Skocz do zawartości
bacho5991

Suicide Squad: Kill the Justice League

Rekomendowane odpowiedzi

Dalej nie jestem do końca przekonany i bardziej czekam na Gotham Knights :P 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak oto, kolejne studio robiące fajne gry, prawdopodobnie dokona żywota.

RIP Rocksteady, welcome Cocksteady - szykujta się ludziska na monetyzacyjne ostre dymanko :E 

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BP mi nie przeszkadza, jak będzie to także singlowe doświadczenie. 2 lata od zapowiedzi i nadal skrawka gameplaya nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infocomm Media Development Authority potwierdza, że Suicide Squad: Kill the Justice League jest przygodą przeznaczoną wyłącznie dla dorosłych (+18), a otwarty świat w przygodzie zostanie podzielony na fragmenty – w każdym będziemy wykonywać misje, a na końcu zmierzymy się z bossem... prawdopodobnie będą to członkowie Ligi Sprawiedliwości:

„Z perspektywy trzeciej osoby gracz kontroluje członka Suicide Squad, aby walczyć z różnymi wrogami (głównie robotami i kosmitami) w różnych obszarach miasta. W każdym z obszarów gracz będzie musiał zmierzyć się z bossem, aby posunąć fabułę do przodu. Są też cele poboczne, które polegają na ratowaniu uwięzionych cywilów i zbieraniu przedmiotów do ulepszenia swojego wyposażenia”.

źródło i więcej w temacie na ppe: 

Suicide Squad: Kill the Justice League tylko dla dorosłych. Wyciekły nowe informacje o oczekiwanej grze (ppe.pl)

Dzisiaj podczas pierwszego w tym roku State of Play o 22 odbędzie się 15-sto minutowy pokaz gry ;) 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo to wygląda, chyba nawet gorzej od GK.

 

37285380.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością muszę się zgodzić, kij wie czym ma być ta gra, naciapane wszędzie wszystkiego, klimatu jak dla mnie zero. Historia typu ratowanie świata, ileż moszna...

8 lat minie niedługo do ostatniej gry Rocksteady i kiepsko to wygląda, Sefton Hill zawinął się stamtąd jeszcze z jednym ziomeczkiem pod koniec ubiegłego roku, wtf - okręt tonie? Znowu prawdopodobnie krawaciarze z WB wprowadzają swoje chore wizje a ci, co mają dobre pomysły i kochają gry muszą się ewakuować. To taka moja luźna nadinterpretacja i gdybanko ale będę bardzo zdziwiony jak ta gra się okaże hitem.

 

 

 

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyśleć, że ludzie narzekali na rycerzy z Gotham. ???

 

Edytowane przez Userkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra lekka dla mnie, miałem spore oczekiwania mimo wcześniejszych informacji o tej grze, bo batmany od rocksteady były imo genialne i 3 razy ograłem trylogię. A tutaj obejrzałem jakiź mix gotham knights z fortinite ?   Quo vadis rocksteady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza prezentacja Suicide Squad: Kill The Justice League spotkała się z chłodnym przyjęciem. Fani narzekają na małą różnorodność rozgrywki oraz położenie dużego nacisku na elementy gry-usługi.

Suicide Squad rozczarowuje, gracze punktują sztampowy gameplay | GRYOnline.pl (gry-online.pl)

Ojej... ale będzie tak pięknie i kolorowo: wymóg always online, Denuvo oraz skórki do broni w płatnym battlepassie no i sobie poszczelacie do woli do wszystkiego co się rusza :E 

meme-face-palm.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna gra śmieć. Życzę niskiej sprzedaży :D

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda beznadziejnie. Eleganckie Batmany kiedyś robili, a tu po tylu latach taka kicha. Widać odejście szefostwa i założycieli nieprzypadkowe jak u bioware. Studio w stadium upadku. 

Edytowane przez Kelam
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu tego gameplaya to jestem w szoku ze takie studio zrobiło coś słabego na tle batmana no cóz beda ostre obniżki cen a tym bardziej coop robi wielką krzywdę tej grze.

 

Nawet  Batman: Arkham Origins perpektywy czasu na pewno będzie dużo lepszą grą niż to coś.

Edytowane przez brainq
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Studio jak studio, ciekawe kto tam jeszcze w ogóle pamięta te batmany, bo przez tyle lat to tam może niewiele osób zostało z tamtych czasów więc sama nazwa uj znaczy teraz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre, pamiętacie reboot Saits Row tu mamy powtórkę.

730562012_271.jpg

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się specjalnie tą grą nie interesowałem, ale po tym, co tu zobaczyłem, tym bardziej nie będę.

8 godzin temu, MrKetiw napisał:

Kolejna gra śmieć. Życzę niskiej sprzedaży :D

Nie trzeba nic życzyć, to ma murową słabą sprzedaż. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 24.02.2023 o 16:52, Stjepan666 napisał:

Dobre, pamiętacie reboot Saits Row tu mamy powtórkę.

730562012_271.jpg

Chyba podziałało:

Nie jest to jeszcze oficjalna wiadomość, ale wiele na to wskazuje, że za 78 dni nie odbędzie się premiera Suicide Squad: Kill the Justice League. Jason Schreier na łamach redakcji Bloomberga informuje o kolejnym opóźnieniu

„Warner Bros. ponownie opóźniło grę opartą na komiksowej franczyzie Suicide Squad, przesuwając ją z majowej daty wydania na późniejszy okres tego roku, według osoby posiadającej bezpośrednią wiedzę w tej sprawie”

Jason Schreier dodał również, że Suicide Squad: Kill the Justice League nie zadebiutuje pod koniec maja z powodu konkurencji – jak wiadomo nadciągają takie gry jak The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom (12.05), Diablo IV (06.06) oraz Final Fantasy XVI (22.06)

:E 

Więcej u źródła: Suicide Squad: Kill the Justice League ma zaliczyć jeszcze jedno opóźnienie! Wszystko przez krytykę fanów (ppe.pl)

Edytowane przez lamparcicho
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosząc się do tego że podziałało bo mega słabe opinie (słusznie)  I co da to opóźnienie? Przecież nie zmienią szkieletu rozgrywki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lamparcicho napisał:

Chyba podziałało:

Jak ma to wyjść w zbliżonym terminie co D4 czy FF to raczej był by to powód opóźnienia gry, a nie ilość negatywnych opinii. Bo core gry i tak bym nie zmienili w ciągu kilku msc. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...