Skocz do zawartości
Kamiyan

Oczekiwanie kontynuacje / remake

Rekomendowane odpowiedzi

Manga fullmetal panic skończyła się jakiś czas temu czyli może coś zrobią. W każdym razie do końca mangi nie dobrnąłem po drodze jak by się nudna zrobiła, przeczytałem tylko ostatni chapter od razu, do bólu przewidywalny. Także jakoś na remake serii nie czekam. Co ciekawsze ta seria to w mniejszym stopniu komedia.

Zobaczymy co pokażą przy fate/stay nigth.

Ja bym sobie zobaczył chętnie następny sezon black lagon, seyiu Revi absolutnie genialny.

Edytowane przez revcorey

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś czekał na Mushishi, to drugi sezon rusza wiosną:

http://www.crunchyroll.com/anime-news/2014/01/04-1/mushi-shi-season-two-anime-announced

Nie nolifie przy anime, ale Mushishi należy do tych tytułów, które oglądałem i muszę przyznać - zaczarowało mnie :P Nie mogę się doczekać...od 2ch miesięcy po pooglądaniu 1go sezonu a co dopiero ludzie, którzy obejrzeli to już kilka lat temu :D

SNK come faster plx :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Manga fullmetal panic skończyła się jakiś czas temu czyli może coś zrobią. W każdym razie do końca mangi nie dobrnąłem po drodze jak by się nudna zrobiła, przeczytałem tylko ostatni chapter od razu, do bólu przewidywalny. Także jakoś na remake serii nie czekam. Co ciekawsze ta seria to w mniejszym stopniu komedia.

Zobaczymy co pokażą przy fate/stay nigth.

Ja bym sobie zobaczył chętnie następny sezon black lagon, seyiu Revi absolutnie genialny.

Ale manga to tylko adaptacja... FMP oryginalnie jest powieścią, której to zresztą wyszło już bardzo dużo tomów.

Do odznaczenia: Durarara, DxD.

Do dopisania: Full Metal Panic... ech, dajcie mi jakieś Fumoffu 2!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• W 2013 do 1440p Ultra/High 60fps trzeba było Radeona 290X za $550, a teraz trzeba 6700 XT za $450 lub RTX 3070 za $550-600. W sumie zmiana niewielka, bo gry bardziej wymagające. Szczególnie teraz z RT.
    • Po pierwsze nie kupuj krzesła bez wcześniejszego jego przymierzenia, po drugie zwróć uwagę na warunki gwarancji.   Sprzedawcy "gamingowych" zaczęli zauważać, że część kupujących nie chce kubełkowych siedzisk, a część woli fotele z siatki - więc dostosowują swoje zamówienia u chińskich producentów do tych trendów.   Fotele ergonomiczne polskich producentów możesz zobaczy w: - showroomach Nowy Styl (w niektórych trzeba się umówić), - sieci sprzedaży Nowy Styl, - sieci sprzedaży Profim, - sieci sprzedaży Bejot (trzeba skontaktować się by uzyskać adresy salonów w danym regionie).   Przykładowe modele i konfiguracje (po jednym modelu od każdego producenta): Navigo UPH który np. z mechanizmem synchronicznym LP11TN (z regulacją głębokości siedziska i kąta ujemnego siedziska), siedziskiem tapicerowanym (pokrytym 50mm pianką wylewaną 60kg/m³), oparciem tapicerowanym (pokrytym 26mm pianką wylewaną 60kg/m³, z 70mm regulacją wysokości), podparciem lędźwiowym LN2 (z 20mm regulacją głębokości), podłokietnikami R35K3-SB2 (z 85mm regulacją wysokości, 25mm szerokości, 50mm przód/tył, 25° obrotem nakładki), podstawą TS25 (z czarnego poliamidu), kółkami ESHH (do powierzchni twardych) i tapicerką (z 2 grupy cenowej) można znaleźć za ~1500zł (+65zł przesyłka); Navigo Mesh który np. z mechanizmem synchronicznym LP11TN (z regulacją głębokości siedziska i kąta ujemnego siedziska), siedziskiem tapicerowanym (pokrytym 50mm pianką wylewaną 60kg/m³), oparciem siatkowym (z 70mm regulacją wysokości), podparciem lędźwiowym LU2 (z 70mm regulacją wysokości), podłokietnikami R35K3-SB2 (z 85mm regulacją wysokości, 25mm szerokości, 50mm przód/tył, 25° obrotem nakładki), podstawą TS25 (z czarnego poliamidu), kółkami ESHH (do powierzchni twardych) i tapicerką (z 2 grupy cenowej) można znaleźć za ~1510zł (+65zł przesyłka); Navigo Mesh Plus który np. z mechanizmem synchronicznym LP11TN (z regulacją głębokości siedziska i kąta ujemnego siedziska), siedziskiem tapicerowanym (pokrytym 50mm pianką wylewaną 60kg/m³), oparciem siatkowym (z 70mm regulacją wysokości), podparciem lędźwiowym LU2 (z 70mm regulacją wysokości), podłokietnikami R35K3-SB2 (z 85mm regulacją wysokości, 25mm szerokości, 50mm przód/tył, 25° obrotem nakładki), podstawą TS25 (z czarnego poliamidu), kółkami ESHH (do powierzchni twardych) i tapicerką (z 2 grupy cenowej) można znaleźć za ~1520zł (+65zł przesyłka); LightUp 230 który np. z mechanizmem synchronicznym Synchro SFL (z regulacją głębokości siedziska i kąta ujemnego siedziska), siedziskiem tapicerowanym (pokrytym pianką wylewaną 70kg/m³), oparciem tapicerowanym, podparciem lędźwiowym TYP B (z regulacją wysokości i głębokości), podłokietnikami R59PU (z 80mm regulacją wysokości, 30mm szerokości, 50mm przód/tył), podstawą (z czarnego poliamidu), kółkami (do powierzchni twardych) i tapicerką (z 1 grupy cenowej) można znaleźć za ~1400zł (+0zł przesyłka); LightUp 250 który np. z mechanizmem synchronicznym Synchro SFL (z regulacją głębokości siedziska i kąta ujemnego siedziska), siedziskiem tapicerowanym (pokrytym pianką wylewaną 70kg/m³), oparciem siatkowym, podparciem lędźwiowym TYP B (z regulacją wysokości i głębokości), podłokietnikami R59PU (z 80mm regulacją wysokości, 30mm szerokości, 50mm przód/tył), podstawą (z czarnego poliamidu), kółkami (do powierzchni twardych) i tapicerką (z 1 grupy cenowej) można znaleźć za ~1370zł (+0zł przesyłka); Dual DU 102 który np. z mechanizmem synchronicznym M+X (z regulacją głębokości siedziska), siedziskiem tapicerowanym, oparciem tapicerowanym (z 80mm regulacją wysokości), podparciem lędźwiowym (z 15mm regulacją głębokości), podłokietnikami P52B (z regulacją wysokości, szerokości, przód/tył, obrotem nakładki), podstawą 17 (z czarnego poliamidu), kółkami DEMD (do powierzchni twardych) i tapicerką (z 1 grupy cenowej) można znaleźć za ~1480zł (+0zł przesyłka).
    • Gdy mam ograniczoną liczbę transferu internetowego i jakiś film do połowy widziałem już w telewizji to czy jest możliwość pobrania w Windowsie 10 filmu z YouTube albo innego serwisu od połowy do końca żeby nie marnować czasu na pobieranie ani transferu i w jaki sposób można w ten sposób pobierać? Prędkość internetu jest bardzo wolna że gdyby w ustawieniach YouTuba ustawić najniższą możliwą jakość to i tak by się zacinało. Czy dałoby się pobierać filmy całe lub częściowe w formacie H265 HEVC zamiast w H264 dlatego że film w takiej samej jakości ale w kodeku H265 HEVC podobno może być 2 razy mniejszy rozmiar niż w formacie H264?    
    • No to teraz zrób drugi test. Ustaw wszystkie opcje na najniższe, a rozdzielczość na 1440p.
    • @Flik Tak, zszedłem do FHD i działa bezproblemowo. Zdaję sobie sprawę z tego, że komputer może nie dać po prostu rady z tą rozdzielczością, lecz wolałem zapytać. Dzięki wielkie.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...