Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

draonixs

Problem z Razer deathadder Respawn - plastik od spodu obudowy "strzela"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , jestem nowym użytkownikem na tym forum. Zakłądam temat ponieważ mam priblem z myszka Razer mianowicie Deathadder. Gdy naciskam w miejscu pod spodem ( Miejsce gdzie jest kod produktu , naklejka) Myszka pstryka jakby plastik był pęknięty. jest to uciązliwe szczególnie podczas grania, co to może być? bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo ze starym DA. Gdy po raz pierwszy rozkręciłem tę myszkę, za mocno dokręciłem jedną ze śrubek i zerwałem gwint. Przez to jeden z rogów spodu nie do końca trzymał się części górnej, co przy każdym nacisku powodowało że spód myszki wskakiwał i wyskakiwał z części górnej, co dawało charakterystyczny trzask. Najprawdopodobniej przy montażu za mocno dokręcono śrubkę, albo spadła ci ta myszka i zerwał się jeden z gwintów.

 

PS. Śrubki w DA są pod trzema ślizgaczami. Lepiej ich nie odklejaj, bo później będą się rogi odklejały co da o wiele gorszy poślizg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się da się jeśli np. nagwintujesz otwór na większy rozmiar :). To nie jest jakieś ciężkie uszkodzenie.

Oczywiście musisz odklejać ślizgi i kombinować potem, żeby się trzymały/założyć nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...