Skocz do zawartości
Vulc

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Dominix1910, dzisiaj chyba Cię spotkałem w DZ i od razu co mi się rzuciło w oczy to że jesteś oszustem w stosunku do innych. Była grupa graczy czy tam jeden gracz (nie wiem) przyjaźnie do Ciebie nastawiony/nych i co zrobiłeś? Zabiłeś zamiast współpracować z nimi. Wspólnie ubijaliście moby a Ty później strzelałeś w plecy. Jak dla mnie debilne zachowanie. Takich graczy powinno się tępić w grze. Zacznij coś samemu farmić, a nie okradasz innych.

Edytowane przez Strilok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominix1910, dzisiaj chyba Cię spotkałem w DZ i od razu co mi się rzuciło w oczy to że jesteś oszustem w stosunku do innych. Była grupa graczy czy tam jeden gracz (nie wiem) przyjaźnie do Ciebie nastawiony/nych i co zrobiłeś? Zabiłeś zamiast współpracować z nimi. Wspólnie ubijaliście moby a Ty później strzelałeś w plecy. Jak dla mnie debilne zachowanie. Takich graczy powinno się tępić w grze. Zacznij coś samemu farmić, a nie okradasz innych.

 

Wojtek? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek? :E

 

 

Hn1k1cz.jpg

 

do 30 lvl mam sobie expic sam rozumiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hn1k1cz.jpg

 

do 30 lvl mam sobie expic sam rozumiem ?

 

możesz sam, w grupie będzie szybciej oczywiście, a część misji robisz przez MM bo one są grupowe.

I warto robić wszystkie poboczne, bo przydadzą się później na farme inteli do HVT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

Nie wiem kilka razy przymierzałem się do kupna gry ale zalatuje nudą i do tego fabuła krótka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kilka razy przymierzałem się do kupna gry ale zalatuje nudą i do tego fabuła krótka.

 

to jest jak diablo, fabuła wprowadza i pokazuje jak grac, później zaczyna sie farma i tak naprawdę bez kumpli może być nudno, w DZ nawet ciężko, imo gra do ogrania z kimś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dz to esencja tej gry, nie wiesz kiedy padniesz, kilka dni temu jeden z graczy z tego wątka mnie ubił(byłem rougiem, wleciał mi "na plecy" ), miałem go w kontaktach... później 3 lub 4-y razy spotkał nasz team w zonie, przy okazji musieliśmy ubijać innych graczy z pclaba czego nie robimy niezaatakowani :)

 

Krótka potyczka z innym upierdliwym teamem, na przemian ginelismy, raz oni, raz my, było wyrównanie:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisza na forum a tu dodatek i patch 1.5 we wtorek 22 listopada:

 

Mój link

 

niż zacieram rączki:)

 

Edit. Niestety patch 1,5 bez obsługi dx12. Ten miły dodatek przesuneli na późniejszy okres

Edytowane przez Skunek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisza na forum a tu dodatek i patch 1.5 we wtorek 22 listopada:

 

Mój link

 

już zacieram rączki:)

Miło bo właśnie wracam do The Division ;)

Jednak klimat robi swoje a wykonanie pod względem designerskim to mistrzostwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli by ten tryb zrobić jak w h1z1, 24 osoby zaczynają i wygyrwa ten kto przeżyje jako ostatni, a nie coś tam wysyłać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli by ten tryb zrobić jak w h1z1, 24 osoby zaczynają i wygyrwa ten kto przeżyje jako ostatni, a nie coś tam wysyłać.

Czyli typowy DM. Jako osobny tryb mogłoby się to sprawdzić. Ostatni żywy zgarnia najbardziej wartościowy zrzut. Ewentualnie jeszcze taki team deathmatch.

Edytowane przez Jack White

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U no to szkoda odin. Mi sie fartnelo i jestem akurat w domu. Na pocieszenie zdamy relację z nowości patchowych:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegos czasu zaczalem znowu grac w to "badziewie" :) Zalozylem sobie bansheeka i teraz moga mnie zabijac na strefie :)

Od czwartku bawimy się z szyzarem snajperkami w botki 300k w dynke...krytyk 430k...w graczy 55k w dynke krytyk 65k...2 strzaly goscia nie ma 3 strzal dobity :) fajna sprawa...dodatkowo talent mam na niej 5% skraca czas odnawiania umiejetnosci za trafienie w glowe :) polecam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy,

 

chciałem się dowiedzieć jak wygląda aktualnie kwestia optymalizacji gry? Czy na moim sprzęcie (smok jak cholera :D) z sygnaturki będę w stanie w miarę komfortowo grać na ustawieniach średnich? Bo widzę, że cena zleciała ostatnio nieco i nie wiem czy się nie skusić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat u mnie po patchu w wiekszej ilosci miejsc sa spadki klatek...ale moze to kwestia nowych sterow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkość skrzynki w patchu 1.05 została zwiększona z 70 dp 150 przedmiotów. Nasze modły w końcu zostaly wysluchane:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wbilem 14lvl i obecnie mam 27lvl w dark zone. Czy da sie wydropic zlote przedmioty na tym poziomie w dz01, dz02? Obecnie nie wiem czy isc dalej z lvlem normalnym czy zostac na tym 14. Drugie pytanie czemu ze skrzyn w dark zone, ktore sa na klucz dropia gorsze przedmioty (tylko niebieskie) a te bez klucza daja przedmioty fiolotowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla wszystkich narzekających na division: to jest gra jak diablo dla ludzi lubiących bronie i strzelanie

 

Po ostatnich zmianach jedyna gra w jaka dalej gram a grałem już 500h. Z dzisiejszym dodatkiem Survival będzie jeszcze lepiej

 

Potencjał gry na przyszły content i możliwości zmian/nowych rzeczy jest ogromna i otwarta

 

Błędy poprawiają , haxów już się praktycznie nie widuje w Dark Zonie.

Żadna gra na PC nie dała mi tyle frajdy co the Division, zajebisty klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest sens kupować Season Pass ? Czy lepiej sam nowy dodatek ?

 

Taniej niż 150 zł za season chyba nie znajde..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić, być może ubi zrobi promo z okazji dodatku, oraz blackfriday ostatnio z puntami ubi można było za 72zł kupić

 

edit: jak ktoś chętny na granie to zapraszam: BlackTiger_78

Edytowane przez djcasey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyrzuca was z gry? sprawdzam survivala i nagle delta coś tam coś tam, a teraz po próbie kontynuacji, wyskoczyło że sesja jest niedostępna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raz czy dwa razy zaraz po tym jak ruszyły serwy, teraz bez problemów

ja chcę taki klimat jak w dlc w main story +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...