Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ostatni_sprawiedliwy

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj po raz pierwszy zagrałem w multi na swojej konsoli i wow :E Cofam wszystko to co złego mówiłem, jak dotąd tylko dwa razy gra mnie wywaliła a starcia w trybie Conquest są czasami tak epickie że nie jestem w stanie tego lepiej opisać :E Żałuję, że nie mam lepszej broni i nie mam jej jeszcze dobrze zmodyfikowanej ale powolutku do celu. Tak jak przeszedłem 1,5 misji z singla tak wiem że długo do niego nie powrócę. Nawet chyba Watch Dogs zaczeka sobie grzecznie na swoją kolej aż mi się znudzi szarża z 30 innymi graczami. Graficznie miłe zaskoczenie ale mimo to spodziewałem się większego bum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą zastanawiam się dlaczego tak mało jest serwerów hardcore. Od kiedy pamiętam to gram w BF tylko na hardcore. Tutaj tych serwerów jest może z 30 ma premium! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wam bf normalnie? Mnie ostatnio cały czas wywala... Chwilę pogram i zaraz jest "utracono połączenie". Co za syf. To jest niewiarygodne, że po takim długim czasie od premiery i po tylu aktualizacjach oni zamiast naprawić wszystko to potrafią jeszcze bardziej spier***ić... W dodatku straciłem chyba wszystkie premie z nieznanego mi powodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mnie ani razu nie wywaliło, grałem raz w trybie Conquest i raz na TDM.

 

Swoją drogą jestem laikiem jeśli chodzi o multi w BF4. Moglibyście mnie poinstruować jak mam zmienić sobie broń w klasie Assault ? Mam co prawda angielską wersję gry ale za cholerę nie mogę dotrzeć do tego jak zmodyfikować bronie, a podczas rozgrywki wyskoczyło mi że parę już odblokowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naciśnij kwadrat przy wyborze spawna. Resztę powinieneś ogarnąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komuś udało się ściągnąć betę Hardline na Ps4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komuś udało się ściągnąć betę Hardline na Ps4 ?

na betę trzeba się zapisać - liczba betatesterów na PS4 jest ograniczona i decyduje kolejność. Zapisałem się, na końcu dostałem chyba informację, że o przynaniu dostępu poinformują mnie mailem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd, zapisałem się momentalnie po ogłoszeniu, mam wszystkie poprzednie bf... ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak z tym jest? Też się zapisałem ale podejrzewam, że już za późno. Ale z drugiej strony wyczytałem gdzieś, że posiadacze BF4 dostają zaproszenie do bety automatycznie. Póki co nic nie dostałem :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dostałem zaproszenie do bety. W weekend trochę poszaleję ... bigsmile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem :D

 

Ale nie wiem jeszcze za bardzo... gdzie to się ściąga? :E Z poziomu konsoli normalnie w store? Muszę poszukać zaraz.

 

edit. Ok, już znalazłem. Nie jest nawet dużo do ściągania, jakieś 6GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić Bf4 na Ps4 mają też na Pc ? Waszym zdaniem.

Jakoś na Pc mi się gra znudziła, ale chętnie bym pograł na Ps4.

Warto mniej straconych nerwów i większa frajda z gry, oczywiście trzeba mieć duży tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Które dlc jest najlepsze waszym zdaniem i które warto kupić? Jest teraz ta promocja i się zastanawiam czy jest sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam gdzie najtaniej kupie premium do bf4?

 

Na allegro za 115zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, czy Premium na PS4 mozna kupic tylko w PSStore?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to temat na PS4 ale na PS3 mam problem.

 

Taki o:

 

 

Konsola wyłączana, reset misji. A gra nie chce mnie puścić dalej. Ktoś wie o co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pogrywam troche w BF4 ale wydaje się mocno okrojony - sporo contentu jest w płatnych dlc... Czy posiadanie BF4 bez premium jest dobra decyzja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...