Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bofain

Edifier Studio 1280T

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki za informacje wlasnie dzisiaj je tez widzialem na ich stronie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cena mogłaby być jednak niższa, nie wiem czy warto do nich dopłacać względem Microlabów B77 w cenie 220-230zł (w artykule zawyżono ich cenę do 250zł)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mysle ze sie oplaca ale kazdy musi sam zadecydowac. W tych glosnikach masz pilota, bass reflex z przodu, regulacje masz z prawej strony glosnika nie z tylu tak jak w microlabach i co najwazniejsze jest jeszcze mniejsze od microlaba a duzo z nas nie posiada tyle miejsca na biurkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już byłem zdecydowany na Modecomy mc-shf80, a tu takie ładne kolumienki wypuszczają. I trzeba się od nowa zastanawiać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Modecomy MC-SHF80 to raczej domowe glosniki do kompa o ładnym wyglądzie, z problemem ktory moze denerwować po dluższym czasie - dość głośne szumy. W recenzji na zakupku czytałem że mają lekko dudniący bas (problem wielu Modecomów zresztą), a model niższy MC-SHF60 radził sobie z tym lepiej.

Natomiast Edifiery z tym tytułem Studio na początku są szczerze mówiąc bardziej zachęcające... Ciekawe jak się sprawdzą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie najbadziej ciekawi jak te edifiery zagrały by z shf56u i R1900t

bo to najbardziej przybliżone cenowo konkurenci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jestem pewny ze trudno bym im bylo przeciwko R1900T dlatego ze zostaly zrobione przez phil johnsa i on je naprawde dobrze zaplanowal. Maja moze nizsza moc ale graja napewno czysciej, neutralniej i maja nizsze znieksztalcenia.

Bas pewnie tez jest lepszy...

Jak gdzies na targach bede mial mozliwosc to odslucham obydwoch zestawow i sie podziele wiedza:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetne głośniczki ,heh w recenzji napisane że nie ma już problemów z wykonaniem jak w r2600 :E Czekam na r2800 ,ale zanim my się ich doczekamy :biggrinparty:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no nie wiem czy bedzie sie komus chcialo wydac 1000zl za takie gabaryty, ale napewno sie zawsze klient znajdzie ale czy to sie im bedzie oplacalo nie jestem pewny...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

feda78

Te 1000zł to w nawiązaniu do którego modelu?

Bofain

Wiesz jak to jest z relacją cena sugerowana - rzeczywistość ...

Jeśli faktycznie 400zł zostanie utrzymane to będzie nadal fajny zakup o ile nie chcemy zagospodarowywać dużej przestrzeni, w przeciwnym wypadku są ciekawsze czyt. mocniejsze i większe propozycje.

Natomiast Modecom SHF80 bym porzucił, według mnie szału nie robią. Minimalnie więcej i Microlab 6C (wychodzi odświeżona wersja) pojawiają się na półce.

No ale znowu to raczej nie są biurkowe monitory, według mnie te R1280T to największy sensowny rozmiar jaki można postawić sobie przed nosem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@feda78

Znajdą się kienci popatrz ilu jest takich którzy zobaczą jakiej wielkości r2800 ma głośnik niskotonowy i już będą podekscytowani

to nawet spokojnie zastąpi polecane zestawy 2.1 w tej cenie

a propo dajmy przykład -monitory studyjne też trzeba troche miejsca bo wiadomo że nie będą grały 50cm od siebie i trzeba do tego standy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytałem recenzję i jednego nie wiem... Jak się zmienia wejście w głośnikach? Na pilocie na pewno nie. Poprzez wciśnięcie gałki volumne? Tak jak mam to w R2600? Ponieważ pod gałką od głosnosci jest tylko volume a nie jak w przypadku R2600 volume/input a w recenzji milcza na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aro moze i masz racje jak beda mialy dobry dzwiek to klient sie napewno znajdze musze ich sobie odsluchac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zmienia się. Oba wejścia są aktywne jednocześnie.

Czytałem recenzję i jednego nie wiem... Jak się zmienia wejście w głośnikach? Na pilocie na pewno nie. Poprzez wciśnięcie gałki volumne? Tak jak mam to w R2600? Ponieważ pod gałką od głosnosci jest tylko volume a nie jak w przypadku R2600 volume/input a w recenzji milcza na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wlasnie znalazlem na FB:

Edifier Polska ma przyjemność ogłosić, że od dnia 10.10.2013 będzie możliwość wypożyczenia niektórych modeli głośników do odsłuchów w swoim mieszkaniu. Poniżej przedstawię listę modeli - nie wszystkie będą możliwe do wypożyczenia od razu (część dopiero od listopada).

ZASADY: My płacimy za przesyłkę w dwie strony, Państwo wysyłają do nas skan dowodu osobistego z widniejącym adresem, na który jadą głośniki oraz z numerem telefonu do osoby wypożyczającej, po 7-10 dniach odbieramy towar.

BEZ KOSZTÓW po Państwa stronie.

Modele:

K830

H850

C2X

C3

S330D

S530D

S730

R1600TIII

R2600 bass reflex z przodu 3m XLR

S2000

IF230 Tick Tock Dock

MF240BT Tick Tock BT

IF500 Encore WWI black

IF360 WWI

IF600

Ilość modeli testowych jest ograniczona. W przypadku gdy któregoś modelu nie będzie, osoba chętna wrzucana jest do kolejki.

Akcja trwa do końca roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajna akcja z Ich strony. Chętnie wypożyczyłbym S2000.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ja napewno wezme cos ale jeszcze nie wiem dokladnie moze te male glosnicznki ktore sa w tescie na twojepc tylko ze nie maja ich tutaj na liscie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś słuchał tych głośników? Ja wciąż czekam na ich premierę, choć już byłem o krok od zamówienia Modecomów, trochę mi jednak namieszała pewna recka w głowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ktoś stąd był na targach i słuchał? Popytaj. A jeśli mówimy o tej samej recenzji to rzeczywiście głośniki zostały opisane w samych superlatywach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak bylem i odsluchalem wszystkich glosnikow.Graly czysto i glosno chociaz tylko puscilem muzyke z mp3.

Problem byl tylko z glosnoscia nie mozna bylo nieraz wytrzymac w tej hali bo ICY-cos strasznie nawalalo estradowymi...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...