Skocz do zawartości
SKEMP

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

Przyczepiłeś się lokacji a jest tam wiele pięknych widoków. Jakbym już miał się przyczepić miejscówki to będą Włochy, ten etap najmniej mi się podobał.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 10/10. Moze dlatego ze to pierwsze Uncharted w jakie gralem. Owszem, troche wspinanie i spam wrogow meczylo ale tak retrospektywnie oceniam jednak na 10/10. Choc tuz po przejsciu raczej bym dal 9/10.

 

Byc moze jak bym gral w poprzednie czesci to gdzie tez non stop sie wspinasz to bym dal nizsza ocene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie części były bardziej nastawione na strzelanie a U4 na eksploracje i dużo bardziej stonowaną fabułę, polecam zagrać w Nathan Drake Collection, jedynka się zestarzała ale 2ka i 3ka to dla mnie wciąż bardzo atrakcyjne gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość z nas ma już ograne Uncharted 4 razem z dodatkiem The Lost Legacy po kilka razy, na początku przyszłego roku ma się też pojawić Remaster Uncharted: Legacy of Thieves Collection na PS5 a czy ktoś z Was (fanów serii) czeka na nowy film od SONY?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam to może za dużo powiedziane, ale z miłą chęcią się do kina wybiorę na jakiegoś luźnego akcyjniaka takiego jak ten. Wiadomo, osoby znające gry będą się bawić najlepiej, ale i takowe, które z serią nie są zaznajomione powinny być zadowolone.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jestem w stanie kupić Hollanda jak Nate'a. Słysząc Nathan Drake, mam przed oczami Nathana Filliona. Gościa skrojonego do tej roli, dla którego byłaby to bułka z masłem, bo podobne kreacje ma już na swoim koncie. Jako luźny akcyjniak film się może sprawdzić, choć trailer mnie nie zachęcił.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie również ta obsada chybiona, do tego te poplątane sceny z gier w jednym filmie. Jako luźny "spadkobierca" "Skarbu Narodów" pewnie będzie ok.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, azgan napisał:

Większość z nas ma już ograne Uncharted 4 razem z dodatkiem The Lost Legacy po kilka razy, na początku przyszłego roku ma się też pojawić Remaster Uncharted: Legacy of Thieves Collection na PS5 a czy ktoś z Was (fanów serii) czeka na nowy film od SONY?

 

Jakby był multi specjalnie kupiłbym ps5 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to dogsi /sony mogli by dać w końcu spokój z tym grzaniem Uncharted i zrobić coś nowego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lukadd napisał:

Jak dla mnie to dogsi /sony mogli by dać w końcu spokój z tym grzaniem Uncharted i zrobić coś nowego :D

I robią zupełnie coś nowego 

Czy Naughty Dog może pracować nad fantasy w świecie Gry o tron? Nieznane wody dla twórców The Last of Us https://www.eurogamer.pl/articles/2021-01-27-czy-naughty-dog-moze-pracowac-nad-fantasy-w-swiecie-gry-o-tron

sam jestem ciekawy co im z tego wyjdzie. Coś się w tym Naughty Dog zaczyna dziać, ciekawe nad czym pracują ??

PS>

Oni chyba już przy Uncharted 4 pożegnali się z Uncharted nie licząc oczywiście dodatku w postaci LL.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.12.2021 o 01:14, azgan napisał:

 

PS>

Oni chyba już przy Uncharted 4 pożegnali się z Uncharted nie licząc oczywiście dodatku w postaci LL.

U5  a pewno wyjdzie wątpię aby sony porzuciło jedna z najbardziej rozpoznawanych marek na PS  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, dawidoxx napisał:

U5  a pewno wyjdzie wątpię aby sony porzuciło jedna z najbardziej rozpoznawanych marek na PS  :)

Marka nie zginie, to jest konkretna dojna krowa dla Sony i szybko jej nie ubiją. Seria pewnie trafi po prostu w inne ręce i tyle, a Uncharted: The Lost Legacy pokazało, że cykl może sobie spokojnie radzić nawet bez Nathana Drake'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie odpuściłby sobie wydania UNCHARTED 5 NA PS5! A postaci mogą wprowadzić ile chcą i spin offy jakie chcą, ale taki akcyjniak musi być. Szczególnie jeśli wyjdzie Indiana Banana Jones na Xkloca. 

Zawsze mogą zrobić młodego Sullyego, czy innego młodego odkrywcę którego Drejk np zainspirował.

Czy córkę jako spadkobierczynię, ale to byłoby zdeczka oklepane. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierze ktoś z was ten "remaster" uncharted? :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, dawidoxx napisał:

Bierze ktoś z was ten "remaster" uncharted? :E 

Mi już "przerobiło" na to nowe wydanie Legacy of Thieves Collection w bibliotece. Uncharted 4 mam z kolekcji PS Plusa a LL z jakiejś promocji kupione za grosze. Czy zagram w Remastera to zależy ile policzą mi za Patcha/Upgrade do wersji na PS5? 40/50 zł mogę dać jeśli faktycznie Uncharted 4 wpadnie dodatkowo :szczerbaty:

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Lost Legacy lepsze w mojej ocenie od Uncharted 4 a Wy jak oceniacie?

Ten Remaster to wygląda praktycznie tak samo jak to w co już grałem tylko rozdzielczość podbita z 1440p do 2160p + 60k/s :szczerbaty:

SONY już zachęca do Pre-Orderów

Ciekawe czy chociaż wsparcie dla DualSense będzie robić różnicę ?? 3D AUDIO na słuchawkach działa na starej wersji i nawet widać to w opcjach gry (musieli dodać już wcześniej po cichaczu).

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam praktycznie żadnych róznic nie widzę :E 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, dawidoxx napisał:

ja tam praktycznie żadnych róznic nie widzę :E 

Bez kitu ten Update dla PS5 powinien być za darmo 

No ale premiera filmu się zbliża to SONY będzie odcinać teraz kupony 

Uncharted Film plakat - oficjalny


  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, azgan napisał:

Bez kitu ten Update dla PS5 powinien być za darmo 

No ale premiera filmu się zbliża to SONY będzie odcinać teraz kupony 

 

 

Masakra na tym filmiku naprawde nie widać żadnych róznic :D 

Hmm fillm pewnie obejrze.. ostatnio na netflixie ogladałem 


więc pewnie będzie to cuś podobnego - nie liczę na jakiś hit  :E 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.12.2021 o 15:33, dawidoxx napisał:

Masakra na tym filmiku naprawde nie widać żadnych róznic :D 

 

Ja olewam tego Remastera. Ograłem ponownie Uncharted 4 i wystarczy mi. Może kiedyś będą rozdawać za darmo tak jak Uncharted: The Nathan Drake Collection to się przygarnie :szczerbaty:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, azgan napisał:

Ja olewam tego Remastera. Ograłem ponownie Uncharted 4 i wystarczy mi. Może kiedyś będą rozdawać za darmo tak jak Uncharted: The Nathan Drake Collection to się przygarnie :szczerbaty:

Ja też olewam.. niedawno ogrywałem ponownie u4 i LL na ps5 także mi starczy :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam kres zlodzieja z plusa a zaginione dziedzictwo kupione za 41 zl nowke na allegro. Za ten remaster chca 219 zl.....Podobno update ma kosztowac 40 zl. Ja za 80 zl bede mial ta odswiezona wersje i mysle ze kazdy tak sobie pokombinuje i raczej niewielu kupi to samo sporo drozej jako niby nowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te  "zmiany" nawet 40 pln nie są warte.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...