Skocz do zawartości
eGabeleXxX

Windows Phone - Temat ogólny

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie... jeżeli ktoś zmienił mi hasło do telefonu, to rozumiem, że nie przeskoczę tego i pozostało mi tylko wgrać od nowa system ?

 

Bo po roku czasu odzyskałem swoją 640tkę.. ale hasło ktoś po złości zmienił.

Edytowane przez wirmo2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie ma innej opcji. Jak była skradziona czy nawet zgubiona, to trzeba było przez konto MS przez przeglądarkę zablokować telefon i dać komunikat o zwrocie np. na policję czy gdzieś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zablokowałem telefon, ale co z tego jak w tym czasie ani razu nie był włączony internet ani gps.. nie miało jak dojść do telefonu aby się zablokował.

 

W każdym razie przywróciłem ustawienia fabryczne przez przyciski i przywróciłem sobie dane z ostatniej kopii zapasowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Profilaktycznie zmień hasła do wszystkiego czego używałeś na telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Profilaktycznie zmień hasła do wszystkiego czego używałeś na telefonie.

Zrobiłem to rok temu :E

 

W nocy ten telefon pod względem aparatu robi robotę, przez czas naświetlenia do 4sek.. Ogólnie sprzedałbym ją ale za min 200zł, za mniej nie sprzedam i wolę zostawić aby leżała, chociaż też nie do końca, pod wieloma względami to świetne urządzenie i warto mieć zapasową słuchawkę, która "ogarnia" na różne ewentualności. po 200 to one jednak nie chodzą.. 160zł przy dobrych wiatrach.

Edytowane przez wirmo2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... jeżeli ktoś zmienił mi hasło do telefonu, to rozumiem, że nie przeskoczę tego i pozostało mi tylko wgrać od nowa system ?

 

Bo po roku czasu odzyskałem swoją 640tkę.. ale hasło ktoś po złości zmienił.

A co ty zrobiłeś z 640?

Będę polować na coś z Androidem, bo wyjścia innego nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długa historia :)

 

No to nie ma co polować tylko brać już ;) Ja już od roku na androidzie. Nie ma co się męczyć z zabugowanym i ograniczonym windowsem.

Windows w niczym nie jest lepszy. Natomiast to, że androidy lagują również można włożyć między bajki. Mam 8 miesięcy jeden telefon i nic nie laguje ani nie tnie. Chodzi nawet szybciej niż lumia 640 i to znacznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Rano jeszcze miałem kontakty na telefonie. Wróciłem do domu, podłączyłem telefon do ładowania i nie ruszałem go. Usłyszałem, że przyszedł sms, od znajomego. Zdziwiłem się, że nie wyświetla się jego imię i nazwisko, tylko numer telefonu. Zajrzałem w Kontakty, a tam mam tylko zapisane te z gmaila. Z konta Microsoft zniknęło wszystko. Da się to jakoś przywrócić? Ich utrata jest bardzo uciążliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam jak tam jest.. ale chyba jest coś takiego jak synchronizacja konta ms.. wtedy powinno pobrać tez kontakty. sprawdź sobie najpierw na stronie internetowej czy te kontakty są. Jeżeli nie to kopia zapasowa ostatnia. Ewentualnie wylacz i włącz telefon najpierw :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie warto tracić nadziei. Wystawiłem około miesiąc temu tą moją lumię 620 bez przycisku zwiększania głośności, oraz bez ładowarki, na olx za stówę.

 

Dzisiaj sprzedałem :thumbup: Strasznie się cieszę, że udało mi się pozbyć tego telefonu i go spieniężyć za 3 cyferki. Już myślałem, ze na zawsze będzie się walał w szufladzie i miejsce zajmował razem z pudełkiem. Bo chętnych na ten model nie wiele, zwłaszcza z bądź co bądź wadą i bez ładowarki, a tak jeszcze komuś posłuży.

Ja chciałem go sprzedać jakoś 1.5 roku temu to mi ktoś łaskę robił że za 20zł weźmie... także różnie z tym jest jak widać.

Edytowane przez wirmo2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Rano jeszcze miałem kontakty na telefonie. Wróciłem do domu, podłączyłem telefon do ładowania i nie ruszałem go. Usłyszałem, że przyszedł sms, od znajomego. Zdziwiłem się, że nie wyświetla się jego imię i nazwisko, tylko numer telefonu. Zajrzałem w Kontakty, a tam mam tylko zapisane te z gmaila. Z konta Microsoft zniknęło wszystko. Da się to jakoś przywrócić? Ich utrata jest bardzo uciążliwa.

Między innymi z tej właśnie przypadłości (prócz padającej już elektroniki w mojej L640 XL) przesiadłem się na Androida.

Coraz częściej zdarzało się że kontakty wyparowywały, co najgorsze również z kopii zapasowej. Coś spartolili i się nie przyznają.

Edytowane przez LeBomB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tutaj jeszcze ktoś kto siedzi na Windows Phone? Bo mam do wydania dwa szkła od 3MK do Lumii 640. Przez pomyłkę wysłali mi do 640 zamiast do 640XL. Kazali mi to zutylizować,a ja wolałbym to komuś dać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...