Skocz do zawartości
SKEMP

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

Wychodzi Uncharted 4, na razie wiadomo tyle, że wyjdzie ;)

 

 

 

Cieszycie się? Ja od kąd się dowiedziałem (czyli od wczoraj) mam od +50 do humoru ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I o czym tu gadać, nie ma na razie żadnych konkretów, a cieszyć się, to i owszem. ND pokaże pewnie znów miażdzącą grafikę, oby tylko bylo wiecej eksploatacji map, mniej strzelania, wiecej zagadek i znacznie większy teren działan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, czasem te zagadki potrafiły zniechęcić :), ale fajnie to naprawili w 3-ce, jak po jakimś czasie nie udało się rozwiązać, to można było podglądnąć w notatniku rozwiązanie.

Edytowane przez SKEMP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież zagadki były proste. Zmień nazwę tematu bo nigdzie nie jest napisane, że to Uncharted 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to w 3ce były w ogóle jakieś zagadki ?? A no tak, jakąs tam dźwignię chyba trzeba bylo pociągnąc :E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież zagadki były proste. Zmień nazwę tematu bo nigdzie nie jest napisane, że to Uncharted 4.

Nazwa nazwą, ale nie zmienia to faktu, że będzie to czwarte z kolei Uncharted.

 

a to w 3ce były w ogóle jakieś zagadki ?? A no tak, jakąs tam dźwignię chyba trzeba bylo pociągnąc :E :E

W porównaniu do najnowszego Tomb Raidera Uncharted to rasowa przygódowka. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted. Lubię serię, dostarczyła mi sporo zabawy, nie jestem też zaskoczony tym, że to kolejny tytuł Naughty Dog. Decyzja trafna z marketingowego punktu widzenia, bo w jaki sposób lepiej zareklamować nowy sprzęt, niż zapowiadając kontynuację wielkiej serii? Mimo wszystko liczyłem po cichutku na coś innego, może nawet świeże ip, TLoU2 choćby (z drugiej strony na to przyjdzie jeszcze czas). No nic, pozostaje się cieszyć z tego, że w ogóle zapowiedzieli. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym roku zycia konsol dobrze jechać w sumie na znanych ip, wiadomo że takie Uncharted ludzie wezmą w ciemno w tym np. ja :E bo to po prostu swietna gra przygodowa przy okazji świetnie ukazuje moc tych maszynek. Na nowe ip na pewno przyjdzie czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno głos narratora w tym zwiastunie należy do głównego "Bad asa" w grze. Mówi, że Drake zostawił go gdzieś na pastwę losu 15 lat temu i teraz przyszła pora na zemstę.

 

Były pogłoski i zmianie czasu akcji na Sir Francisa Draka (XVII wiek), ale to niemożliwe bo on zmarł w 1596 o ile dobrze pamiętam. No i nikt nie zabije kury znoszącej złote jajka Nathana Dreaka oraz jego świetnej ekipy :) nie wspominając, że zmieniliby świetną formułę Uncharted (pistolety, karabiny, granty itp.).

 

Sam napis "UNCHARTED" i zwiastun utwierdzają mnie, że ta część może być bardziej dorosła/poważna.

 

Podsumowując... nie mogę się doczekać gdyż jest to moja ulubiona seria a o warstwę fabularną oraz audiowizualną jestem spokojny :thumbup:

 

Pre-order łykam w ciemno jak się już pojawi :cool:

 

 

Kilka informacji ze zwiastuna:

 

 

- Pokazana wyspa to Ile St. Marie,znajdująca się u wybrzeży Madagaskaru, gdzie według legend, znajdowała się anarchistyczna, ukryta kolonia piratów, znana pod nazwami Libertatia lub Libertalia.

- Spekuluje się, że kryjówka powstała w XVII wieku, co wyklucza jakiekolwiek połączenie z Sir Francisem Drakiem, który zmarł w 1596 r. [w uniwersum Uncharted troszkę później].

- Ich mottem było "Za Boga i Wolność!" [For God and Liberty!]

- Innym zdaniem jakie udało się wyciągnąć jest "Hodie Mecum Eris in Paradiso" co można przetłumaczyć jako "Dziś będziesz ze mną w Raju" - były to słowa Jezusa Chrystusa, który wisiał na krzyżu, skierowane do jednego z łotrów. [wg. Ewangelii św. Łukasza.]

- Przypuszcza się, że głos narratora należy do starego druha Nathana Drake'a [jak Harry Flynn i Eddie Raja w poprzednich odsłonach], którego Nate zostawił na pastwę losu w więzieniu na końcu świata, a który zbiegł i planuje zemstę.

Edytowane przez SPYCHCIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

Seria Uncharted jest moją ulubioną spośród tych dostępnych jak ekskluzywne na PS3 (i jedną z najbardziej ulubionych w ogóle), więc oczywiście informacje na temat nowej odsłony serii będę śledził z zainteresowaniem, a w samą grę zagram najpewniej jak najszybciej się da. Mimo to mam też lekkie obawy, czy nie rozmienią serii na drobne, no ale może niepotrzebnie. W każdym razie liczę też na to, że ND stać będzie (nie tylko pod względem finansów, ale przede wszystkim talentu) na wypuszczanie również nowych marek, bo po TLoU (dla mnie gra roku i nie zmieniło tego nawet GTA V) pokazali, że są do tego zdolni. Trzymam kciuki za powodzenie ich następnych projektów. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna ekipa ND robi U4 druga dłubie przy DLC do TLoS a po zakończeniu pracy zaczną pewnie robić TLoS2 na PS4 co zajmie im 2-3 lata. Nowe IP może zacząć robić ekipa od U4 dopiero jak wypuszczą nową część. Więc trochę to potrwa bo U4 pewnie będą robić minimum jeszcze rok czyli tak do 2014r. a robienie nowej gry to z 3 lata jak nie więcej, więc 2017r. nowe IP od ND :E Chyba, że ta głośna dostawa ponad 120 devkitów PS4 do ich studia jest dla ich tajnej trzeciej brygady, która już dłubie nad nowym IP ;)

 

Przypominam, że oficjalnie ND ma dwie ekipy :)

 

Jedno jest pewne ND da nam z 3-4 gry na PS4 :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na jakość ich gier na PS3 można się spodziewać niezłego kosmosu na czwórce. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na jakość ich gier na PS3 można się spodziewać niezłego kosmosu na czwórce. :D

Nie kracz, bo kosmos będziemy mieli... ale dosłownie. :E

 

Jedna ekipa ND robi U4 druga dłubie przy DLC do TLoS a po zakończeniu pracy zaczną pewnie robić TLoS2 na PS4 co zajmie im 2-3 lata.

DLC to pewnie robi tylko niewielka grupa. Przypuszczam, że prace nad Uncharted 4 i The Last of Us 2 trwają równocześnie, tylko z większym naciskeim na pierwszy tytuł. :) Po cichu liczę, że kolejnej świeżej marki od nich doczekamy się nie na koniec generacji, jak w przypadku The Last of Us, lecz wcześniej. W końcu ileż można wałkować Uncharted (nieważne, jak dobra jest seria).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kosmos dość popularny - pewna znana marka ma misję w kosmosie, a premiera innej znanej marki to niezły kosmos. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Według jednego z prezesów Naughty Dog, Uncharted na PS4 będzie niesamowite:

Rozwiniemy przedstawienie historii oraz grę aktorską, jak zawsze. Ale gdy zobaczycie to, nad czym aktualnie pracuje zespół, to ukaże wam się największy skok jakościowy jeśli chodzi o grafikę. Jestem pewien, że będziecie zachwyceni gdy doświadczycie tego, nad czym pracujemy"

 

:-O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy poprawią w końcu feeling strzelania(albo chociaż niech mocno ograniczą ten aspekt gameplayu) czy znowu będą kapiszony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie od tego strzelania? Kapiszony to były w pierwszym Bioshocku albo w niektórych CoDach - tu nie jest źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Uncharted 2 kupiłem PS3, pamiętam jak dziś ogrywałem demo u kolegi, byłem w ogromnym szoku. ND z tego co pamiętam raczej się nie wywyższało i nie mówiło jaka to ich gra jest piekna itd. Teraz czytając newsy typu

Uncharted na PS4 zanotuje gigantyczny skok w jakości grafiki
to marzy się żeby coś pokazali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi jeszcze kwestia dubbingu, według mnie ten w Uncharted 3/2 jest jednym z najlepszych (choć nadal nie w 100% idealnym) dubbingów w grach.

Edytowane przez SKEMP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem, że nawet sam Yoshida z Sony pomylił gameplay z CGI jak widział nowe Uncharted :D

 

Będzie bomba atomowa od ND i do tego jest to moja ulubiona seria :D

 

Chciałbym już widzieć jakiś trailer z gameplayem.

 

Może na VGA? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W drugiej połowie 2014 roku zamierzam sobie sprawić PS4 i myślę, że to obowiązkowa pozycja. Wszystkie części na PS3 dostarczyły mi ogrom zabawy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i tak... No, ale mam wbrew sobie nie kupować Uncharted, nawet jeśli mi się podoba? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co ty. Wiesz, dla mnie U to chyba nieliczna seria z części na część lepsza.

Tylko nudzi mnie fakt że takie Studia jak Sony, Ubisoft robią kotlety.

Szczególnie gdzie nowy gen tak czy siak automatycznie wymusić może zapoznanie się z nowymi markami więc ?

EA też w tym roku same faile zalicza.

Nie mówie raz na 2 lata, odswieżony tytuł gigant premiera miodzio.

A takie fajne marki jak PoP sobie leżą.

Dobre kontynuacje to FC3, MP3 , Hitman.. z podejściem po LATACH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • A może zaczniesz czytać ze zrozumieniem? Widzę że trafiło na operatora drona i jak już napisane że czegoś nie wolno to emocje biorą górę... Nawet pogrubiłem Ci i podkreśliłem mega istotne stwierdzenie, czyli:  jeżeli zdjęcie jest na tyle wyraźne żeby można było ich rozpoznać lub ustalić inne szczegóły. Zatem oczywistym jest, że jak wykorzystujesz drona do takich zdjęć jakie dałeś, to nie ma ono przesłanek do naruszenia prywatności, bo nie da się rozpoznać szczegółów. Lecz drony można wykorzystywać w różny sposób a cała dyskusja zaczęła się od tego, że ja to napisałem, ale uwaga! w odniesieniu do nagrania z drona jakie pokazała TV Republika z przeszukania domu Ziobry, gdzie: 1. Działania operacyjne prowadziły służby specjalne 2. Nagranie pokazywało dość wyraźnie osoby wykonujące te działania.   Co do licencji to ok, użyłem niewłaściwego określenia, ale raczej powinieneś wiedzieć, że chodzi o uprawnienia, które musisz odnawiać co 5 lat, jeżeli latasz dronem o masie powyżej 250g i jako operator musisz być zarejestrowany, a dron musi mieć naniesiony numer operatora. Też o tym już pisałem, więc użycie określenia "licencja" było skrótem myślowym, bo myślałem, że to ogarniesz.  Pisałem już też o tym, że można od googla ubiegać się o wymazanie obiektów prywatnych, o to samo może upomnieć się jednostka wojskowa. To jest ich sposób po prostu na polubowne załatwianie takich spraw, bez zbędnych dróg prawnych. To co innego niż zdjęcia z drona wykonywane przez osoby prywatne lub firmy, których zleceniem była jakaś konkretna działalność. Wtedy taka jednostka może iść do operatora drona i zażądać usunięcia zdjęć lub wymazania konkretnych obiektów i ma do tego prawo, jak nie to sprawa kończy się rozstrzygnięciem w sądzie. Nie, nie pisałeś i wiem o strefach, ale podałem po prostu dosadny przykład by zobrazować jak wygląda Twoje myślenie w tym temacie, że jak coś nie jest wprost zakazane to jest dozwolone. Nie, to tak nie działa, bo to co robisz musi być wykonywane z poszanowaniem praw innych osób czy Ci się to podoba czy nie.  
    • Horizon na PS5 ma tryb 40fps, tzw balans, bo sam grałem na tym klatkarzu na moim monitorze 1440p. Dla pewności można zobaczyć OSD na monitorze, które pokazuje wyświetlany jest aktualnie obraz, plus zmiana między trybami graficznymi zawsze obraz mignie, bo zmienia się 60hz na 120hz.
    • Ale to już nie pierwsza taka sytuacja, głupie to strasznie taka scheda po konsolach gdzie zawsze jest biedne anizo najczęściej x4 
    • Nie wiem czy HFW tak ma, ale niektóre studia Sony robią tryb 40 fps właśnie z myślą o tv 120 Hz ale to garstka gier
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...