Skocz do zawartości
Vulc

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

 

Odechciewa sie grac, spotkalem juz goscia 3x. Strzela spoza scian, zabija graczy z lkm-u na 1 hita. Do tego ma teleport hacka, gdy juz jakims cudem go dopadłem(wielu graczy go atakowalo) ...gdy juz mial pasc zrobił teleport jak w Diablo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po długim weekendzie pewnie dołączę na dłużej do Division, bo jednak rynek w FIFIE już umiera na półtorej miesiąca przed premierą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

Gra była by ok ale jest strasznie krótka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra była by ok ale jest strasznie krótka.

 

ja przegrałem 200h, głównie daltego że party się rozpadło, myślę że do 300-400 można by dobić, więc chyba nie taka krotka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

560h przegrane, faktycznie krótka, nawet ta pseudo kampania jest dość długa jak na dzisiejsze standardy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra była by ok ale jest strasznie krótka.

Ja mam nabite 183h i gra jeszcze mi się nie znudziła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^ Być może on potraktował "samouczek" jak właściwą grę :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Możecie coś doradzić laikowi? Dziś mnie tchnęło na rekalibrację, zacząłem od talentów broni, a później za części ekwipunku, na każdym coś zmieniłem i mimo że wydawało mi się, że nie robię żadnej rewolucji, to raptem okazało się, że moja wytrzymałość poleciała z 407k na 289k! Nosz k.mać, co spieprzyłem?

Jedyne co mi źle wyszło, to obniżenie wartości pancerza z 75 na 64%, muszę to naprawić, ale żeby to aż tak się odbiło na Toughness?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To cała tajemnica? Myślałem, że będę musiał odprawiać jakieś specjalne czary. Ale chyba samo podbicie ponowne do 75% nie przywróci mi tej samej wartości wytrzymałości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft, co jest z zapowiedziami dodatku Survival? Cisza... a do końca lata wiele nie zostało, we wrześniu muszą więc go wypuścić. Stęskniłem się, nie tyle za grą, co za moją starą ekipą :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dzisiaj dziwny problem moja postać ma poziom 220 a jak wchodzę do DZ to przydziela mnie do 231+. O co chodzi? Wczoraj było jeszcze normalnie.

Edytowane przez sylwekfox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dzisiaj dziwny problem moja postać ma poziom 220 a jak wchodzę do DZ to przydziela mnie do 231+. O co chodzi? Wczoraj było jeszcze normalnie.

Dobra problem rozwiązany w skrytce ze dużo sprzętu na 240.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft Massive poinformowało dziś, że 2 z 3 płatnych dodatków do gry Tom Clancy’s The Division zostały opóźnione. Najbliższe DLC, którego tytuł brzmi Przetrwanie, ukaże się w bliżej nieokreślonym terminie w tym roku. Z kolei dodatek Ostatni Bastion zadebiutuje dopiero w 2017 roku.

 

 

 

Według oryginalnych planów wydawniczych, add-on Przetrwanie miał ukazać się tego lata, z kolei Ostatni Bastion szykowany był na tegoroczną zimę. Jak już wiemy, nic z tego nie będzie miało miejsca.

 

Twórcy dodatkowy czas, zyskany na opóźnieniu, chcą przeznaczyć na dopracowanie rozgrywki pod względem technicznym, tak żeby zabawy nie psuli oszuści korzystający z dziur w kodzie gry. Ma to zmienić łatka 1.4, która jest już w fazie prac.

 

Do grudnia poczekasz :P

to dobrze bo mam czasem problem z leczeniem kompanów ze jak wyceluje to wyląduje gdzie nie trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno skończyłem odpowiadanie w ankiecie od Ubi, odnośnie Division jedno z pytań było: "On a scale from 1 to 10, how would you rate the system of Rift progression in Diablo III: Reaper of Souls?

"

Sporo tego było, chyba próbują coś zrobić z grą, ale czy coś to im podpowie co gracze odpowiedzą w ankiecie?

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o Diablo w ankiecie Division? :lol2:

 

a co w tym dziwnego jak to podobne gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i podobne i nawet wprowadzili te rifty :P ale to pytanie to Blizzard moglby zadac a nie Ubi.

 

ubi też, chcą wiedzieć czy taki system się podoba, jeśli tak to będą to wprowadzać w takiej formie.

Wiadomo że jest to skierowane tylko do tych osób co też w D3 grają/grali ale imo pytanie jak najbardziej na miejscu, jeśli mają brać wzorce od innych to niech biorą.

D3 może i wybitne nie jest obecnie, ale są rzeczy które można spokojnie do innych gier skopiować aby dać coś nowego do robienia.

Jeśli załatają gre aby utrudnić gre oszustom to już duży krok to poprawy komfortu rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie dostępne mam tylko 2 fazy (20lvl podziemi) ; ) chcę sobie snajpera strzelić; ryzyko zawodowe też tam znajdę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Dopiero zaczynam przygodę z tą gierką i poszukuje osob do grania mam juz 30 lvl. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, poszukuję chętnych do grania w Division. Mile widziana farma Dragon Nesta i wypady do DZ. Nick na uPlay - TriHardLUL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, można to nazwać jako spam, co nie którzy tak odbiorą, bo kto jest na bieżąco z grą to wie co nie co. Poczytałem sobie Reddita i mam sporo ciekawostek, dam wam link można poczytać, chyba jest szansa na odżycie tej gry, aktualnie wywaliłem grę, by zrobić miejsce na SSD dla innej; pewnie będzie po co wracać do gry, gdy wszystko wejdzie w życie, zapewne po testuje PST.

 

 

Rozpisane jakie zmiany itd, będzie skalowanie poziomu, wrócą world bossy, w około bazy będzie można farmić jak to ma miejsce w DZ itd itd, trash moby dropić będą lepszy sprzęt ale mniejsza szansa niż z bossów. Warto poczytać.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma coś ruszyć, to przede wszystkim trzeba zaproponować lepsze DLC, a nie coś takiego jak Underground - powtarzalny szajs, nudzący się po kilku, góra kilkunastu godzinach. Przy czym to opinia nie tylko prywatna, ale praktycznie całej mojej paczki od Division (ponad 10 osób grających regularnie od premiery). Oczywiście vanilla również potrzebuje solidnego kopa, to nie ulega wątpliwości. Zmiany w patchach są dobre (choćby Ważne Cele), lecz zbyt wolno się je wprowadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem, kolosalne zmiany, ogrom pracy, bo to totalna przebudowa gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

zastanawiam się nad kupnem w/w gry ale mam wybór albo na PC albo na Xone.

Czy poza grafiką różni się czymś w zależności od platformy?

Na grafice jakoś szczególnie mi nie zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...