Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Może nie do końca jest to dobre miejsce na takie pytanie, ale widziałem już podobne tematy na tym forum, dlatego zaryzykuję i zapytam.

Chce sobie w końcu kupić jakieś buty na zime, bo ostatnimi laty chodziłem w sportowym obuwiu i to znacznie skracało żywotność tych butów ( adidasy goodyear rozkleiły się po niecałym roku, na reklamacji mi je posklejali ale po kilku dniach temat wracał )

 

Dlatego wybrałem sobie Kappa-Bright Mid Beige, tylko że czytając opinie przyszła refleksja czy będą one dobre i trwałe?

Nie chce przeznaczać na buty zimowe więcej niż 200 zł, a te Kappy można wyrwać za 120 zł.

Tak więc moje pytanie brzmi, może ktoś je miał/ ma? Mógłby podzielić się swoją opinią na temat tych butów lub ewentualnie polecić jakieś podobne w tym przedziale cenowym?

 

Z góry bardzo dziękuje

Artur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 200zł? Troche malo, ale z gory nie polecam McArthur i DK w tej cenie bo nogi w nich marzną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 5 pary sportowych w tym ( air maxy, new balancy, reeboki, adidasy i nike) takze troche juz na nie wydałem, biorąc pod uwagę ze najtansze kosztowały 250 zł, takze chciałbym teraz juz tak nie szalec z zimowymi, ktorych aż tak często nie bede przeciez uzywał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w tamtym roku buty Night Sky Mid od Reeboka. Może nie jest to jakieś szaleństwo, ale obuwie wygodne i ostatnią zimę w nich przełaziłem i nie było po nich widać większych śladów zużycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz nic przeciwko butom trekkingowym, to w Decathlonie dostaniesz takie:

 

http://www.decathlon.pl/buty-turystyczne-wysokie-mskie-forclaz-500-id_8206244.html

 

Opinie użytkowników pozytywne - w zimę ciepło, w deszcz sucho.

 

http://ngt.pl/forum/%5Bobuwie%5D-quechua-forclaz-500,6404,1.html

 

199 zł to moim zdaniem bardzo dobra cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego masz 2 lata normalnej gwarancji jeśli coś się stanie, a nie jak w niektórych sklepach będą robić łaskę, że przyjęli zwrot, a nie powinni (rozklejenie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkim da się dogodzić (np. w moich butach sznurówki nie poluzowały się ani trochę przez 40km marszu - każdy ma inne odczucia). Porządne buty trekkingowe to koszt 400-800 złotych, tutaj mówimy o zwykłych butach na zimę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jak najbardziej wystarczające ;) Nie biegam po góach i nie chodze godzinami po dworzu. Jedynie kilkanascie minut codziennie po miescie ;) Wydaje mi się, że to będzie bardzo bardzo dobry wybór. Troche nie moja kolorysytka bo chciałem jakies miodowe ( zgodnie z modą ) no ale trwałość jest ważniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkim da się dogodzić (np. w moich butach sznurówki nie poluzowały się ani trochę przez 40km marszu - każdy ma inne odczucia). Porządne buty trekkingowe to koszt 400-800 złotych, tutaj mówimy o zwykłych butach na zimę.

 

Zgadzam się

 

Ten link to taka ciekawostka znaleziona po pisaniu tych butów

 

Skoro są ok. to pewnie je kupię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyżej dałem link do o wiele bardziej wiarygodnego forum, gdzie ludzie mają znacznie lepszą opinię na temat tych butów. ;) Może autor trafił na kiepską parę(a nawet dwie...), co się przecież zdarza. W tej cenie ciężko o lepsze trekkingi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba brać pod uwagę wszystkie opinie. Według mnie buty są w porządku i mogę je polecić, nawet na zimę. Taka ciekawostka - jedne produkowana są w Chinach, a drugie w Rumunii. Na forum zwracali uwagę, żeby kupować te z Rumunii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie budzą zaufania jak będzie odwilż+śnieg z deszczem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o tych Kappach ktoś coś wie? Bo brat chciałby kupić i nie wiem? Mozna je dobwac za 120 zł, wiec pewnie jakośc nie najlepsza :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam chciałem je kupić, ale przeczytałem parę opinii i zrezygnowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygladają przyzwoicie, firma moim zdaniem solidna tak samo jak Kappa. Tylko ze jak poczytalem o tych butach Kappy to sie okazało ze niekoniecznie takie dobre.

Z tym ze ja bede w nich chodził jakies 20-30 minut dziennie, wiec nie musze miec jakis "tatanowych " :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś z Lesty? Firma polska, w Polsce szyte, z dobrych materiałów i nie rozpadają się w oczach. Caterpillar mężowi popękał po 3 miesiącach turystyki miejskiej (poszły obie podeszwy - według ich rzeczoznawcy podeszwa to element ozdobny nie podlegający gwarancji), a buty kosztowały dość sporo. Po bojach i przebojach kasę oddali, ale Caterpillar już nie zagości na naszych nogach. Lesta, Salomon i Keen jeszcze się nam nie rozleciały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie bieda jest z przyzwoitymi butami. Do 300zł nawet nie ma czego szukać U Ryłki czy w Badurze. Zresztą buty u nich wygladają jak dla dziadków, całkowite bezguscie :lol2:

 

Z kolei w Deichmanie poraża mnie to jak są wyprofilowane buty, w ogóle jakośc tamtejszych butów jest wątpliwa.

 

Tak oto pewnie skończę ja kco roku kupując jakiś szajs do 100zł na 1 sezon :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo.. Bardzo fajne i widąc ze solidne. DZIĘKI ;)

Z Quechuy możesz brać cokolwiek tak na dobrą sprawę - ja mam męskie Quechua Intuit już bodaj 3 czy 4 rok i są bdb - ciepłe, suche, stabilne. Generalnie mają sporo fajnych rzeczy w ludzkich cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...