Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pachus

problem z Norton Ghost 9.0 i dyskiem

Rekomendowane odpowiedzi

Juz praktycznie nie wiem na czym stoje. Mam dysk z systemem na Barracudzie 60GB i czysty dysk WD ktorego nie daje sie za nic sformatowac :( (jest sformatowany w Windows ale jakos dziwnie) - post-4068-1116665920_thumb.jpg

Moim celem jest przeniesienie zawartosci dysku C:\ (z tad botuje sie Windows) na wlasnie dysk D:\ tak zeby przejal jego zawartosc i C niebyl juz potrzebny do uruchomienia systemu. Uzywalem Norton Ghost`a 9.0 ale tam tez cos mi nie wychodzi.

Zrobilem Backup dysku C:\ i nastepnie chce uzyc opcji "restore drive from backup" lecz w ostatnim oknie nie moge znaznaczyc post-4068-1116666380_thumb.jpg "set drive active" wiec po calej operacji dysk znowu nie bedzie sie botowal i zobacze boot failure... Pomozcie co mam zrobic ? Pomozcie !! :cold:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sformatowalem jeszcze raz dysk. Lecz przy probie restore back`upu i zaznaczeniu zeby dysk byl aktywny i bootowalny wyskakuje zebym wsadzil Symantec Recovery Disk i z niego zbotowal system.. Niemam czegos takiego i nie wiem gdzie to dostac ! :o

 

Kurde nie chce mi sie instalowac Windows`a od poczatku ! Ja chce tylko przeniesc istniejacy system z jednego dysku na drugi (tego pierwszego sie pozbyc).. :mad2:

 

Gdzie moge dostac cos co nazywa sie Symantec Recovery Disk ?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze dysk D: figuruje jako partycja dynamiczna ,a nie jako podstawowa (basic),wiec zrób to jak należy.

po drugie pisze jak byk:healhty(page file),czyli zdrowy(plik wymiany),poprostu masz go zarezewowanego dlo pliku wymiany.

wejdż:prwy klik\mój komp\własciwości\zaawansowane\wydajność\ustawienia\zaawansowane\zmień\i odzancz plik wymiany dla tego dysku.

po trzecie do przeniesienuia systemu proponuje:Drive Image Pro 7 ,jest niezawodny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie takie cos dostac ? I jak sie tym poslugiwac ? Jest moze jakas wersja trial ?!

Jeeejku ile ja sie narobie przy tym backup`ie.. Wogole nie wiem jak sie do tego zabrac i dlaczego ten Ghost mi robi takie sceny !!! :mad2:

 

Manix ju wszystko zrobilem ale kurde problem tkwi w tym Symantec Recovery Disk ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukaj w torentach,lub na innych P2P,nie wiem czy jest trial,ale program jest prosty i w 100%działa,można z pod windowsa,lub tworzy 2 dyskietki startowe.dziecinnie proste.

jak zassiesz to napisz .

a jeszcze jedno w zarządzaniu komputerem (tam gdzie masz pokazane partycje w XP),

prawy klik na D: i oznacz partycję jak aktywną,może to pomoże twojemu Norton Ghostowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz darowalem sobie to wszystko i zostawie ten system na tej Barracudzie.. Troche szkoda tych dodatkowych 20GB i 8MB bufora ale za to mam cisze i duzo ludzi twierdzi ze roznica w szybkosci dzialania systemu bylaby malo widoczna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...