Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kams_

[2500zł] Laptop do gier, multimediów, internetu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Na początku grudnia tego roku będę kupował laptopa. Na ten cel mam 2500 - z systemem, lub 2300 bez systemu.

Osobiście wolałbym opcję nr. 2 - bez systemu (dokupię oddzielnie).

 

Pisząc gry mam na myśli oczywiście niskie detale, bo na nic innego nie liczę.

 

Głównie będzie używany do internetu (fora, wiadomości, YT).

 

Będzie zastępował mi stacjonarkę, której się pozbywam - używany w większości czasu (350 dni w roku) w domu, więc na wadze, ani na czasie działania na baterii mi absolutnie nie zależy.

 

Marki Lenovo nawet nie biorę pod uwagę - odpada bezapelacyjnie.

Każdą propozycję rozpatrzę.

Z góry dziękuję za pomoc.

 

kams_ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym przedziale cenowym najlepszym wyborem będzie chyba Acer V3 z i5 i GT730. Porządny procesor, dobra karta graficzna, bez problemu da sobie radę z Twoimi wymaganiami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, a coś lepiej wykonanego od tego Acera znajdę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A innej firmy?

Lenovo odpada.

Co myślisz o Asusie k56CB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie tylko z niskonapięciową i5 - wydajność i3.

Grafa jak najbardziej ok 128 bitowy GT740M.

Plusy:

+ dobre wykonanie (klapa z aluminium, reszta solidne tworzywo, klawiatura się nie ugina nic nie trzeszczy),

+matowa matryca,

 

-badziewna baterii, która jednak ratuje niskonapięciowy procek.

 

Skąd ta niechęć do Lenovo?

Pacz jak się super komponuje y580.

http://sklep.komputerswiat.pl/produkt/68755-lenovo-ideapad-y580-59-358600-i3-3110m-15-6-4gb-1tb-gtx660m-dvd-win8.html

 

Najnowsze gierki spokojnie śmigają i nie tylko na low,

Solidny kadłub, złącze msata na dysk SSD :E Eleganckie głośniczki JBL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic wydajniejszego w tym przedziale nie dostaniesz, chyba że znajdziesz Lenovo Y580 z i3 w takoiej cenie no ale skoro mówisz, że Lenovo odpada... Odradzam Asusa ze względu na dużą awaryjność i tragiczny serwis lub też brak serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko po za konkursem: Czemu nie lenovo?

 

Asus w polsce ma bardzo kiepski serwis, ale przecież wcale nie musisz go potrzebować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież padło lenovo które klepie wszystko w tej cenie.... Wystarczy czytać te wartościowe wpisy a nie bełkot co poniektórych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niech sobie klepie, ja nie chcę tego za darmo - miałem okazję pracować w serwisie i podziękuję za te laptopy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic wydajniejszego w tym przedziale nie dostaniesz, chyba że znajdziesz Lenovo Y580 z i3 w takoiej cenie no ale skoro mówisz, że Lenovo odpada... Odradzam Asusa ze względu na dużą awaryjność i tragiczny serwis lub też brak serwisu.

Miałeś problemy z asusem czy powtarzasz to co pisze pewna osoba z tego forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie osobiście słyszałem informacje o słabym serwisie, ale słyszałem również, że to jedne, z najmniej psujących się laptopów - dlatego biorę go pod uwagę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś problemy z asusem czy powtarzasz to co pisze pewna osoba z tego forum?

 

Znam osobę, która miała do czynienia z ich "serwisem", a czytając opinie ludzi widzę, że nie jedyna. Może coś się w ostatnim czasie poprawiło? Masz coś więcej do powiedzenia na ten temat, czy to wszystko co chciałeś napisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naisz coś więcej o tych problemach. Co to było. JEstem ciekaw. Jak już się tak burzysz to wyjaśnij głębiej swoje stanowisko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie burzę się, jestem ciekaw czy rzeczywiście coś idzie w lepszym kierunku z ich serwisem, bo jakieś pół roku temu znajomy miał problemy z uruchamianiem laptopa i częstymi blue screenami. Nie dość, że czekał na naprawę wieki to wymienili mu płyte główną uszkadzając przy tym touchpada. Usterka występowała niestety nadal i za drugim razem też nie została do końca naprawiona. Sądząc po opiniach i setkach tematów na temat ich tragicznego serwisu nie chce mi się wierzyć, że doznał on jakiejś magicznej odmiany. Jeśli ktoś ma wątpliowści co do tego co piszę, to wystarczy sobie poszukać w google czy na forum opinii innych osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...