Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kierowniczy

Epson Stylus SX525WD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jestem posiadaczem drukarki Epson Stylus SX525WD. Od dłuższego czasu nie drukowałem na niej absolutnie nic. Tydzień temu próbowałem wydrukować na niej tekst. Ku mojemu zdziwieniu wyleciała prawie pusta karta. Miała same czarne paski. Później spróbowałem kolory obrazek. Wyszło to samo tylko z kolorowymi paskami. Myślałem, że tusze zaschły. Kupiłem drugie pojemniki. Wymieniłem i efekt ten sam. Prawdopodobnie dysza zaschła. Boję się grzebać w drukarce, żeby nic nie zepsuć. Czytałem już na internecie, że są specjalne płyny czyszczące, które aplikuje się w dany pojemnik i mają one wyczyścić dysze drukarki. Niestety co płyn to inna głowica. I teraz pytanie. Czy taki płyn będzie najlepszym rozwiązaniem? Jeśli tak, to jaki dokładnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz w ustawieniach drukarki "czyszczenie głowicy"? Powinno być. W swojej HP mam coś takiego i zawsze pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz w ustawieniach drukarki "czyszczenie głowicy"? Powinno być. W swojej HP mam coś takiego i zawsze pomaga.

Czyściłem głowice takim sposobem z 5 razy. Drukuje wręcz identycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...