Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Quito

Blackberry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie odnośnie telefonów backberry.

Cy to prawda że nie da się w nich wyłączyć transferu danych pakietowych (internetu z pakietu)?

Zastanawiam się nad kupnem blackberry ale nie wiem jaki model ma najwygodniejszą klawiaturę i który jest ''najfajniejszy'' pomożecie mi ? :) (model do 1k PLN)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie jest prawda.

Mało tego, w modelach wszystkich poza Z10 i Q10 możesz u każdego operatora w polsce wykupić usługę BIS, która kosztuje 9zł miesięczie (przynajmniej w play) i dzięki niej masz nielimitowany internet. Oczywiście można zawsze bez problemu wylączyć transmisję danych. Do 1000zł wejdź na allegro i po prostu wybierz jak najwyższy model. Proste. Im wyższy model/cena tym lepsze blackberry.

Q10 i Z10 obsługują już system blackberry OS 10, w którym producent wycofał się już z BISu przez co trzeba płacić normalnie za internet tak jak w innych telefonach. Jeśli Ci to nie przeszkadza to możesz znaleźć jakiegoś używanego Z10 za tysiąc złotych. Ja miałem 9780 (które sprzedaję) a teraz mam Z10 i obydwa bardzo sobie chwalę i nie zamienię nigdy tleofnu na żadnego androida ;)

 

p.s. klawiatury wszędzie są bardzo wygodne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...