Skocz do zawartości
Anannke

Thermalright Adapter AM2

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Czyli lepsza opcja z x-koma? Potwierdź mi tylko, że tam wszystko ze sobą współgra i zamawiam bo już się cierpliwość powoli kończy w zakresie wymiany PCta. A miało być za 4500 max... 😆😆😆
    • Do trzech tysięcy to chyba tylko RTX 2060. Może jakaś promocja się trafi to RTX 3060, ale wątpliwe by w najbliższej przyszłości ta karta była dostępna w cenie poniżej 3 tys (może AMAZON). Jakie teraz karta ma temperatury?  Poza tą temperaturą były jakieś negatywne objawy (przed wymianą pasty)? Jeśli nic się poza tym nie działo to co ci ona przeszkadza? Jeśli problem minął, to ja bym jej dał jeszcze szanse.
    • Zebyś wiedział, sprzątać zacząłem 😀 śrubka wypadła i spadła idealnie na chipset  .. zwara poszła i po płycie. Pech to pech. Dzięki @koneser dorwałem experta pod 16 GPU będzie na zapas,jak już dropnie to się zapełni .... 🤣
    • Jeśli fizyka gry po przeniesieniu na nowy silnik nie będzie zachowana 1:1 względem oryginału to wyczuwam setki soczystych k***w rzucanych np. podczas misji ze szkółek w San Andreas , no chyba że mnie zaskoczą i podejdą poważnie do testowania gier. Remaster Crash Bandicoot i Half Life po migracji na Source Engine mają swoje problemy, które nie istniały w oryginałach. A GTA miały problemy już w oryginałach po przekroczeniu 30fps. W sumie jestem pozytywnie zaskoczony trailerem bo spodziewałem się fuszerki jak Kingdoms of Amalur, a tu jednak zmieniło się coś więcej niż wymagania sprzętowe.
    • Nie no te wartości co mam mi starcza na procku raczej bo i tak moze byc 4,2 jak mialem obecnie e swoim ledwie 3,4 w booscie chyba.. ok zapytam. Ja jakbym chciał cos kupić to i tak bym wymienil procks, płytę i ramy? A z tego co zrozumiałem mozna to zrobic bez problemu? Intel gada ze do 2023 będzie duzy problem z elektroniką wiec chyba warto teraz kupować i liczyc na cuda za 2,3 lata
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...