Skocz do zawartości
SKEMP

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

Oby nie było takiej obniżki jak było z WD i AC Unity. Na pokazach gameplay super, efekt finalny średniak.

ND i obniżki ok. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jest niewyobrażalne co zrobili mając tylko 400 MB RAM, a to co mają teraz do dyspozycji. Właśnie tak średnio urywa co nieco.

polygon-count-diminishing-returns-consoles.jpeg

to raz(wnioski chyba sobie każdy sam wyciągnie), a dwa poprzednie uncharted dużo nadrabiał artystycznie bo technicznie to tam szału nie było(w sumie nie miało jak)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie było takiej obniżki jak było z WD i AC Unity. Na pokazach gameplay super, efekt finalny średniak.

 

 

W necie ludzie ciągle stawiają znak równości downgrade watch dogs - unity, a ja w unity pomiędzy pokazem na e3 i stanem na dzisiaj nie widzę większej różnicy. Gra dalej wygląda świetnie, szkoda że gameplay średni.

http://i.imgur.com/1CypHMp.png

http://i.imgur.com/uAdEwRG.png

http://i.imgur.com/Uo6apzj.png

http://i.imgur.com/j3VbAuz.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie było takiej obniżki jak było z WD i AC Unity. Na pokazach gameplay super, efekt finalny średniak.

 

Jakiej obniżki AC: Unity? Gra wygląda - przynajmniej na PC - tak jak na pierwszych GAMEPLAYACH.

 

Co do Watch_Dogs, pierwsza pokazówka to było demo przygotowane specjalnie na targi, nie prawdziwy gameplay, wiec logiczne, że całość była wizualnie podrasowana. Zresztą po modyfikacjach obecnie Watch_Dogs na PC wygląda bardzo dobrze.

 

Na PlayStation Experience był puszczony gameplay z Uncharted 4, w pewnym momencie Drake zapadł się nawet pod mapę. :E

Gra wygląda świetnie (opadu szczeny jednak nie miałem, nawet po obejrzeniu materiału w wysokiej jakości) i nie wiem, dlaczego po premierze miałoby być inaczej. Chyba że gra, zanim wyjdzie, zdąży się zestarzeć. ;) Bo wcale bym się nie zdziwił, gdyby przesuneli premierę na 2016 rok.

 

@Stalker

Pozwolę się nie zgodzić, bo nawet część techniczna/technologiczna poprzednich Uncharted stała na wysokim poziomie, oczywiście jak na możliwości konsoli.

 

Takie tam zestawienie:

http://www.dsogaming.com/screenshot-news/uncharted-4-character-comparison-reveal-vs-in-game-vs-ryse-vs-assassins-creed-unity-vs-crysis-3/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@Stalker

Pozwolę się nie zgodzić, bo nawet część techniczna/technologiczna poprzednich Uncharted stała na wysokim poziomie, oczywiście jak na możliwości konsoli.

 

 

Ja pisałem akurat ogólnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ND i obniżki ok. :lol2:

Jak ty bronisz producenta, któremu jedynie na myśli wydoić cię z kolejnych $ :lol2: mnie zastanawia czy słaby CPU nie wpłynie na efekt końcowy gry, a ty adwokat / fanboy studia - żeby w obecnych czasach ludzie tak zażarcie bronili korporacje :lol2:

 

W necie ludzie ciągle stawiają znak równości downgrade watch dogs - unity

Jakiej obniżki AC: Unity? Gra wygląda - przynajmniej na PC - tak jak na pierwszych GAMEPLAYACH.

Nie chodzi mi tylko o grafikę ale także o aspekty techniczne, gdzie AC Unity na PS4 o ile graficznie było dobre, o tyle utrzymanie tego poziomu grafiki wiązał się z 20-24 kl/s i bugami (mniejszymi niż na wersji PC) - nie mówiąc już że to "tylko" 900p a nie 1080p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi tylko o grafikę ale także o aspekty techniczne, gdzie AC Unity na PS4 o ile graficznie było dobre, o tyle utrzymanie tego poziomu grafiki wiązał się z 20-24 kl/s i bugami (mniejszymi niż na wersji PC) - nie mówiąc już że to "tylko" 900p a nie 1080p.

To pisz konkretnie, a nie mamy się domyślić, co ty miałeś na myśli. Bo po twojej wcześniejszej wypowiedzi można było wywnioskować to, do czego akurat się odnieśliśmy.

Nie wiem też za bardzo, co to ma do pierwszych gameplayów. Przecież chyba nie myślałeś, że na materiałach promocyjnych będą pokazywać tylko momenty, w których występują błędy albo są spadki wydajnośći? :E

 

Zresztą Naughty Dog to nie Ubisoft. Ode mnie mają duży kredyt zaufania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem gameplay i powiem krótko -miażdży suty !!!! Szkoda że nie jest znana daty premiery :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ty bronisz producenta, któremu jedynie na myśli wydoić cię z kolejnych $ :lol2: mnie zastanawia czy słaby CPU nie wpłynie na efekt końcowy gry, a ty adwokat / fanboy studia - żeby w obecnych czasach ludzie tak zażarcie bronili korporacje :lol2:

Typie nikogo nie bronie, Uncharted mnie akurat średnio obchodzi. Widziałeś kiedyś jakiś fail od ND?

LOL słaby cpu, zależy do czego to porównujesz, bo jak widać on daje radę - wystarczy spojrzeć na grę po sieci w KZ:SF.

Zapomniałem konsoli nie widziałeś na oczy, a youtube tego niestety nie oddaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem gameplay i powiem krótko -miażdży suty !!!! Szkoda że nie jest znana daty premiery :(

Celują w końcówkę 2015 roku, ale poślizg nie jest wcale wykluczony. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem konsoli nie widziałeś na oczy, a youtube tego niestety nie oddaje.

Akurat ja się mamy / taty o kase na konsolę nie musze prosić, a kupię za swoje zarobione pieniądze jak będzie konsola tego warta ;) ale nie każdy tak ma :E

 

Celują w końcówkę 2015 roku, ale poślizg nie jest wcale wykluczony. ;)

Ciekawe właśnie czy będzie premiera jeszcze w 2015 roku.

Edytowane przez kanon7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja się mamy / taty o kase na konsolę nie musze prosić, a kupię za swoje zarobione pieniądze jak będzie konsola tego warta ;) ale nie każdy tak ma :E

Ojej, ale pocisk niestety pudło próbuj dalej. Niestety walnąłeś niesamowitą bzdurę osądzając ND o bycie drugim Ubisoftem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typie nikogo nie bronie, Uncharted mnie akurat średnio obchodzi. Widziałeś kiedyś jakiś fail od ND?

LOL słaby cpu, zależy do czego to porównujesz, bo jak widać on daje radę - wystarczy spojrzeć na grę po sieci w KZ:SF.

Zapomniałem konsoli nie widziałeś na oczy, a youtube tego niestety nie oddaje.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Rings_of_Power_%28video_game%29

 

Masz, NG to bardzo dobre studio, ale ma też swoje gorsze produkcje. Niestety większość mędrców zna ND tylko z czasów ps2/3.

A co samego U4, jest ładnie, ale to nie ten poziom co U2. Tam był opad szczęki ty tylko no ładne. Dopiero kolejny tytuł pokaże na co stać ND. Mam nadzieje, że skończą z Nathanem i zajmą się czymś innym. I nie będzie jak z Sony Santa Monica ciągle tylko God of War :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://en.wikipedia.org/wiki/Rings_of_Power_%28video_game%29

 

Masz, NG to bardzo dobre studio, ale ma też swoje gorsze produkcje. Niestety większość mędrców zna ND tylko z czasów ps2/3.

A co samego U4, jest ładnie, ale to nie ten poziom co U2. Tam był opad szczęki ty tylko no ładne. Dopiero kolejny tytuł pokaże na co stać ND. Mam nadzieje, że skończą z Nathanem i zajmą się czymś innym. I nie będzie jak z Sony Santa Monica ciągle tylko God of War :/

No faktycznie dobrych ocen to nie zebrało, ale kiedy to było.

Ja opadu szczęki podczas U2 nie zaliczyłem, ładne i tyle o. To już bardziej przy KZ3, że udało im się nawpychać do tego złomu tyle efektów graficznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahah :D Dobre, render zestawiony ze screenem z jutuba, idiotów nie brakuje i nigdy nie zawodzą :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie na post nr 2503 w tym linku . Widać jaką różnice robi korekta RGB jakiej zabrakło na pokazie bo materiał był tam puszczony na projektorach. Różnica kolosalna :thumbup:

 

Zasysam wersję właśnie w tej jakości :D

3.81GB, więc tylko dla maniaków ---> link do pobrania.

Edytowane przez SPYCHCIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z tego badziewia pobrać ? :E:hmm: Konto trza zakładać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie, powyżej 1 GB nie można, trza jakieś wtyczki

 

ok poszło.

Edytowane przez Vegobot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już pobierzecie, napiszcie czy jest sens, to też sobie pooglądam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i teraz jest jak należy wszystko nasycone jak trzeba jest głębia obrazu. Sami sobie sprawdzcie. Do tego plik lepszej jakości dla mnie w tej chwili to number one jeśli chodzi o kwestie graficzne. I pomyśleć że do premiery jeszcze cały rok gdzie ND poprawi co trzeba dorzuci pewne efekty i pokażą inne spektakularne lokację ;)

Edytowane przez killzonefan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już pobierzecie, napiszcie czy jest sens, to też sobie pooglądam ;)

 

Podsumuje to tak, gra w takiej jakości na święta 2015? Sony ma oficjalnie System Seller'a :D Ta gra sprzeda miliony... ;):thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie graliście w poprzednie części panowie?

ND jeszcze mnie nigdy nie zawiodło, jako fan uncharted biorę każdą część w ciemno i nie martwię się o jakość bo wiem że gierka pozamiata i będę grał w nią z wielkim bananem na twarzy :)

Jeszcze proszę o u1,u2,u3 remastered w oczekiwaniu na u4 i mogę oficjalnie pożegnać swoją ps3!

Edytowane przez nOObzoR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...