Skocz do zawartości
Vulc

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

zastanawiam się nad kupnem w/w gry ale mam wybór albo na PC albo na Xone.

Czy poza grafiką różni się czymś w zależności od platformy?

Na grafice jakoś szczególnie mi nie zależy.

 

Jeżeli wygodnie Ci się gra na padzie w tego typu gierki to nic nie stoi na przeszkodzie żebyś wziął ją na konsole. To już zależy od Ciebie ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej ze na Xone Marketplace jest teraz przecena, stąd moje zainteresowanie tytułem.

Skoro niczym się nie różni to już wiem co robić ;)

 

Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wyszedł patch 1.4. Poczytałem o nim na reddicie i ludzie są zachwyceni. Ktoś może pokrótce napisać co się zmieniło? Warto wrócić? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pewnie kolo 17,30, hennep jak jest wolny to tez a odin chyba kolo 18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak cos to dajcie info na uplay - bo moge byc zajety batelfieldem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem sobie dodatek Underground (Podziemia) i mam problem. Gdy chcę odblokować misję Undergroud pisze że muszę ukończyć misję "Secure Quarantine Center", problem w tym że nigdzie nie ma jej na mapie. Czy możliwie ejst że hdy osiągnę lvl 30 pojawi się taka misja na mapie? Teraz mam 26 lvl. Orientuje się ktoś i może mi pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, żeby ta misja się pojawiła musisz osiągnąć 30 poziom agencie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, żeby ta misja się pojawiła musisz osiągnąć 30 poziom agencie :).

 

Faktycznie, po zdobyciu 30 poziomu wyskoczyła ta misja :D Dzięki za odpowiedź. Gra po patchu 1.4 nadaje się teraz do grania solo, choć nie ukrywam że większy fun byłby gdybym miał możliwość grania w jakiejś zorganizowanej grupie ;)

Nie mniej jednak na razie zapuściłem się jedynie do DZ03 i udało mi się zdobyć fajny drop. Macie jakieś dobre sposoby do farmienia DZ w wersji 1.4?

Edytowane przez Strilok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja w sumie nieco żałuje że tak szybko sprzedałem swoją wersję gry, ekipa do grania była. Szybko miałem +50 w DZ i koszenie mobów Dz było spoko.

 

Ale żeby coś potężnego zrobić ( nie mowie o dropach bo z tego nic dobrego nigdy nie bedzie) trzeba by kilkadziesiat h na farmie, dlatego gra jest jak dobry mobas i może wciągnąć na wiele godzin jak się ma ekipę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korciło mnie, zacząłem rano ściągać PTS ale w połowie przerwałem, nie będę sobie psuł zabawy, nie będę oglądał filmików nawet, chce w dniu premiery z ekipą poznawać wspólnie dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre, rano patrzyłem ceny SP i były po 118, teraz są już po 130 :E zobaczyli możliwy hype na nowe DLC i dali wyższą cene :E

Mój link a teraz Mój link

 

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może na święta coś będzie.

Po tym 1.4 jest tyle tego że nie wiem w co się ubrać :E Skończyłem granie kiedy 2 raid wychodził.

Pytanie jeszcze, bo mam itemy 204, nazbierałem tego w DZ, wrzuca mnie na 205+, co mogę mieć w inventory/skrzyni aby wbić na niższy (mam 194gs)

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skusilem sie na gre, jakies porady dla swiezaka? :)

Narazie musze ogarnac ustawienia graficzne bo juz gram na low i potrafi przyciac. Spodziewalem się, że moj lapek jescze uciągnie taką gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was problemy z graniem ze znajomymi? ja i kumpl się nie widzimy online i nie możemy stworzyć grupy.

Ps. czym się opłaca po PvP biegać teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pvp to tylko predator + plecak dajacy sile umiejetnosci + rekawiczki z krytem :) do tego lvoac brutalnosc/zabojczosc/reakcja :D wystarczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że wydłużą czas w survival na jakieś max 4h, choroba postępuje za szybko. Samo miasto pod tonami śniegu mega atmosferka, DZ i okolice gra świateł i jest poczucie że można zginąć za rogiem, super...

 

Nowa klasa Hunter myślę że będzie o nich jeszcze głośno

 

ludki na redzie domagają się elementów z tego trybu w głównej grze, oczywiście zgon kończyłby się albo reanimacją albo odrodzeniem w BO

 

Aha stash podniesiony na 150

 

Generalnie mam nadzieję że Season pass year 1 (tak był tytułowany) nie będzie ostatnim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...