Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

marcin1671

laptop 3000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów ;d

Tym razem potrzebuję pomocy w wyborze laptopa. Budżet 3000zł, ale jeśli będzie trzeba dopłacić z 200 to nie ma problemu.

Nie interesuje mnie karta graficzna praktycznie, ponieważ nie będzie służył do gier, a z filmami wymagającymi myślę, że poradzi sobie już każda grafika. Procesor chyba i5, 15,6". Fajnie by było żeby był w miarę wykonany i teraz ważna kwestia. W tym przedziale ssd i full hd matrycy się raczej nie dostanie. Nie wiem co lepsze. Chyba większa rozdziałka. No chyba, że nie. Pracuję na PC tylko :D Przejrzałem sklepy, znalazłem lenovo, ale ma błyszczącą matrycę i acera. Modele mogę podrzucić, ale znajdziecie pewnie lepsze rozwiązania. Wierzę :D

 

I gdyby ktoś był uprzjemy przełożyć mi to na polski

Dysk twardy 120 GB SSD SATA III 500 GB SATA 5400 obr. (zewnętrzny, w obudowie). tzn, że zamontowane są w laptopie już 2 dyski, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 15,6 raczej nie dostaneisz laptopa z 2 dyskami w środku. Jak pisze, że jest zewnętrzny w obudowie to tak jest. ( na kabelku)

 

Zobacz Della 5721 z i5 ulv i hd8730

 

 

Niezłej jakości obudowa. Jak na 15 jest cienki i lekki. Ma energooszczędny procesor i bardzo mocną baterie ergo ma bardzo długie przebiegi na niej.

Ma takżę gwarancję DND ( domowa naprawa dell) - w ciągu doby od awarii przyjeżdza technik i ogarnia sprawę na miejscu.

 

SSD jakei wstawiasz to np Plextor m5s 128gb

a dysk fabryczny, który wyjmiesz wrzucasz do takiej obudowy

 

Czyli taki sam myk jak zrobiłsklep w wypadku laptopa podane przez poprzednika tylko akurat konfigu takiego nie wstawili do oferty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozejrzyj się za różnymi konfiguracjami Lenovo E531 lub T430 (T to 14 cali).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenovo ThinkPad Edge E531 albo HP ProBook 6470b. Oba są dobre, jednak Lenovo tańszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poświęciłem sporo czasu na przeglądanie laptopów i doszedłem do wniosków, że po co 15,6" i i5 skoro w tej cenie mogę mieć 17,3" i i7.

Znalazłem coś takiego

http://www.x-kom.pl/p/148579-notebook-laptop-17-3-samsung-350e7c-i7-3630qm-6gb-750-dvd-rw-win8-hd7670m.html

No chyba, że warto jeszcze dołożyć i wziąć http://www.x-kom.pl/p/137729-notebook-laptop-17-3-lenovo-ibm-g780-i7-3632qm-8gb-1201000-dvd-rw-win8-gt635m.html

ewentualnie bez ssd mieści się w pułapie. Czy matryca błyszcząca to duży dyskomfort pracy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...