Skocz do zawartości
Vulc

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

A umiecie już czytać ? Czy dopiero litery poznajecie?

 

Często polujecie GS 200 na SM 0-160? ^^

Edytowane przez forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może będzie w końcu powód by wrócić do NY :), szkoda że mi się party rozsypało ale coś się wymyśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co jest grane? Nie mogę się zalogować do gry wyskakuje mi Error Code MIKE 20220360 :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wczoraj spotkaliśmy "podejrzaną ekipę", jeden z gości miał w nicku "Twitch stream", focusujemy go w trzech i życie praktycznie mu nie spada, ok, miał ulte, za chwile znowu go bijemy, strzelam do niego z amunicji wybuchowej, i znowu nic mu nie schodzi, 100% cheat, przestaliśmy próbować go zabić bo był niesmiertelny praktycznie a dps mieliśmy naprawdę konkretny...

 

...Mam 277k dps (4 elementy wartownika+2 żółte, rece, klata z brawurą), strzelam z bliska gościowi w łeb z amunicji wybuchowej i ...nic, normalnie w takiej sytuacji bez ulty inni gracze "znikają". Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz trafiłeś na cheatera? Gdzieś Ty się uchował? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym tak zrobił...

 

W momencie jak mnie znowu czteroosobowa brygada ściga i zabija. Zapodałbym super chety dla tego jednego jedynego razu, żeby ich wszystkich pozabijać. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że takie są zasady gry. Nie mam prawa się denerwować.

 

Ale generalnie spotkałem się albo z czteroosobowymi ekipami polującymi na pojedyńczych graczy... jeszcze najlepiej jak Ci walcza z NPC i z pojedyńczymi graczami zabijającymi w chwili podjęcia. W takim momecie zawsze mi się coś zwiesza i T nie reaguje, żeby ulti zapodać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to była odmienna sytuacja, pojedynczy rouge polował na 6,7 "białych graczy", w tym kilku doswiadczonych "koksow" ...i był niesmiertelny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to była odmienna sytuacja, pojedynczy rouge polował na 6,7 "białych graczy", w tym kilku doswiadczonych "koksow" ...i był niesmiertelny.

No ja bym tylko wykorzystał takie oszustwo, żeby odegrać się na takiej grupce roque polujących na jednego białego gracza.

 

Często też było tak, że podbiegało do mnie 4 graczy... kręciło się wokół mnie i słyszałem jakieś głupie teksty.

 

Obawiam się, że teraz po patchu 1.2 i odcinaniu liny mogą być wielkie problemy z wysłaniem czegokolwiek. Tymbardziej tych paczuszek nowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg is it real? :E

  • Fixed a bug where players could exit the playable map area by using the mobile cover skill.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale sie wczoraj wkurzylem jak sie dowiedzialem ze set wartownika traci premie za komplet...az mi sie odechcialo grac...tyle czasu zeby go zlozyc...potem kupa kasy zeby pozmieniac wartosci na itemach...a tu myk i set juz g...wart :(

 

ogolnie sety lipne...uwazam osobiscie ze te ktore dali w 1.1 sa o wiele lepsze bonusami niz te ktore daja teraz...jedynie predatorem mozna sie zainteresowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to masz dobrze...skoncza sie krytyki za 200k :(

 

Zmień broń na pół automatyczną i masz dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zmieniłem zestaw 4xwartownik + 2xżółte 277k dps na 3xnapastnik +2xwartownik+1 żółty 287k dps i ten drugi zestawi bił około 30-40% słabiej :(, do tego redukcja spadła z 65 na 55, dramat, zajebisty nerf...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko z polautomatow malo krytykow leci...a ja bazuje na krytach bo mam leczacego skila :(

 

cos chyba bedzie sie trzeba przeprosic z lkmami albo zmienic set...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, że tak się dzieje - nie będzie jednego głównego, dominującego zestawu, a ludzie znów zaczną kombinować. Miejmy nadzieję, że pojawią się zestawy do różnych zadań, a nie jeden wraz z małymi modyfikacjami, który noszą wszyscy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobiera się patch, a w zasadzie to dodatek "Konflikt", prawie 4GB, hype, hype :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 12 jest przerwa nie?

 

Ja będę dostępny około 17.00 w grze - jak ktoś chętny to dołączać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj koniecznie chcę w ciemno zrobić ten nowy rajd, bez żadnych youtubów wcześniej, ma być niespodzianka :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj koniecznie chcę w ciemno zrobić ten nowy rajd, bez żadnych youtubów wcześniej, ma być niespodzianka :).

 

To dawaj ze mną :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dawaj ze mną :cool:

 

 

Spoko, pewnie nie jeden raz się dzisiaj będzie go robiło :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym zrobil to jutro a dzisiaj pobiegal zobaczyl jak te sety sie prezentuja i co daja...

 

ale ogolnie raid mozna zrobic tylko nie wiem jak ja teraz bede z setem wartownika sie prezentowac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym zrobil to jutro a dzisiaj pobiegal zobaczyl jak te sety sie prezentuja i co daja...

 

ale ogolnie raid mozna zrobic tylko nie wiem jak ja teraz bede z setem wartownika sie prezentowac :(

 

Przecież wygląd oraz właściwości są do dawna znane.

 

Każdy ma set wartownika, więc nie martw się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...