zainteresowany gdyby taka oferta pojawiła się kilka tygodni wcześniej. Konkurencja trochę Was wyprzedziła, a i zostaje mały niesmak w związku z CoreClub.

Niemniej życzę powodzenia, bo blog zawsze stanowi dobre uzupełnienie strony wortalowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Muszę skonsultować się z jednym człowiekiem, być może przy dobrych wiatrach opisał bym jeden projekt który tworzymy na uczelni ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak nie ma jak są :-) Do kogo trzeba się zgłosić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

duda007 - żebyś miał to byś nie myślał o blogu na pclabie, który przyniesie zyski pclabowi i odciaży niusmanów, możliwość przydzielania, usuwania..to jak rekrutacja naiwnych twórców za totalne free

aczkolwiek

ciesze sie że idea zostanie przeniesiona na pclab bo tamten portal nie jest przyjaznym miejscem, po chwili zachwytu poraziła mnie zależność od microsoftu, samsunga, intela.. pewnego rodzaju du!"§)(" które trzeba prezentować żeby zaistniec, to aż razi w oczy stronniczość a zmiany szaty graficznej sprawiły że - nawet znaleźć dobry program to istna katorga zdecydowanie wole onetowskie pliki chociaż preferuje softpedia.com

Pomysł dobry bo CoreClub pokazał jaki potencjał tkwi w ludziach z labowego forum - na dobrychprogamach rónież jest kilku ciekawych ludzi lub conajmniej jeden - który pisze nt. sprzetu Apple(tego starego prehistorycznego i tego nowego - w detalach)

Mam nadzieje że podobnych pasjonatów nie zabraknie na pclab

Myślę, że dla naprawdę solidnych "blogerów" znajdzie się praca w redakcji (już normalnie za kasę).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie, jeśli nie ma chętnych, to mogę się pierwszy zgłosić. Jako programista PHP wiem, co można zepsuć w CMSach. Jako ekspert w pewnych dziedzinach IT, myślę że miałbym o czym ciekawie pisać.

Tylko ta niezałatwiona sprawa marcina_kg, który zapewne obrażałby mnie pod każdym wpisem na blogu. Tak Piła, to głównie do Ciebie. Za kilka dni mija ustawowe 14 dni od wpłynięcia skargi. Chyba że nie wiesz, co się dzieje i co wpływa do redakcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkich chętnych raz jeszcze proszę o kontakt do mnie na PW. W odpowiedzi odpiszę później co i jak :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie, jeśli nie ma chętnych, to mogę się pierwszy zgłosić. Jako programista PHP wiem, co można zepsuć w CMSach. Jako ekspert w pewnych dziedzinach IT, myślę że miałbym o czym ciekawie pisać.

Tylko ta niezałatwiona sprawa marcina_kg, który zapewne obrażałby mnie pod każdym wpisem na blogu. Tak Piła, to głównie do Ciebie. Za kilka dni mija ustawowe 14 dni od wpłynięcia skargi. Chyba że nie wiesz, co się dzieje i co wpływa do redakcji.

Popisujesz się jako ekspert w komentarzach na głównej na pewno. Sądzę, że nikt normalny nie da ci możliwości blogowania.

Edytowane przez focus
Wycieczki osobiste

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma chętnych? :(

Mały_szcz nie miał zapchanej skrzynki juz pare miesięcy temu ?

Pozatym myślałem że te testy beta to miały być przez ten czas kiedy pisali tylko wybrani ludzie.

Zależy nam początkowo na osobach które lubią i umieją pisać, a jednocześnie są w stanie na milion sposobów popsuć coś w CMS-ie :)

Pozdrawiam.

Poprosze dostęp do panelu administracyjnego jeżeli jest tam opcja wykonywania poleceń w bazie danych to coś da się zrobić :E

ciesze sie że idea zostanie przeniesiona na pclab bo tamten portal nie jest przyjaznym miejscem, po chwili zachwytu poraziła mnie zależność od microsoftu, samsunga, intela.. pewnego rodzaju du!"§)(" które trzeba prezentować żeby zaistnieć, aż razi w oczy

No wiesz tu tez mamy dominacje wpływów "niebieskich" ;)

Edytowane przez Kiciuk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość SunTzu

aczkolwiek

ciesze sie że idea zostanie przeniesiona na pclab bo tamten portal nie jest przyjaznym miejscem, po chwili zachwytu poraziła mnie zależność od microsoftu, samsunga, intela.. pewnego rodzaju du!"§)(" które trzeba prezentować żeby zaistnieć, aż razi w oczy stronniczość, a zmiany szaty graficznej sprawiły że - nawet znaleźć dobry program to istna katorga zdecydowanie wole onetowskie pliki - chociaż preferuje softpedia.com

Pomysł dobry bo CoreClub pokazał jaki potencjał tkwi w ludziach z labowego forum - na dobrychprogamach również jest kilku ciekawych ludzi lub conajmniej jeden - który pisze nt. sprzetu Apple(tego starego prehistorycznego i tego nowego - w detalach) Mam nadzieje że podobnych pasjonatów nie zabraknie na pclab, jest sporo tematów na forum wartych uwagi wystarczy poszukać i zaproponować przeniesienie na bloga. Możliwych tematów jest od groma, żeby tylko znaleźć na to czas i motywacje?

Z drugiej strony od czegoś trzeba zacząć. Taka platforma to dobry pomysł na startującego dziennikarza?. W takich 'wolontariatach' może nadbyć doświadczenie i coś wpisać, więcej w CV niż znam się na kompach.

Za samą taką możliwość trzeba cenić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mały_szcz nie miał zapchanej skrzynki juz pare miesięcy temu ?

Nie miał.

Z resztą po kilku miesiącach wiele mogło się zmienić.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak pisałem w PW zgłaszam się do testów. :E

Edytowane przez Kiciuk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakość idzie w parze z $. Zresztą, sam zapał, bez spoglądania na jakość, szybko mija bez podsycania. Zaś platforma blogerska - miło nam, będziecie darmową platformą blogową numer 238237. Przyjdą do was wszyscy ci, którym się nie spodobało poprzednie 238236 platform.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to ja jestem chętny.

Co prawda mam już jednego bloga, ale tu mogę też pisać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie.

W temacie " Lodówka BOSCH KGV 33610" napisałem posta, takiego mojego "bloga" na temat tej lodówki (dział sprzedam).

Tak patrzę na regulamin sprzedam, regulamin główny, to chyba zostało to usunięte za "reklamę"? - to czym są porady co kupić w działach sprzętowych? czym jest podawanie nazwy producenta jakiegoś sprzętu komputerowego i wyrażenie "bierz to bo nieźle smiga itd".

Czegoś tu nie rozumiem, niby freestyle bloga strzeliłem a tu bach kasacja, no chyba że nie wolno freestyle blogów pisać w dziale sprzedam... moment... tam są setki wpisów jak coś jest tanie, wydajne, polecane przez innych itd.

Dziiiiwne.

Edytowane przez RyszardGTS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi