Skocz do zawartości
Vulc

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Odżizys... TAB to kolba... oni specjalnie naprodukowali opcji klawiszowych? To nie mogli zrobić pod to właśnie CTRL albo spacji? Człowiek biega i szufluje klawiszami.

Wypróbuję. Nie idzie np. udusić, czy coś? Albo nóż jest? Albo jakiś łuk potem w kolejnych etapach? Kusza? Kusza by była kozacka, tylko na kuszę to trzeba mieć killboksy zajebiste, a tu wygląda to na słabiutką strzelankę. Że wrogowie to jedna bryła i wsio, masz strzelać od tak...

 

Bliżej tej grze chyba do Gearsów niż do Splinter Cell'a - a WTEDY dopiero by było zajebiście!

 

chyba za bardzo nie czytałeś czym jest ta gra.

Jeśli wiesz czym jest Diablo, to to jest to samo tylko że widok za pleców, biegasz po Manhattanie i strzelasz z autentycznych broni.

Tutaj trzeba trochę wpakować by kogoś ubić a nie pestkować na strzała, do tego jak to w Diablo i innych hackach slaszach trzeba farmić i to sporo, robiąc to samo kilkanaście razy aż dostaniesz to czego szukasz.

Masz tu elementy RPG (levele, skille/talenty) i tym to miało być i bardzo fajnie się sprawdza..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem kiedyś o tym nawiązaniu do Diablo, ale wydawało mi się jakoś tak bardzo daleko idące (nie wierzyłem, że to takie coś może być).

 

Pogram ten darmowy weekend, ale na razie jestem na "nie"... faktycznie złe mam wyobrażenie, ale to też coś znaczy, heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem ze 2 godziny, na razi emam podobne odczucia (no może nie aż tak sceptyczne) jak @Sponsi - najbardziej wkurza, że nie ma podziału na strefy rażenia na ciele - w co nie celujesz to i tak pasek schodzi niczym , jak wspomniał Dominix, jak w jakimś diablo - no sry, ale tutaj mogliby chociaż ten przysłowiowy "łeb" oddzielić od reszty tułowia i po hicie/dwóch klient żeby padał (mogliby to zostawić jedynie na multi) - brak skradania i cichego eliminowania też na wielki minus, aż sie prosi o coś takiego na misjach PvE, no nic do poniedziałku moze się przekonam bardziej do tej gry, ale nawet jeśli - to na pewno płatnych dodatków do tego nie kupie, imo nie warto, już sama podstawka i tak za droga wg mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. The Division to nie gra w pojedynkę - naprawdę nie ma to sensu i szybko się znudzi, bo lootu samemu nie uzbieracie a w DZ choćby niewiadomo jakim tankiem jesteście 4 nie dacie rady nigdy...

2. W grze jest tyle aktywności że mozna codziennie robić coś innego a zwykły przeglad misji dziennych / HVT / ew najazdów / podziemi / sur i innych jest od grona...

 

 

3. Single jest jedynie prologiem do dalszej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. The Division to nie gra w pojedynkę - naprawdę nie ma to sensu i szybko się znudzi, bo lootu samemu nie uzbieracie a w DZ choćby niewiadomo jakim tankiem jesteście 4 nie dacie rady nigdy...

 

Jak najbardziej jest to gra "w pojedynkę", gram w ten sposób od premiery (PvP mnie nie interesuje), a z lootem to po patchu 1.4 jest tego tyle, (wystarczy obskoczyć 12 bossów w godzinkę) że nie ma co z kasa robić (po jego sprzedawaniu):

The_Division_2016_12_13_13_25_37_64.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz dodali trochę więcej w PvE więc nawet solo można dobrze nafarmić o ile się wie jak postać zbudować by dawała radę na Tier5. ludzie farmią podziemia czy raidy solo więc się da.

Wcześniej było słabo i poza "raidami" jedyna opcja to DZ.

Co nie zmienia faktu że grając z ekipą po prostu jest milej bo można pogadać o wszystkim i przy okazji grać i się dobrze bawić, ale tak jest w wielu innych podobnych grach (jak wcześniej wspomniane Diablo) że w kupie raźniej ;)

 

@Kochan co do tego ładowania z głowę, to oczywiście przy odpowiednim sprzęcie daje radę na strzałą ubić, nawet na PvP widziałem kiedyś kolesia co tak ściągał innych, oczywiście mowa tutaj o snajpach co mają duże obrażenia+odpowiednie bonusy do Headów i build/itemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce shootera z headshotami i skradaniem na mechanice strzelania opartej na tej z The Division to w marcu wychodzi Ghost Recon Wildlands ;) Sam się pewnie skuszę, bo Division choć dobry nie jest zdecydowanie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wygląda zabawa z samą podstawką? da radę sie bawić, czy ludzie posiadający dodatek(dodatki , bo nie wiem ile tego wyszło) mają jakąś dużą przewagę na pvp/lepszy eq czy cuś w tym stylu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Wildlands to czekam mega definitywnie, oby nie schrzanili : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos blad delta c-1-198?nie moge sie podlaczyc ,pewnie serwery sa na max i dlatego

Edytowane przez tomkill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wygląda zabawa z samą podstawką? da radę sie bawić, czy ludzie posiadający dodatek(dodatki , bo nie wiem ile tego wyszło) mają jakąś dużą przewagę na pvp/lepszy eq czy cuś w tym stylu?

 

Nie mają żadnej przewagi, wszystko leci w DZ dla każdego, nie będziesz miał jedynie jakichś trybów w których dany element leci częściej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mają żadnej przewagi, wszystko leci w DZ dla każdego, nie będziesz miał jedynie jakichś trybów w których dany element leci częściej

o to dzięki, to chyba dopisze do listy dla Mikołaja na święta ten tytuł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

delta c-1-198 to ten blad to z mojej winy?jak tak to jak go naprawic?czy z winy ubisoftu i nie mam wplywu na ten błąd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli serwery nie wytrzymaly ?mam sie logowac do skutku czy czekac i sprobowac sie zalogowac za 1 godz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe darmowy weekend i sporo ludzi sie rzuciło sprawdzić, jak teraz gra bangla :) mi w becie chodziła żałośnie i też wczoraj mniej więcej z tego powodu odpaliłem, nie chciałem kupić kota w worku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz w o 3 w nocy grac nie moglem a co dopiero teraz;/porazka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w ten weekend to sobie pogram oni mają od dawna jakis problem z serwerami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dwie godziny i mam mieszane uczucia. Jakby całość kosztowała 100 złociszy to mógłbym się zastanowić, ale za samą podstawkę dać 90 dych nie widzi mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli nie ktorzy moga zagrac,a inni nie,musze probowac sie zalogowac ,moze za 10 razem sie uda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to wygląda. Ja dziś dołączam do gry bez problemu. Wczoraj w nocy wyrzuciło mnie ze dwa razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam błąd co oni maja za serwery;/mogli rozdawac klucze a nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze sam klucz, ja w MM za 99 mam i chyba tam wezmę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy osoby które levelowały drugą postać też z początku mogły całe skrzydło zaraz po odblokowaniu wymaksować?

Mam już 10level i wszystkie 3 są na 100%.

W momencie zrobienia misji która dane skrzydło odblokowuje miałem tyle zasobów by wszystko "wykupić"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był ciekawy jak wypada połączenie GTX 970 z 3770k + DX12 w porównaniu do DX11, to zarzucam mój benchmark.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...