Skocz do zawartości
draonixs

Problem z Razer deathadder Respawn - plastik od spodu obudowy "strzela"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , jestem nowym użytkownikem na tym forum. Zakłądam temat ponieważ mam priblem z myszka Razer mianowicie Deathadder. Gdy naciskam w miejscu pod spodem ( Miejsce gdzie jest kod produktu , naklejka) Myszka pstryka jakby plastik był pęknięty. jest to uciązliwe szczególnie podczas grania, co to może być? bardzo proszę o pomoc.

Edytowane przez nietopyrz
pkt 6 reg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem to samo ze starym DA. Gdy po raz pierwszy rozkręciłem tę myszkę, za mocno dokręciłem jedną ze śrubek i zerwałem gwint. Przez to jeden z rogów spodu nie do końca trzymał się części górnej, co przy każdym nacisku powodowało że spód myszki wskakiwał i wyskakiwał z części górnej, co dawało charakterystyczny trzask. Najprawdopodobniej przy montażu za mocno dokręcono śrubkę, albo spadła ci ta myszka i zerwał się jeden z gwintów.

PS. Śrubki w DA są pod trzema ślizgaczami. Lepiej ich nie odklejaj, bo później będą się rogi odklejały co da o wiele gorszy poślizg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że się da się jeśli np. nagwintujesz otwór na większy rozmiar :). To nie jest jakieś ciężkie uszkodzenie.

Oczywiście musisz odklejać ślizgi i kombinować potem, żeby się trzymały/założyć nowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi