Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ostatni_sprawiedliwy

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo osób jeszcze gra multi w bf4 na PS3? Czy większość juz się ja nowa generację przesiadla?

http://bf4stats.com/

 

btw. faktycznie DICE wymieniło serwery, gra się o wiele lepiej - w końcu tak jak trzeba. Nasze strzały lecą tam gdzie trzeba, mekong przy 64graczach wreszcie nie laguje. BF4 wczoraj mnie przyssał na 3h, a to nie zdarzało się u mnie przed wymianą serwerów. Zawsze był z mojej strony Rage.

Dobrze że to w końcu ogarnęli, lepiej późno niż wcale.

 

edit: mowa o PS4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem dzisia po raz pierwszy. Jest cholernie ciezko dla mnie. Wczesniej w coda gralem i tu strzaly na zdecydowanie blizsze odleglosci natomiast w bf odleglosci troszke wieksze przez co dla mnie ciezko wycelowac - a juz na padzie to w ogole. Bede walczyl. :)

 

Czy ktos z obecnych i grajacych na ps4 ma moze ochote pograc wraz z komunikacja glosowa?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem dzisia po raz pierwszy. Jest cholernie ciezko dla mnie. Wczesniej w coda gralem i tu strzaly na zdecydowanie blizsze odleglosci natomiast w bf odleglosci troszke wieksze przez co dla mnie ciezko wycelowac - a juz na padzie to w ogole. Bede walczyl. :)

 

Czy ktos z obecnych i grajacych na ps4 ma moze ochote pograc wraz z komunikacja glosowa?

 

Pozdrawiam

 

Po maturach chętnie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również się pisze na BFa - po weekendzie powieniem mieć gierkę. PSN - Charnadzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już się pozbyłem - czekam na BC3 lub BF5 wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem dzisia po raz pierwszy. Jest cholernie ciezko dla mnie. Wczesniej w coda gralem i tu strzaly na zdecydowanie blizsze odleglosci natomiast w bf odleglosci troszke wieksze przez co dla mnie ciezko wycelowac - a juz na padzie to w ogole. Bede walczyl. :)

 

Czy ktos z obecnych i grajacych na ps4 ma moze ochote pograc wraz z komunikacja glosowa?

 

Pozdrawiam

Kwestia czasu. Dla mnie BF to była pierwsza gra na ps4, nigdy wcześniej nie miałem żadnej konsoli i na padzie praktycznie nie grywałem :D Więc wyobraź sobie jak mi było ciężko to ogarnąć :E Trzeba po prostu grać i jest coraz lepiej. Nie żebym jakoś wymiatał już ale czerpię przyjemność z gry i ogólnie nie jest źle :D

 

Ja chętnie pogram kiedyś jakby się zebrało kilka osób. Przy okazji sprawdzę tą komunikację głosową w końcu. Na razie mam przerwę, bo przechodzę infamousa ale jak skończę to powrót do BF'a :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam spokojnie :)

 

nie jestes pewien czy dodawałem cie do listy na PSN, jakie masz ID?

 

Tymczasem Plus na kolejny rok załadowany :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eloszki po prostu eloszki :E

 

W tygodniu bede mial tez coda wiec zobacze co wyleci z mojej biblioteki. Kazdej grze daje 1 miesiac obecnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji sprawdzę tą komunikację głosową w końcu. Na razie mam przerwę, bo przechodzę infamousa ale jak skończę to powrót do BF'a :P

Jak ten nowy infamous?

 

Ja chętnie zagram jak będzie się zbierała jakaś "drużyna" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie całkiem spoko. Nie powiem, żeby mnie jakoś mega wciągnęło ale gra się przyjemnie. Chociaż po czasie robi się trochę powtarzalne, zwłaszcza te "misje" dodatkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na PS4 też są wersje premium czy dodatki są dostępne po zakupie tylko podstawy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na PS4 też są wersje premium czy dodatki są dostępne po zakupie tylko podstawy ?

Nie do końca cię rozumiem ale na PS4 kupujesz podstawę + usługę premium (wszystkie dodatki, wcześniejszy dostęp do nich i inne popierdółki) lub podstawę i poszczególne dodatki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca cię rozumiem ale na PS4 kupujesz podstawę + usługę premium (wszystkie dodatki, wcześniejszy dostęp do nich i inne popierdółki) lub podstawę i poszczególne dodatki...

 

 

Spoko, o to mi chodziło. Dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić Bf4 na Ps4 mają też na Pc ? Waszym zdaniem.

Jakoś na Pc mi się gra znudziła, ale chętnie bym pograł na Ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić Bf4 na Ps4 mają też na Pc ? Waszym zdaniem.

Jakoś na Pc mi się gra znudziła, ale chętnie bym pograł na Ps4.

A co niby ciekawszego miałaby ci dać wersja na PS4 względem tej na PC? Przecież oprócz sposobu sterowania w rozgrywce nie będziesz miał nic innego (no może mniej cheaterów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie macie jakiś sposób żeby nauczyć się w to grać ? Na PC miałem piękne ratio, a tutaj to jakaś masakra. Po filmikach na YT to wydawało się łatwiejsze :E Ograłem już kilka gierek na PS i jakoś szło, nawet w COD lepiej mi szło :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie macie jakiś sposób żeby nauczyć się w to grać ? Na PC miałem piękne ratio, a tutaj to jakaś masakra. Po filmikach na YT to wydawało się łatwiejsze :E Ograłem już kilka gierek na PS i jakoś szło, nawet w COD lepiej mi szło :(

Musisz grać nie ma innego lekarstwa, nie przerywaj gry jak ci nie idzie. Po prostu graj. Osobiście moim pierwszym fpsem na konsoli był Killzone 2 z PS3. Jaka to była dla mnie mordęga aby to przejść. Pierwsze obcowanie z padem skutkowało tym, że nie potrafiłem się poruszać po mapie ;E

Nie pamiętam kiedy zacząłem już tak fest ogarniać pada, wiem jednak że przy KZ3 w multi już był ogar.

 

Aktualnie w BF4 już nie gram, przerzuciłem się z powrotem na KZ:SF. (w KZ nie występuje auto-aim)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, kwestia czasu :E Ja właśnie zacząłem od BF4, bo nie miałem wcześniej konsoli i nawet ogarniałem już całkiem nieźle:D Chociaż teraz zagrałem po około miesiącu przerwy i jest masakra :E

 

Mam wrażenie, że coś zjeb*li :D Tak jakby obniżyli obrażenia przy niektórych broniach i w ogóle jakoś tak dziwnie mi się gra. Były jakieś zmiany ostatnio? Chociaż pewnie to przez to, że się odzwyczaiłem. Ale np. dziwi mnie, że jak daje szybka gra to mnie łączy z jakimiś dziwnymi serwerami tak jakby prywatnymi, klanowymi itd. Wcześniej łączyło tylko z oficjalnymi chyba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze ma tutaj kłopoty ze znikającym postępem gry w singlu ? Z tego co czytałem to dość powszechny problem. Wpisy z zeszłego roku i dziwie się, że jeszcze tego nie naprawili :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja singla włączyłem 2 razy, za każdym razem od początku gry musiałem grać, to gra do multi po co chcesz przechodzić tego badziewnego singla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda, poza tym po jego ukończeniu można dostać kilka broni do multi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie jeszcze, gdzie można tanio ustrzelić premium ? bo 200 zł to sporawo trochę... Bo podstawa, premium i roczne ps+ to wychodzi lekko ponad 500 stówek po prostu. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja tutaj piszę ? :) Czy ktoś miał taki problem, że po naciśnięciu Options zaraz po uruchomieniu gry nic się nie dzieje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja tutaj piszę ? :) Czy ktoś miał taki problem, że po naciśnięciu Options zaraz po uruchomieniu gry nic się nie dzieje ?

 

Żebyś nie miał wrażenia, że tylko ty tutaj piszesz - nie, nie miałem nigdy takiego problemu. wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...