Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

asasinul

Zna ktos ten numer?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Zna Może ktoś ten numer?Wiem tylko ,że jest to numer z Gdańska a nie mam pojęcia o co chodzi bo nie mogłem odebrac jak dzwonił ten ktoś

58 732 44 99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zna Może ktoś ten numer?Wiem tylko ,że jest to numer z Gdańska a nie mam pojęcia o co chodzi bo nie mogłem odebrac jak dzwonił ten ktoś

58 732 44 99

Ciężko oddzwonić ? :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem cie... :E

Dzwonił ktoś do Ciebie, nie odebrałeś a teraz wypisujesz ten numer na forum i pytasz kto to...

Co by było jakby Twoja matka zmieniła numer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem cie... :E

Dzwonił ktoś do Ciebie, nie odebrałeś a teraz wypisujesz ten numer na forum i pytasz kto to...

Co by było jakby Twoja matka zmieniła numer?

Jego pytanie nie jest głupie. Niedawno przestrzegali w mediach przed oddzwanianiem na numery, które bliźniaczo przypominają numery krajowe, zamiejscowe, np. 22xxxx. Okazywało się, że ludzie oddzwaniali...za granicę, a numer przypominał jedynie numery polskie (ilość cyfr czyli 9 oraz nasze kierunkowe)...po czym dostawali ogromne rachunki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytam bo czytałem ,że specjalnie niektóre "firmy" robią tak ,że specjalnie dzwonią tzn puszczają tzw sygnał aby się zastanawiac i oddzwonić a przy oddzwonieniu naliczaja opłate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdze, bede dzwonił między 2-3 rano, zawsze wtedy mnie największy śpioch w robocie bierze, przynajmniej z kims sobie pogadam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem cie... :E

Dzwonił ktoś do Ciebie, nie odebrałeś a teraz wypisujesz ten numer na forum i pytasz kto to...

Co by było jakby Twoja matka zmieniła numer?

to by mi pod poduszką dzwoniło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat jednak się przydał. Przed chwilą dzwonił do mnie następujący numer: "+00", ku*** jakiś diabeł czy co ? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytam bo czytałem ,że specjalnie niektóre "firmy" robią tak ,że specjalnie dzwonią tzn puszczają tzw sygnał aby się zastanawiac i oddzwonić a przy oddzwonieniu naliczaja opłate

mbank mi tak robił, a jak raz oddzwoniłem to się automat odezwał, tempe wuje :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zadzwonił do mnie w środku nocy ktoś z nieznanego numeru, po wklepaniu w goglach okazało się, że to numer z Konga (+243)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy można znaleźć jakieś logiczne wytłumaczenie na "+00", szkoda że nie odebrałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj stwierdziłem ,że jednak oddzwonie na ten numer,dzwoniłem w południe, pare razy,teraz apre razy i dziwne jest to ,że numer jest cały czas zajęty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zadzwonił do mnie w środku nocy ktoś z nieznanego numeru, po wklepaniu w goglach okazało się, że to numer z Konga (+243)

 

Dokładnie, moja babcia miała taką akcję w Tmobile. Rachunek wyniósł wtedy prawie 800 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy można znaleźć jakieś logiczne wytłumaczenie na "+00", szkoda że nie odebrałem :D

Temat jednak się przydał. Przed chwilą dzwonił do mnie następujący numer: "+00", ku*** jakiś diabeł czy co ? :hmm:

kierunkowy na polskę to "0048" ale wtedy niepowinien pojawić się "+", który w numerze kierunkowym oznacza to samo co dwa zera("+48" = "0048")

w teorii taki kierunkowy nie istnieje :E

http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20070520204454AAzucih

jak się okazuje jest to kolejna zagadka wszeświata :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się okazuje jest to kolejna zagadka wszeświata :E

 

Otóż to, bałem się odebrać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys była jakaś stronka ktodzownil.pl czy coś , pamiętacie.

istnieje to jeszcze ? :hmm:

 

ja nie mam takich akcji jak wy , no w sumie RAZ z 2 lata temu ok 01:00 w nocy zadzowniła babka , z informacją ze moja wiertarka bosha jest do odebrania z autoryzowanego serwisu po naprawie :E

jej szczęście ze nie spałem a grałem w silkroad'a :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy można znaleźć jakieś logiczne wytłumaczenie na "+00", szkoda że nie odebrałem :D

 

Mając własną bramke/serwer na asterisk i odpowiedniego operatora możesz wychodzić dowolnym numerem jaki ci się tylko podoba.

Lub możesz skorzystać z gotowych serwisów oferujących tego typu usługi.

 

Dlatego nigdy nie należy ufać caller id.

Przykład:

Clipboard.jpg

 

W Polsce kiedyś był taki serwis, nazywał się wykrecnumer.pl ale abw go zgasiła bo 'zagrażał bezpieczeństwu państwowemu'

http://niebezpiecznik.pl/post/4-lata-wiezienia-za-spoofing-callerid-dla-polaka/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ktos 2 lata temu jeszcze gral w Silkroada? :E

no moze to ze 3 były.

jeszcze jak d12 było.

potem na troche sie na playsro przerzuciłem i rusro ale na rusro skasowali mi konto bo nie bylem z rosji a play sro zamkneli i sobie darowałem calkowicie tą gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"+00" dzwonił już dzisiaj do mnie 5x. Myślałem że to jakieś fixy androida ale po przełożeniu simki do starego fona także dzwoni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...