Skocz do zawartości
Vulc

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Czy statystyki naszej postaci pokazują zawsze bazową wartość wszystkich współczynników, czy razem z wszelkimi boostami? (Siła umiejętności się aktualizuje podczas korzystania ze skilla)

 

Razem z aktualnymi boostami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nazywa ten 3-ci leczący talent na broni? Są instynkt samozachowawczy, drapieżność i....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nazywa ten 3-ci leczący talent na broni? Są instynkt samozachowawczy, drapieżność i....?

 

Okaz zdrowia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
in 1.3 stash size will be increased according to state of the game. but new stash size is unknown.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie, krótko. Warto zainwestować w te grę? Przyznam się szczerze że grałem w bete i średnio mi się podobało, nie było w tej grze nic szczególnego. Zapowiadali cudo. Jak to wygląda teraz?

Od razu mówię że prawdopodobnie nikt z moich znajomych gry nie kupi więc czy da się i czy w ogóle warto brać się za grę, grając jako samotnik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako samotnik? Samotnicy przed dodatkiem mieli ciężko a co dopiero po patchu 1.2. To nie jest gra dla ludzi solo , przejdziesz denną fabułę i koniec gry , nic nie zdobędziesz na własna rękę tym bardziej że dopiero teraz bierzesz pod uwagę ewentualne kupno , matsy o 400% trudniej jest zebrać niż 5 tygodni temu.

A system randomowy który tyczy się wszystkiego w tej gierce, po prostu obudzi w Tobie wściekłość.Ta gra od początku była robiona z powodu cooperacji i jest ona o wiele przyjemniejsza niż latanie samemu.

Zrobiłem wiele misji z randomami... czasem trafisz na cieniasów, czasami na dobrych. Ale spokojnie da rade zrobić. Zresztą od kiedy sam opanowałem stary Najazd to nie mam żadnych problemów, bo sam na siebie biore odpowiedzialność za podniesienie ładunków i ich zainstalowanie. Więc około 80% misji kończy się sukcesem. A Misje Fabularne na ambitnym to raczej 100%, bo każdy jest rozgarnięty i wie co i jak. Nowy najazd sprawia trochę problemów, ale to też kwestia czasu.

 

Po patchu 1.2 właśnie gracze samotni mają trochę lepiej. Bo misje dzienne HVT da radę samemu zrobić, a dropią z niego zielone. Tygodniowe wymagają ekipy, ale wystarczy, że doda się paru graczy z pclab i często jest z kim zrobić.

 

Kolego Strilok

Absolutnie warto w grę zainwestować, bo ma świetny gameplay. Oczywiście gra jest nastawiona na coopa, ale samemu też da rade... a z czasem pododawasz znajomych i będzie z kim biegać... tylko dobij do 30 poziomu co trwa jakieś 15 godzin.

Edytowane przez Szambo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś doradzi, bo brakuje mi 200-300 armora.

Chciałem dodać po prostu modifikacje do wyposażenia, ale nie mam schematu.

Jest w ogóle schemat na armor do modyfikacji ? Bo widzę, tylko na zdrowie + 1 losowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednym z wpisów twórców na oficjalnym forum gry czytamy, że niebawem zostanie uruchomiony nowy system karania oszustów. Teraz cheater otrzyma dożywotni ban i dla twórców nie będzie miało to znaczenia, czy dopuścił się on pierwszego wykroczenia czy ma ich na swoim koncie kilka. Ubisoft Massive wychodzi z prostego założenia: oszukujesz – nie grasz więcej.

 

Do takiego wniosku doszli po tym, jak poprzedni system kar się nie do końca sprawdził. Opierał się on na trwającej 14 dni banicji gracza, którzy po odblokowaniu znów oszukiwali.

 

:thumbup: :thumbup: :thumbup:

 

czyli to samo co w R6, pytanie tylko, jak oni będą wiedzieli że ktoś używa cheatów? tylko z raportów od innych osób? bo do tej pory żadnego programu nie mieli więc biednie to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie dodajcie mnie na uplay brainq jak najwięcej osób zagramy może w tryb najazdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko jestem ciekaw czy kiedys dadza jeszcze schemat na auga 204...bo czekam i czekam i nici...coraz gorsze bronie daja...ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mocu1987

 

Mam myśle niezłego taktyka i chętnie do Was dołącze. A ta taktyka na najazd chalange to, hmm, miałem dzisiaj nagrać film ale skoro na youtube nie ma to nagram tylko dla siebie :). Wczoraj po 6 zonie biegłem sam bo wyszedłem z randomowej grupy, otoczyło mnie trzech gosci :) i pytają czy dołączę. Po polowaniu na rogali z nimi zrobiliśmy falcon lost challange 2x z rzędu, gładko :)

 

998331b125cbd33f.jpg

 

mój nick na uplay: budasty1

Edytowane przez budasty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wyjścia patcha 1.3 chyba sobie przerwe zrobie.

 

Jedyne co mógłbym zrobić to dobicie do 99 poziomu w DZ, bo narazie mam chyba tylko 57.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym musial sprobowac zaczac biegac z bronia bez leczenia...bo ciezko dropnac bron z leczeniem i dobrym dpsem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja droplem teraz MP5 z leczeniem, brutalnoscia i czymsz przedłużającym działanie skilla o 18%... takze jak dla mnie idealnie.

 

Tylko wielki problem mam z druga bronia... nie wiem czego uzywac... testuje strzelbe ale jest kiszka troche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karabinek szturmowy polecam...kalacha albo acr-ke

Kałacha też próbowałem... chyba spróbuje ten Karabin znowu zamontować.

 

Macie jakieś pomysły na dobry build do shotguna? 4 czesci zestawu Lone Star czy 3 czesci? Co jako uzupelnienie? Z 500 000 wytrzymalosci by trzeba miec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko jestem ciekaw czy kiedys dadza jeszcze schemat na auga 204...bo czekam i czekam i nici...coraz gorsze bronie daja...ehhh

 

Dziś przeglądałem co jest do kupienia i nie ma chyba niczego wartego zainteresowania. Sam biegam z cienkimi broniami, że aż boli o nich pisać, Liberator + M44 klasy 182. Widzę, że jest taktyczny ACR kosztujący 927 phoenixów, ale czy to warte aż takiej kasy? Do tej pory nie lubiłem biegać z pistoletami maszynowymi, ale widzę, że będę musiał się do nich przekonać, bo nie ma dla nich jakiejś alternatywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platny dodatek 28 lipca na pc - ubi potwierdzilo date - jak zyc jak zyc :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba chyba przerwę zrobić i wrócić pod koniec lipca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to że dodatek zadebiutuje razem z wersją na XBoxOne 28 czerwca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh ja juz nie gram od miesiaca. Nudy w cholere. A dodatek?? Znowu to samo... idz zabij 10 przeciwnikow, spawn nastepnych 10... zabij znowu, przejdz do kolejnej lokacji i tak w kolko... takie duze miasto, tyle mozliwosci i nie potrafia wymyslec i stworzyc ciekawych misji :(((

Edytowane przez Karas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec testowalem wczoraj gre z bronia bez leczenie...nie da sie albo nie umiem :) chyba za mocno sie przyzwyczailem do tego ze nie uzywam prawie apteczek...ale zmienilem leczenie z 3% na 13,5% po zabiciu i gra mi sie z tym lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Mały tip, trzeba mieć pewne minimum umiejętności, bez tego jest lipa, nawet grająć buildem 3sentry/3striker, 3striker/2sentry/rekawice z polowaniem te 15k umiejętności trzeba mieć by grać efektywnie...

 

@mocu1987 - jeśli mieliście miejsce wolne w najeździe to trzeba było mnie zaprosić!, dodałem tag do nicka, jesli tylko nie bede w trakcie walki, a wczoraj jednak ostra wojna z ruskimi była :) - wygraliśmy ^^, to dołącze.

 

Falcon chalange przed patchem tez jeśli udało się zebrac optymalny team(co zdarzało się bardzo rzadko...) szedł bez większych problemów - graliśmy 1-4 fala okno a później pit - teraz znam lepszą taktykę. Aczkolwiek sporo czasu to zajmuje - potrzeba mi rekawic/nakolennikow sentry/tactic 240 dobrych i bedzie perfect niemal setup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...