Skocz do zawartości
Atomowa Sprawiedliwość

PCL LUX CLUB ATOMOWEJ SPRAWIEDLIWOSCI!11

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj zamierzam kupić tatrę mocną i ojczystą :cool::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu woziłbym się jakimś odpicowanym gratem. Duży fiat, polonez, może jakaś stara skoda albo zastawa. :cool:

 

Tymczasem ja jestem dosyć bliski tego, bo mam auto z 98 roku. Tyle dobrze, że benzyna, to wstydu nie ma :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabytkowymi autami nie jezdzi sie na co dzień Kocie :/

 

Teraz bedzie tesla, serwis juz mamy, czekam na salon (Elon mówił o tym roku). Przt okazji za tydzien premiera cybercienrzaruwki. Jezeli sie na nia zdecyduje to bede musial czekac az ruszy produkcja, czyli ze 2 lata.

 

Czasem tesknie za czasami kiedy sie jezdzili starymi furami, taka że ponad 10 lat. Mialo to swoj jakis urok. Albo tylko flaszbaki z mlodosci, ze sie cislo latem nad jezioro, wodeczka wypalała lakier na dachu poloneza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Clubowiczuw. Jestesm juz po goroncych premierach proseruw AMD i teraz najszła pora na porzondny setup. Teraz weekend to bede chlał ale zaczynamy poszukiwania. Najpierw poczebne som akcesoria bo wszystko wymieniamy na nojki, wjadomka.

Jak macie propozycje setupuw prosze o komentarze.

SZukamy tez monitora, oczywiscie gurna pulka, 4k, 120Hz i nie jakies mikrusy 27 cali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym brał e8400 albo q6600 i kręęęęęęć :) Do tego jakiś 8800gtx + 4gb ram i bendziesz miał zestawik na lata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie radzili dwurdzeniowe jak doplaciles kilkaset i miales q6600. kazdy muwil mocne 2 jaja na lata. A tu wychodzi gta 4... :E

dlatego w luc clubie nie paczysz na slabe kąponenty

 

dobrze

zacznijmu od monitora, czekam na propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabytkowymi autami nie jezdzi sie na co dzień Kocie :/

 

Teraz bedzie tesla, serwis juz mamy, czekam na salon (Elon mówił o tym roku). Przt okazji za tydzien premiera cybercienrzaruwki. Jezeli sie na nia zdecyduje to bede musial czekac az ruszy produkcja, czyli ze 2 lata.

 

Czasem tesknie za czasami kiedy sie jezdzili starymi furami, taka że ponad 10 lat. Mialo to swoj jakis urok. Albo tylko flaszbaki z mlodosci, ze sie cislo latem nad jezioro, wodeczka wypalała lakier na dachu poloneza.

A nie uważasz, że właśnie takie odstępstwo byłoby ciekawe? Tylko zamiast ori silnika wrzucić jakiś bardziej bezobsługowy, nadający się do daily. Np. taki kredens z dobrym silnikiem byłby spoko :cool:

 

Ew. 126p z elektrycznym napędem. Bieda Tesla Polish Edition XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ten amd jest ze 2 razy drozszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj swojej ksienrzniczce Nota10, tego mniejszego bo mowila ze wiekszy to juz za duzy na jej łapki no i wiem ze latajom jej roznice sprzentowe.

Wiec pora na....

 

MINI RECENZJEE!!!1

 

Wiecie, na necxie macie technikalia i fotki wienc skupie sie na wrazeniach jakie niesie ze sobom uzytkowanie notea10tego.

 

Pierwszza sprawa, poszlo o wyglad. CHciala S10e bo maly, ale note10 okazal sie sliczniejszy. Obudowa sie bardzo ladnie mieni na zywo na modnom tenoczowm aure. Robi wrazenie jak procek Intela w labaratorium poszukiwaczy dziur sprzentowych. Jak juz pisalem technikalia nie som jakies kluczowe ale note ma wiewcej ramu. Nie ma slota sd ale 256gb jej styknie i tak. Tym bardziej ze w xxi wieku sie streamuje, nikt juz nie trzyma kotletow w pamieci sprzetu (chyab ze rarytasy jakies) w dobie darmowego, nielimitowanego neta.

Ja tez zauwazylem, ze ekran ma jakmies mdle kolorki, bialy jakis slaby. Wejszłem w ustawienia a tam brak opcji regulacyjnych ekranu, ktore w serji S sa dosc rozbudowane. Nie mozna zmienic rozdzialki, sie okazalo ze note ma biednom rozdzialeke, ale w sumie uj, nie widac tego. Ekran mozna ustyawic na standart i na zywy. Obie opcje kicha. Kalibracja ekranika na minus dla mnie.

 

Puki co koniec recencji. Zapraszam do komenrtowania i zadawania pytan.

 

a i PS

 

tel nie ma zloncza 3,5mm. Nie ze zyje w XX wjeku, ale KOLJENA RZECZ OD LADOWANIA :E

kabelkowe sluchawki mi nie wadzom, poza tym sporadycznie sie przydaje tel jako zrodlo dzwieku do jakiegos klasycznego sprzetu audio ktorego mam sporo. amplituner z lat 80-tych nie ma bt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do komenrtowania i zadawania pytan.

 

czy ryby odczuwają pragnienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj swojej ksienrzniczce Nota10, tego mniejszego bo mowila ze wiekszy to juz za duzy na jej łapki no i wiem ze latajom jej roznice sprzentowe.

Wiec pora na....

 

MINI RECENZJEE!!!1

 

Wiecie, na necxie macie technikalia i fotki wienc skupie sie na wrazeniach jakie niesie ze sobom uzytkowanie notea10tego.

 

Pierwszza sprawa, poszlo o wyglad. CHciala S10e bo maly, ale note10 okazal sie sliczniejszy. Obudowa sie bardzo ladnie mieni na zywo na modnom tenoczowm aure. Robi wrazenie jak procek Intela w labaratorium poszukiwaczy dziur sprzentowych. Jak juz pisalem technikalia nie som jakies kluczowe ale note ma wiewcej ramu. Nie ma slota sd ale 256gb jej styknie i tak. Tym bardziej ze w xxi wieku sie streamuje, nikt juz nie trzyma kotletow w pamieci sprzetu (chyab ze rarytasy jakies) w dobie darmowego, nielimitowanego neta.

Ja tez zauwazylem, ze ekran ma jakmies mdle kolorki, bialy jakis slaby. Wejszłem w ustawienia a tam brak opcji regulacyjnych ekranu, ktore w serji S sa dosc rozbudowane. Nie mozna zmienic rozdzialki, sie okazalo ze note ma biednom rozdzialeke, ale w sumie uj, nie widac tego. Ekran mozna ustyawic na standart i na zywy. Obie opcje kicha. Kalibracja ekranika na minus dla mnie.

 

Puki co koniec recencji. Zapraszam do komenrtowania i zadawania pytan.

 

a i PS

 

tel nie ma zloncza 3,5mm. Nie ze zyje w XX wjeku, ale KOLJENA RZECZ OD LADOWANIA :E

kabelkowe sluchawki mi nie wadzom, poza tym sporadycznie sie przydaje tel jako zrodlo dzwieku do jakiegos klasycznego sprzetu audio ktorego mam sporo. amplituner z lat 80-tych nie ma bt

ja laduje w 3,5mm :sex:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ryby odczuwają pragnienie?

tak ale jest to reguklowane przez pencherz pławny i suchszej tym blizej dna pływajom

 

ale ten, jak masz taki procek to nie grasz w full hd tylko w 4k a tam juz liczy sie grafa bo cpu kazde wypoada tak samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...