Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

LeWyyyyy

Samsung smart tv zawiesza się aplikacja TVN Player

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak ja w temacie.

Zawiesza mi się aplikacja TVN Player. Najczęsciej jak wezmę Programy, rozrywka i nic. Mogę cofnąć strzałką wstcz.

 

Możliwe że oni coś z tym robią czy trzeba reklamacje jakąś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na 37D6500 też nie raz się zawiesza na przechodzieniu po kategoriach TVN Playera.

Na moje oko problem pojawił się tydzień może 2 temu.

 

Pewnie coś zchrzanili w apce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak że jak wybiorę Programy nastepnie dojdę do rozrywki i koniec. Stoi

 

U mnie na bardziej rozbudowanych działach w miejscu gdzie możesz wybrać konkretny program i przejść do odcinków.

Jaki masz TV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawiesza mi się aplikacja TVN Player.

Nie tylko tobie - podobno któraś aktualizacja (nawet nie pamiętam czy TV czy aplikacji) skaszaniła aplikację. Na kilku forach są też informacje o tej przypadłości. Trzeba by chyba poczekać na nową aktualizację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dodam od siebie, bo mam BD Samsunga z funkcją smart - aktualizacja nic nie popsuła i żona jak miło oglądała tak ogląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko tobie - podobno któraś aktualizacja (nawet nie pamiętam czy TV czy aplikacji) skaszaniła aplikację. Na kilku forach są też informacje o tej przypadłości. Trzeba by chyba poczekać na nową aktualizację.

A co aktualizacja ma do tego???Problem był po stronie nadawcy,dzisiaj działa normalnie.Czasem zdarza sie taka sytuacja bo nie jest to pierwszy raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co aktualizacja ma do tego?

Aktualizacja aplikacji nie może skaszanić jej działania? Nigdy z czymś takim jie miałeś do czynienia? Zresztą, nieważne - po pierwsze napisałem "podobno", po drugie, jak pisałem, było to info widziane w dyskusji w sieci a nie moja wiedza…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja aplikacji nie może skaszanić jej działania?

Może,oczywiście,tyle że w tym przypadku nie było mowy że się zaktualizowała,u mnie było to samo a nie robiło aktualizacji.

Dzisiaj a być może i wcześniej też(nie sprawdzałem)pojawił się problem z Ipla,po wejściu w aplikacje telewizor(Samsung c650) zawiesza się,jedyne wyjście to wyjęcie z gniazdka,brak jest reakcji na pilota,problem nie tylko u mnie bo spotkałem sie z tym też na innym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkop

Działa wam poprawnie tvn player? od tygodnia mam taki motyw ze wiekszosc rzeczy nei da sie ogladac, po wlaczeniu jakiegos odcinka na sekunde pojawia sie napis ladowanie i wraca do listy wyboru odcinkow..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...